bugün

fiyatı son 1 senede 1 liradan 1.75' e çıkmış olan içecektir.
önce hüplettim sonra gümlettim.
Multivitamin olanını çok severdim nedense bulamıyorum .
Kaç yaşında adamım içtikten sonra sokağın ortasında gümletmek istiyorum amk.
çok seviyorum ben bunu ya. başlığı görünce mutlu oldum istemsizce.

bu arada bundan bana ne diyenin ağzı yamulsun sol framenin belasını verdiniz ay sizin gibi sözlüğun ben.. neyse prensesligime zeval gelir şimdi bir sey demiyecem allahın abazanları.

igrencsiniz. bu arada size de kendini mal gibi sergileyen ahmagada... boşlukları engin hayal gücünüze bırakıyorum artık.
Animasyon tadındaki bir reklamının ortamı boğaziçi üniversitesi güney kampüs'tür.
Olsa da içsek şimdi. Bundan sonra hediye olarak sadece bir kutu capri sun kabul ediyorum. Malum fiyatı 1.75 oldu artık kendim alamaz oldum.
Bu saatte canım çekti. Gidip benzinlikten aldım. Sokakta kimse yok. Bitmek üzere dibi kaldı. Höpürdete höpürdete içiyorum çok zevkli. Çocukluğumun meyve suyu.
Bir de sisirilip patlatilirsa ambalajı harikaydi. Kapri kaprisan kapi kapi kaprisan diye diye söylenir dururduk. Tam olarak öyleydi sanırım şarkısı.
geçenlerde markette gezerken denk gelip mutluluklara boğulduğum içecek. çocukluğumu hatırlayarak hüplettim.
Iğrenc otesi meyve suyusu şeysi.
Ambalajından baska numarasi yok.
çocukken önce içip sonrada kutusunu patlattığımız içecek.
Çok güzel bu içecek.
Capri, Capri sun, capri Capri Capri sun.

Melodisiyle okuyan yaşlıdır.
safari diye satılanın içeriğinde;
su,
konsantreden elde edilen meyve suyu %11 (portakal suyu %9,2, mandalina suyu %1,1, ananas suyu %0,6, limon suyu %0,1),
şeker, asitlik düzenleyici (sitrik asit), antioksidan (askorbik asit), doğal aroma verici maddeler.

%0,6 ananas suyu ile çok egzotik içecektir.

kaynak
"Capri sun! vazgeçilmez capri sun, sensiz olmaz capri sun, her şeyim nan na na nana" diye bir reklam şarkısı vardı bunun çok severdim.

Ben mi göremiyorum yoksa artık çoğu yerde satılmıyor mu?
En sevdiğim meyve suyudur hala satılıyor ama yerini söylemem.
Bununla ilgili yorum yapmaya yaşım yetmiyor.
Sevemedim turuncu sulum seni yeterinceeee.
bana kapris'i çağrıştıran soğuk meyve suyu.
görsel
Bazı paketler ne kadar uğraşırsanız uğraşın patlamaz. Yetkililerin buna bir el atması gerekiyor.

*biz çocukken öyleydi şimdi bilmem.
sen capri sun.
ağzının tadını biliyor. no prezervatif demiş.

prezervatif değildir demek istemiş de olabilir, artık kim kullanmaya kalktıysa koca paketi böyle bir uyarı koyma ihtiyacı hissetmişler :d
kapris kelimesini çağrıştıran meyve suyu markası.

görsel