1. 1.
  new jersey nets'in brooklyn'e taşındıktan sonra alacağı isim. brooklyn'e taşınma henüz plan aşamasında fakat bu taşınma çok büyük ihtimalle gerçekleşecek ve takım bu ismi alacak.
  1 ... superbamm
 2. 2.
  nba takımlarından new jersey nets'in 2012-2013 sezonundan itibaren kullanacağı isim. maçlarını ise Barclays Center'de oynayacaklar.
  ... tearsofcold
 3. 3.
  bir devri kapatıp yeni bir dönemi açan isim. jay z nin resmi açıklamayı yapmasıyla new jersey netsin yeni ismi olmuştur.

  bir alışamamazlık duygusunu da yanında getirdiği aşikar.

  vince carter ın özlemine dayanamazken şimdi bir de isim değişikliği çok zor gelecek a dostlar.
  ... maddox
 4. 4.
  ilk yıldızlarıda tabi ellerinde tutarlarsa deron williams olcak. deron ve brook lopez takımda kalır ve iyi bir 2 numarayla umut vaat edecektir.
  ... mxck
 5. 5.
  brooklyn niggas olsaymış keşke adı.
  2 ... bleedingmoon
 6. 6.
  Beni fazlasıyla heyecanlandıran takım. Nba'e yeni bir soluk getireceklerini bilmek bile takımı benim için sempatik kılmaya yetiyor. Neyse lafı fazla uzatmadan sadede gelelim. Bu takımın yıldızı, maskotu, malzemecisi, kısacası herşeyi olmayı başaracak bir adam var. Lakin kendisi şu an çin'de unutulmuş durumda. Bir kere de kendi evinde, tanıdıklarının önünde oynasın Starbury. Brooklyn (Özellikle 90lar Brooklyn'i) ruhunu takıma getirecek tek adam o. Yoksa takım Miami Heat klonu olmaktan öteye gidemeyecek.
  ... deadhead
 7. 7.
  dwight howard'ı aldıkları konuşulan takım. takasa karışan 4. takımı ikna ediyorlarmış galiba. eğer gerçekleşirse psikopat bir takım olur. eğer bu işi gerçekleştirdilerse jay-z'ye saygı duyar ''repçi iyi takım kurdu.'' derim.
  -1 ... blair
 8. 8.
  Howard' ı alması söz konusu çünkü Howard röportaja bakılırsa fazla hevesli. Zira alırlarsa yardırırlar. Ayrıca Deron Williams 5 yıl daha Brooklyn' de. içimdeki edit: ilkan Karaman'ı da aldılar ancak nerelerine sokacaklar merak konusu.
  ... culsezar
 9. 9.
  1 milyar dolarlık salonu olan takım.
  2 ... ragnarok
 10. 10.
  nba'de doğu konferansı, atlantik grubu'nda yer alan bir takım. şu ana kadar 6 kişinin formasını emekliye ayırmışlardır. bu kişiler:

  drazen petrovic - 3 numaralı forma

  wendell ladner - 4 numaralı forma

  john williamson - 23 numaralı forma

  bill melchionni - 25 numaralı forma

  julius erving - 32 numaralı forma

  buck williams - 52 numaralı forma
  ... tearsofcold