bugün

entry'ler (2132)

tits or gtfo

görsel

babanın kıyafetlerini giymek

ceket, pantalon, sweat ve özellikle de tişört, eğer baba giydiyse mistir. tişörtler, giyindikçe ve yıkandıkça daha da rahatlayan bir ürün sonuçta. adam ceremesini çeksin, ben sefasını sürerim.

öğrenci evlerinde feci seks dönmesi

üç (erkek olan) arkadaşımla eve çıkmamı engelleyen olay.

1 milyon dolar verseler rus vatandaşlığına geçerim

bir milyon dolar versen de, ruslar seni vatandaşlığa geçirmez; rahat ol. belki de atara atar, gidere gider; orta doğu çocuğuyuz F16'ımız yeter düşüncesiyle düşürülen rus bombardıman uçağı sonrası; türkler ve türk şirketleri rus polisi tarafından didik didik aranıyor. o yüzden sıkıntı yok.

1 tb arşivin silinmesi

http://lifehacker.com/523...-free-data-recovery-tools

intihar etmeme nedenleri

intihar edecek adamın, kaybedecek bir şeyi yoksa; kaybedicek bir şeyi olmayan adam, neden intihar eder?

uludağ sözlüğün gelmiş geçmiş en büyük yazarı

persona non grata,
tu kaka bana,
[...]

hatırlasam keşke hepsini.

insan pornosu izleyenlerin tutuklanması

https://www.youtube.com/watch?v=c_o8vYUU-jo

0:16

ingilizcenin türkçeye göre saçma olması

ingilizce, hafif kabadayı dilidir. eğer elinde bir kelime yoksa; başka bir dile gider, onu arka bir sokakta eşek sudan gelinceye kadar döver - ve o kelimeyi kendisi içine kadar. mantıklı dildir yani, kendini sürekli geliştiren - ve diğer dillere yakın olan. öğrenin.

gerçek ismiyle nick alan mal

yaratılmış bir persona'nın arkasına sığınmayan, söylediğinin ve yazdığının arkasında belki de durabilen bir maldır.

200 tane başlık açmak

ukte doldurarak kolay başarılır.

sizinle olan fotosunu profil resmi yapan arkadaş

seni seven arkadaştır. eğer fotoğrafı konulan arkadaş, laf yapıyorsa; zaten baştan çizmiştir. tez yeni bir kanka bulunması gerekir.

bir oturuşta 3 hamburger menü yiyen hayvan

kolayı başaran hayvandır. boyu bir seksenin üzerinde, vücudu ise sigaradan daha kalın herkesin yiyebileceği mönö.

edöt:
evet; bunu kolayca başarıyorum.

kilo vermek isteyenlere verilebilecek tavsiyeler

strava kullan.

dindar ateist

(bkz: oxymoron)

iki çoraba 45 tl ödemek

iki çoraba 45 türk lirası vermenin zenginlik göstergesi olduğunu düşünmek biraz naif.

görsel ~ 2000 TL.

edit:
başlığın orjinalini iki çorbaya 45 tl ödemek olarak okudum.

hep kaybeden ben oluyorum

bob ross, eşini kaybettikten sonraki programında söylediği güzel bir söz var.
görsel

ama bunun dışında, düzenli olarak bunu söyleyen kişi; kaybetmeyi hakeden bir eziktir. savaşanlar, çarpışanlar ve kazananların ağzından asla duyamayacağınız bir sözdür; hep kaybeden ben oluyorum. kabullenilmiş bir önermedir çünkü. bunu söyleyen kişinin başladığı her yeni iş, baştan zaten kaybedilmiştir.

sözlük yazarlarının itirafları

ilk zirve'm sanırım kadıköy barlar sokağındaydı. net olarak hatırladığım şey de, bir yazarın toplaşmaya penguen ile gelmesi. baya geyiği dönmüştü, sözlük buluşmasına mizah dergisi ile gelmek.

üniversiteye daha gitmemiştim, lise dönemimdi. ama farklı insanları görüp tanımamı sağladı garip bir şekilde. kimsenin nicki aklımda değil, eski mesajlara baktım az önce belki çıkarlar diye. bir arkadaş mesala, askere gidecekti. eğer tuzla piyade çıkarsa biterim diyen, komando eğitimi alıp doğuya gitmek isteyen bir yazardı. sağcı, milliyetçi bir tipte diyeyim.

açıkcası çok sevmiyorum milliyetçileri. bu dahil bütün genellemeler yanlıştır, yani herkesi katmıyorum. özellikle de o adamı. zirveye gideceksem o buluşmadan sonra, illa ki ona da sorardım. gelmiyorsa arada satardım. oturup politika konuşabileceğim, konuşurken kişisel saldırılar yapmayan, televizyondaki gibi kimin sesi daha gür çıkıyorsa o haklıdır kafasına girmeyen biriydi. eğer bir vesileyle bunu görürsen, sana selamlar. yaz bana.

zirveler, uludağ sözlük'te takılmamın en önemli nedenlerinden biriydi. sağa sola küfür edenler, sevilmeyenleri takılmadığı bir ortam. gelenlerin de, hangi konuda ne düşünürlerse düşünsünler; birbirlerine saygı duyduğu bir ortam.

belki eski bir playstation oyununu oynamak gibi şuan benim için sözlük. grafikleri hatırlıyorum mesala bir motor oyununun. amacın yarış yaparken, diğer motorsikletlileri düşürmekti. gözümü kapattığımda hala canlanır. geçenlerde oynadım; grafikler, kontroller, konusu falan - hepsi bok gibi.

belki de saatten kaynaklanıyor. ama sanki uludağ sözlük, uludağ sözlük değil. birileri türklere saldırıyor, bi' başkası kürtlere. bir oluşum yazar neden benim verdiğim vergilerle yapılan marmaray'a bindiğimin hesabını soruyor benden.

itirafım ne mi? eskisini çok özledim.

facebook a ihtar

arkadaşlarınızın hangisi mal, hangisi değil; ayırt etmenizi kolaylaştırıyor. üzülmeyin, mutsuz olmayın, utanmayın. bu şansı hunharca kullanın.

fuck salt

denenmesi durumunda canı yakar.