1. 1.
  baby did a bad bad thing* adlı şarkıyı seslendiren ve doğuştan yıldız olmaya programlanmış süper karizmatik şarkıcı kişidir.
  3 ... kermitiye
 2. 2.
  1965 doğumlu süper sesli yakışıklı mı yakışıklı wicked game gibi kalite bir şarkının altına adını yazdırmış nadide kişilik.
  1 ... dedemin altın dişleri
 3. 3.
  metallica ile nothing else matters düeti dinlenesi kadife sesli, şarkılarında bol tremololu akorlar kullanan müzik adamı.
  2 ... koko
 4. 4.
  bir David Lynch filmi olan
  'Twin Peaks: Fire Walk With Me'deki
  özel ajan Chester Desmond..
  1 ... piano-forte
 5. 5.
  muazzez abacı gırtlaklıdır. vıcık vıcık buğuludur. "bhuuluuuğ hooğğuteeul, honna looğğnli hağğweyy" dedi mi, benim diyen romatizmaları azdırır.
  2 -1 ... deep
 6. 6.
  elvis presley ekolünün en başarılı temsilcilerinden.
  1 ... shalamar
 7. 7.
  dinlerken insanı kendinden geçiren, huzur dolu bir ses'e sahip olan müzisyen. life will go on parçası yok mu bütün gün çalsın dinlerim ulan. *
  3 ... manson
 8. 8.
  tam adı chrishtopher joseph isaak olan 26 haziran 1956 kaliforniya doğumlu easy listening şarkılar söyleyen buğulu sesli şarkıcı.
  ilk albümünü üniversite yıllarında kurduğu silverstone grubuyla beraber 1985 yılında yayınlamıştır. asıl çıkışını ise kendi adını taşıyan albümü ile 1986 yılında yapmıştır. blue hotel, wicked game, life will go on en bilinen şarkılarıdır. dolma saçları, gitarının üzerinde isminin yazması ve elvis presley'e benzemesi ile ilginçtir. wild at heart ve silence of the lambs filmlerindeki küçük rolleri ile sinema dünyasında da yer almıştır. sevilen dizi friends 'te de bir bölüm yeralmışlığı ve phoebe * ile smelly cat'i söylemişliği vardır.
  1 ... tiana
 9. 9.
  genelde klipleri ile* ülkemizde "sapık" damgası yemeye pek bir müsait abimiz. ha yer mi yemez. izin vermeyiz.*

  wicked game gibi bir şarkıya imza atmış, söylerken neredeyse ruhunu şarkının sözlerine sokmuş bir abimiz. en güzel duyguların insanı çünkü o.
  2 ... micro cuts
 10. 10.
  kadife seslidir. dudaklarını kıpırtatmadan şarkı söylediği izlenimini verir ki gerçekten kıpırdattığını anlamak için dikkatli bakmak gerekir. o sırada da dudaklarının ne kadar güzel olduğu fark edilir.

  (bkz: entry girerken bir hoş olmak) *
  3 -1 ... dancing in the moonlight