bugün

entry'ler (271)

monkey

Monkey ispanyolcada mono demekmiş.

yorgunluk

Önceleri deli gibi fanatizm peşinde koşarken şimdilerde inanılmaz ama inanılmaz bir yorgunluğum var. Başımda davul patlatsalar yine de umurumda olmaz. Cidden hepsi geçti. Ama arkasından gelen bu kronikleşen yorgunlukla uğraşmak zor. Geçmiyor da yorgunluk.

erdal demirkıran

Yar'ın kitabı ikinci elciye veriyorum. Bu kitap bana bir şey katmadı. Cidden bitti.

net

Bitti tamam büyütme o kadar. Ben de kalan son varlığın da yakında ikinci el sahafa gidiyor. Benimle tanışmak sen istedin. Cidden bitti. Kafana fazla takma. Bence sen de sevgiyi hak ediyorsun. Tamam. Sadece bitti. Zamanında oldu başladı her şey zaten. Olacaktı bunlar. Geri alamazdık. Anları tekrar alamam. Sadece bitti. Saygı da duyamam doğrusu. Tüm ailem yok olmuş yani. Sizin bu tavrı hakk ettiğinizi düşünüyorum. Belki sen farkında değilsin ama senden tam 2000 senelik intikamı aldım. Takma kafana tamam. Yeniden şans tanı kendine. Olanla olmaz artık.

net

Net oluyorum cidden bitti. Bu kadar. Sadece bitmesi gerekliydi. Kastın vardı. Rahatsız etmemi istemiyorsan beni rahatsız etmemelisin. Anlıyor musun? Yoksa o kalbini kırar ve geleneksel kıyafetinle alay ederim. Umrumda değilsin. Aileme yaptıklarından sonra seni sevemem. Sonuçta bilerek yaptın bunu. Hadi oradan. Yanlış konuşma. Ailemi bilerek karbon yaptın.

finish

Evet nefret etmiyorum bittiğinden ama tşörtler çok sinirimi geriyor. Cidden bitti. Yaklaşık 2019'da bitti. Geri Dönüş olmaz. Sevemiyorum galiba. Ah ara vereceğim kendime. Bitti sadece bu. Yabancı da değilim dost da arkadaş da sevgili de. Sadece bitti.

bitmek

SONUNDA BiTTi
Olabilir ruhumda
Ruhunda ortak olmayan bir nokta
Sana bir laf diyeceğim
Şunu da unutma
Her şeyi hırstan ibaret görüyorsun
Bu saatten sonra seninle
Muhattap da olmam.
Zannediyorsun güçlü olduğun için
Her şeyde ben iktidar kurarım
Ama yanılıyorsun
Çıkışıma kadar seninle
Bir daha ilişiklik de kurmam.
Senin insan olmadığını
Çok net biliyorum.
Üst kavimlerden bir varlıksın işte
iyilik yaptın mı evet
Yalan mı söyleyeceğiz
Ama ne var ki
Senin tipinde kıvamında değilim
Hem iyisin hem de kötüsün.
Bundan dolayı hakkında net bir şey
Diyemiyorum.
Sana kalsak darp edersin.
Bu dünyada vardır elbet
iyiler de.
Haberlerini de hırsına dayıyorum
Yanın benim için tehlikeli
Çünkü beni darp edeceğini çok iyi biliyorum...
Sana en başından dediğim gibi
Senin cevherin bozuk artık.
Sen zaten hepten iyi birisi olamazsın.
Ama kötü de değilsin.
Lakin dünya büyük ve geniş.
Sevenlerimin olduğunu unutma da.
Çünkü sana kalırsak
Darp edeceğini çok net biliyorum.
Fakat buna Allah izin vermez.
Kimse sahipsiz değil bu dünyada.
Bunları demem lazım
Çünkü hep darp haberleri paylaşıldı
Ondan.
Ve bunları senin yaptığını da biliyorum.
Hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum.
Dünyada vardır elbet iyiler.
Bu kadar.
Programlardan laf da sokma
Çünkü sana laf sokmadım.
Bitti işte 3 sene önce bitmiş.

senden nefret ediyorum

Ben de nedense nefret etmiyorum * Aksine bağrıma basıp sevesim geliyor. Geçmişte kaldı o cicim nefretleri. Şimdi öylesine tazeyim ki i içimde aşka dair hiçbir şey bırakmadım.Hayır bebeğim senin yolunu açtım. Şimdi sevebilirsin herkesi artık. Millete realist olmayı gösteriyoruz. iyilik yapıyoruz kötülük görüyoruz. Realizm budur işte. Aşk yoktur. Sadece güzel bir yüz vardır. Arzulanır ve biter. Aşk güzellikle doğru orantılıdır.

aile

Şu anda yok olan ailemi seviyorum. Evet onlar benim her şeyim. Hayatı da fazla büyütmüyorum. Nefretim kalmadı evet. Hayatta herkes istediği gibi yaşar. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil. Ancak saygı duymak zorunda. Saygı duyuyorum. Zaten hislerim bitti kalmadı işte. Ailemle alakam var artık bu saatten sonra. Herkes kendine yakışanı yapar. Zorla zoraki sevemezdim. Ama ne oldu? Bir deneyim ya da tecrübe. Yani diyorum çok da şey etme kafana. Devamkeeeee. Bu subjektif bir şey sonuçta. Bana göre bu. inan fazla takma kafana. Yoksa gidersin. Takma devam et yoluna. Hayat her gün açık ve mavidir. Ben geçmişe dönmem. His mis kalmadı artık. Yoluna bak. Yeniden sevmeye bak. Kimse vazgeçilmez değildir bu dünyada. Güzellik de boştur. Böyledir yani. Takmamak lazım bazı şeyleri.

asperger sendromu

Jest ve mimiklerde ve Ayrıca bu sendrom kişileri çok Şiddet yaparlar. Özetle tutkulu bir hanım değilim de Aspergerim. Bisikleti çok geç ögrendim. Bu sendrom kişileri şiddete meyillidirler. Yani sayısızca Şiddet yaptım. Aspergerde Şiddet vardır. Bu sendromdakiler Şiddet yaparlar ve duygu his ifade edilmez. Motor beceri son derece zayıftır. Bisiklet, keman, piyano motor becerilerdir. Bunları yapamazlar. Ve şiddete meyillilik vardır. Hatta Asperger gerçek Asperger Şiddet yapar.

asperger magduru

Motor beceride inanılmaz zayıfım. Bisikleti 1 senede öğrenmiştim. Sanırım biraz otistim. Bir de his ilişkisi kurulamaz bu insanlarla. Her gün aynı saatte kalkmak, kontrollü yaşam muhtemelen Asperger otistik insanım. Bu insanlarla arkadaşlık kurmak zordur. Motor becerisi çok zayıftır. Ama edebiyatta iyi olabilirler. Sendrom olsa da insanı dahi yapabilir de. Bisiklet, paten Motor becerilerdir... Bende biraz az var bunlar.

nötr

Eh. Bunu sevdim. Huzur veriyor. His yok. Ihtiras yok. Aşk yok. Zaaf yok. Nötr güzel bir durummuş. Yaklaşık 2 yıldır böyleyim. Inanılmaz Huzur buluyorum. Sanırım bir daha aşık olamam. Herkes kendine yapıyor kötü insanda. Belki sadece şefkat ya da bağlılık duygusu.

his kaybi

Başkası için değil de sanırım kendim için yoğun bir his kaybı oldu. Böylesi daha iyi ve güzel. Önceden Sevmiyordum artık onu da yapamıyorum. Nötr bir biçimde dolaşıyorum.

yeniden doğdum denilen durumlar

Yeniden doğmuş gibiyim. işte şimdi lekelerim gitti.

kin

Önceden çok kin duyardım. Lakin şimdi o kadar arındım ki artık kimselere kin duyamam. Sonuçta yaşam anlardan ibaret. Ve tekrar gelmiyor. Zararsız düşmanlık da olsa kötüydü değil mi? Bir daha Tutar mısın? Hayır. Hayatını şekillendirir her düşünce. Dersimi aldım artık bir daha kin duyamam değil mi?

deli ibrahim

Bunlar ailecek sapıklar.Osmanlı gördüğünüz yerden kaçın.Libidoları tavan yüzeyde.Boşuna dememiş halk Deli ibrahime Am delisi diye.Bunun dedeleri de kendisi gibi.Am görse kafayı yerler.

astral seyahat

Ölmüş bir insan bulut üstünde hazlarına devam ediyor. Yani bu dünyada devam ettirdiğimiz hazlarımız (cinsellik,yemek yemek,öpüşmek) bulut üstüne çıkıyor. Hem oturuyorlar hem de yaşıyorlar. Tabi yeni kişilere ya da nesnelere "Takıntı" haline gelmesi de olası.

ibni sina

Bir alimdir kendisi.

fatih sultan mehmet

Babacan bir padişah

evrim aldatmacası

Ya öfff görmüyor musunuz göğün sema olduğunu. Ben benden sonraki nesillere üzülüyorum. inançsız olabilirler.