1. 1.
  bir blue jean markası...
  1 ... ferrole
 2. 2.
  buz mavısı loft paca, uzerıne sıyah tshırt.. bır zamanların cok moda jean markası. uretımı devam etmektedır ama artık esamisı okunmamaktadır.
  1 ... painkiller
 3. 3.
  18 yaş altı rockerlara hitaben üretildiğini tahmin ettiğim giyim markası..
  1 -1 ... killing joke
 4. 4.
  kesinlikle etiket fiyatına değmeyecek derecedeki kot markası. eski kalitesinden uzak olup, fason olaraktan pakistan gibi ülkelerde yapılmaktadır... alırsınız, ya bacak kısmı tam gelir, belinizden düşer ya da, orasından burasından iplikler sarkar. pek tavsiye edilmez. en iyisi için;
  (bkz: mavi jeans)
  ... faidelibilgi
 5. 5.
  3d studio max'de bir modifiyer** ve modelleme tekniği.kısaca 2 boyutlu nesnelerden 3 boyutlu nesneler oluşturmaya yarar.
  ... kod adi 657
 6. 6.
  bir mimari tarz olan loft, kalabalıklaşan kentlerin insanlara çözüm olarak sunduğu toplu konut mimarisinin minimalizm ve bohem yaşam tarzlarının etkisinde kalması ile ortaya çıkmıştır. ancak toplu konutların komünizm icadı olmasından dolayı ihtiyaç bazlı lükse sahip olma özelliği loft'ta görülmemektedir.
  2 ... helezonik
 7. 7.
  Colin's ile birlikte Eroğlu Şirk. Grubunun jean sektöründeki iki markasından biridir.Colin's den evvel loft bilinirdi,hatta ben hep Loft un daha karizmatik bir isim olduğunu düşünmüşümdür,neden loft u bitirip colin's gibi mahmutpaşa menşei bir isme yöneldiler anlayamdım.
  ... dellytecus
 8. 8.
  90'lı yılların favori kot markası. alsancak'ta bir şubesi vardı, sıraya girerdik yahu. paçalarının kesimiyle ünlü bir markaydı o vakit.
  4 ... kimera
 9. 9.
  loft jeans yazıp googleda aratınca sayfanın sonunda karşımıza aha bunu çıkaran jeans markası. http://img638.imageshack.us/i/226ny.jpg/
  1 ... lulufer
 10. 10.
  enteresan ve başarılı bir belçika yapımı gerilim film. baştan sona ilgiyi kendine odaklayabilen başarılı bir film. izleyin, izlettirin.
  2 ... it the fuck