bugün

3. nesil yazar 1. sınıf insan.

kız olsam verirdim tarzı bir erkek. eğlenceli ve evet bu lafı da istemeden ancak içtenlikle söylemem gerek ama hoşsohbet.

(bkz: başlık parsellemek)
üçüncü nesil yazarmış . hoş gelmiş. bu kadar eski olmsına rağmen adına sayfa açılmamasına şaşırdığım yazar.
geçen gördüm üst cümlemin sahibiymiş. eskiymiş gene de hoşgelmiş.
hem üçüncü nesil hem de hakkında bu kadar az entry. çok iyi yaa.
YEMEKTEYiZ NiKA iLE iLGiLi YAZDIĞI KISA VE ÖZ AÇIKLAMA iLE TEBRiĞiMi KAZANMIŞ KiŞiDiR.
nick altının sevgi cümleleriyle dolup taşmasını temenni ettiğim yazar.
#4306643 entrysi ile duygularımı dile getirmiş yazardır.
bundan sonra hafta da bir nick altina entryler yardiracağim yazar.
yaptığı duygu sömürüsüne prim vermememiz gereken yazar. şahsen ben vermeyeceğim, vermem, veriyorum aha da verdim. hayırlı olsun nick altınız.
--spoiler--
para ile alınanında gül kokusu cıktıgından cok yerinde bir tespit.
--spoiler--

(bkz: akp nin dağıttığı kömürlerin havayı kirletmesi)

başlığa yazılan entry i okumadan entry yazan yazar. orada kalitesiz kömür ibaresi geçiyor, yoksa kömür kaliteli olsa niye havayı kirletsin.
hayatı boyunca büyümeyecek ve büyümemesi gereken insan. orjinalliği burada.
durup dururken eksi veren yazar. hayır seriye bağlamasından korkuyorum. insan sevdiğini yerden yere vururmuş ya o hesap. alacağım var, hiç unutmam. *

verdiği eksi oya ceza olarak en uzun entrymi okumasını istediğim yazar. ha okudu mu hayır. *
gece gece beni güldürmüş yazardır. sebebini kendi de biliyor.

not: hocam ne özürü, saolsın. *

edit: saat daha 20:49 ne gecesi. uyarılar için teşekkürler. *
nicki "chokk sheker" olan yazar. **
okunası yazar, takip ediyoruz kendisini.

ayrıca;

ch0k tatlı yhaaa :(
insanları asla kırmak istemediğimi bilmesini istediğim yazar. kendisine bana başka şans vermediği için kaba danrandığımı belirtmek istiyorum. kendimi ne kadar kötü hissettiğimi niki altına entry girerek anlatabileceğimi umuyorum. ankaralıları seviyorum ve hepsi de çok nazik insanlardır. elleri ceplerinde gezse bile sempatiktirler. * *
nitratex'in dostu benim de dostumdur diyerek, doğum gününü kutladiğim yazar. arti oy lazim olursa kapimi çalabilir. *
kimileri gülmek için sebep arar, kimilerinin varlığı gülümsemek için apayrı bir sebeptir.
insanlar doğdukları gün o kadar çok ağlarlar ki, o göz yaşları hiç peşini bırakmaz doğduğun gün, kocaman bir gülücük at dünyaya.
bu taraflarda yankılansın.
23 sene evvel bu gun dunyaya gözlerini açtığını idda eden, iyi huylu, tatlı dilli, güler yüzlü, komikmi komik, sevecenmi sevecen, iyilerin dostu kötülerin can düşmanı, zeki, cevik ve akıllı bir okadarda yakışıklı cok gıcık yaa kodadlı emrah kişisi olan nesiller ötesi uludağ sözlük yazarı. iyiki doğmuş vallahi.
iyiki doğmuş olacağı, huzur, mutluluk, sevinç, ahenk, para, pul, şani şöhret, dolu nice nice yaşlar geçirmesi temennilerimle.

yıldızın parlasın.
iyiki oğmuş, doğum günü kutlu olmuş, doğmasaymış da olurmuş, ama ne yaparsın olan olmuş yazardır. *
not: nice mutlu yıllara çocukluk arkadaşım. *
çekiciliği üstünde
ortaları sahane
kızların sevgilisi
güzellerin hayali
istediği bir güzel
canım o ne güzel
istifini hic bozmaz
kızları hic takmaz
yakısıklı adamdır
ama biraz capkındır
an itibari ile bu gün dogandır. *
iyiki dogdun.
iyi ki doğmuş özel mesajdaşım. *
aa bugün mü doğmuş yazarı. iyi ki doğmuş yazarı aynı zamanda. nice nice senelere. *
bizim sincanlı bebeler raconumuzda erkekler birbirlerinin doğum günlerini kutlamazlar. yazmak ile yazmamak arasındaki ince çizgide yürürken ince çizgiyi kaybettiğimden şu sıralar ne yaptığımı bilmemekteyim ancak benim de söyleyeceklerim var;

bu insan ile çocukluğumda misket oynamış, tasolarını ütmüşlüğüm, saklambaçta kulaklrını görüp ebelemişliğim vardır.
bu insan ile iğneli huniyi boruya koyup kızlara üfleyip kötüler takımındaki köpek gibi gülüşümüz vardır.
bu insan ile birlikte uzun ince yollarda paten kaymışlığımız, buzlu yollarda arabayla pati çektirip arabayı göt attırmışlığımız vardır ki kendisi profesyonel şöför olarak benim hocamdır.
bu insan ile bol pantalonlarımızı giyip rap party'lerine gitmişliğimiz vardır.
bu insan ile semtimizin ilk graffitisine imza atmışlığım vardır.
bu insan ile basket oynayıp, terli terli sigara içmişliğimiz vardır.
bu insan ile düğünümde karşılıklı atım arap oynamışlığımız vardır.
bu insan ile ciddi bir şey konuşmaya başlayıp sonu kahkahalarla bitmişliği vardır.
bu insan ile dertleşmemiz nadiren de olsa vardır.
bu insan ile insan dünyanın gamlarından kurtulur, refaha erer, ergenekonda sorgulansa bile insanı eğlendirebilir.
bu insan iyi ki vardır ve iyi ki doğmuştur.

edit: doğum gününü entry ile kutladığım ilk yazardır.
nickinin tam tersine gıcık olmayan iyi sessiz, sakin kimseye zararı olmayan yazar. hiç bir şeye hayır demiyor klavuz kimse takılıyor peşine. elinde bir kutu içecek nedir bilmiyorum gazete kağıdına sarılı beyolu, cihangir sokakların da güzelde keyif yapıyordu.
güncel Önemli Başlıklar