1. 1.
  kanal d de yakında başlayacak olan dizi. aliye benzeri sanki.
  (bkz: kanal d nin yeni taktiği)**
  1 ... sour cherry
 2. 2.
  güzel bir dizi ...hayatın sınadığı bir anne...zenginler,fakirler...büyük holdingler...ve bunların arasında filizlenebilecek bir aşk öyküsü..
  3 -2 ... compassrose
 3. 3.
  kaliteli oyuncu kadrosuna sahip (halit ergenç, ceyda düvenci, metin çekmez, tomris incer, bergüzar korel, tardu flordun) aliye'nin de iskeletini oluşturan kadronun elinden çıkmış (yapım: tmc, yönetmen: kudret sabancı, müzik: kıraç, oyuncu koçu: ayla algan )milletimize hitap edebilecek kaliteli olduğuna inandığım kanal d'de yayınlanan dizi...
  1 -1 ... cuthbert
 4. 4.
  dikkat çekecek bir dizi. çocuğu için her şeyi göze alabilecek bir anne ve bir ahlaksız teklif... bergüzar gökçe korel ve halit ergenç'in güzel oyunculukları izlenmeye değer gözüküyor. daha ilk bölümden etkiledi vallaha.
  3 -1 ... bettyboop
 5. 5.
  daha ilk bölümünde halit ergenç'in bergüzar gökçe korel'e ahlaksız teklifte bulunduğu, evdeki misafirlerin "yuh be adama bak. zaten sinan'dan başka ne beklenirdi ki???" nidalarıyla evin inlemesine neden olan acıklı dizi. ağlamak isteyen izlesin.
  8 ... gonulcelen
 6. 6.
  Ofis çekimleri Doğan Holdingtedir.
  1 -1 ... imaginary
 7. 7.
  barındırdığı çakma özlü sözlerler ve kurtlar vadisi ırak filminde oynayan bergüzar gökçe korel'in oynamasından dolayı kurtlar vadisivari bir hava sezdiğim ama kurtlar vadisi'nin tırnağı olamayacak dizi.

  (bkz: her kadın çocuk doğurabilir ama her kadın anne olamaz)
  (bkz: bir kadın bir erkeğe asla inanmaz sadece inanmış gibi yapar)
  1 ... 6.4.r.1.$.h
 8. 8.
  son bölümde halit ergenç'in kızcağızı deneme amaçlı yaptığı ahlaksız teklifin söz konusu kızcağız tarafından rededilmesi üzerine "bir annenin çocuğu için yapmayacağı hiç birşey yoktur, bu nasıl anne!!!" iç seslerinin zihnimizde doruğa yükseldiği anda derin bir oh çekmemize neden olan bölüm finaline sahip dizi.. *
  1 -1 ... nuit
 9. 9.
  jenerik müziği kıraç tarafından yapılan dizi. arayıp bulunası, defalarca dinlenesidir.
  1 ... gonulcelen
 10. 10.
  sinan aga yaptığı teklifle bir anda ahlaksız teklif filmini hafızalara getirmiştir. son saniyeye kadar olmaz bu iş desek te iş bir anda bitmiştir.
  1 ... pascalaga