bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Altışar kişilik iki takımın,buzla kaplı bir alanda küçük,yassı,sert bir diski kaydırarak rakip kaleye sokma biçiminde yapılan spor dalı.
    -1 ... italiano
  2. 2.
    (bkz: NHL)
    1 ... italiano
  3. 3.
    herzaman icin ulkemizde profosyonel liginin olmasını istedigim spor dalıdır...
    2 -1 ... haznedaroğlu
  4. 4.
    belli sertliklere izin verilmesinden dolayı izlerken arada bir "oooooo" efekti vermeye sebep olan ve
    oyuncularının bir cok isi(pakı kontrol etmek,buzda kaymak, rakip oyuncuyla ugrasmak*) bir arada yapmayı basarmasından dolayı kendilerine hayran oldugum insanların yaptıgı spor
    ... dopdop
  5. 5.
    kavgaların çok olduğu soğuk bir spor dalıdır
    -1 ... skaradag99
  6. 6.
    ofsayt ın olduğu diğer bir spor dalı. en uçtaki mavi çizgiyi ilk önce topu süren adamın geçmesi gerekmektedir. o sayede ilerde paslaşılabilir. aksi taktirde ofsayt olur. kaleleri ufaktır. aslında kaleci yerde yatsa hiç gol yemez diye de türk taktiği geliştirilebilir.
    3 -1 ... therion
  7. 7.
    izlerken ayaklarının donduğu spor. bazılarıda sırf şiddet için hokey oynamaktadır. kendilerini buradan kınıyoruz esefle. *
    1 ... witch
  8. 8.
    türkiye de sadece iki buz hokeyi sahası mevcuttur...***
    kaymak güzeldir...
    ... impala
  9. 9.
    Türkiye'de gelişmesini canı gönülden istediğim, kurallarını bilmememe rağmen izlerken zevk aldığım spor dalı. Futbola da biraz benziyor sanki. Lakin Ankara'da Buz Hokeyi oynamaya çalışırken göt üstü düşen bir grup tikky tarafından bu spordan soğutuldum. Yoksa kaçırmazdım ben hiç bir maçı. *

Gönül isterdi şöyle bir uygun tipim olsun. Takiym kaskımı dalayım sağaya, rakiplerinin belini kıra kıra kaleciyle karşı karşıya pozisyonda kaliym. Bacak arası golümü attıktan sonra timsah yürüyüşü yapiym. Yetinmiyim formamı çıkartiym. Kat kat. * *
    1 -2 ... jacksparrow
  10. 10.
    bir zamanlar deli gibi nhl oynamama sebep olmuş oyun. o kadarda kaldık tabi.
    ... infectus