1. 1.
  utah jazz da 47no lu formasıyla pf/c degisken mevkiilerinde oynayan, rus basketbolcu
  1 -1 ... sazan
 2. 2.
  Nba'in en karizma nick sahibi oyuncusudur.SF ve ara ara da PF oynar.Oyunun her alanına katkı yapan oyunuyla göze çarpar. 5x5'in ustasıdır.
  2 ... alibet
 3. 3.
  ak47 takma ismiyle sahada boy gösteren mehmet okur un arkadaşı , bir basketçidir . dikkat edilrse ak47 nin ne kadar uyumlu bir nik olduğu farkedilebir .
  1 ... kabolka
 4. 4.
  utah jazzın tartışmasız en önemli oyuncusudur.gerek savunmada gerekse hucumda gösterdiği etkinlik kendisini nba inde önemli bir oyuncusu halina getirmiştir.bu sezon yaşamış olduğu sakatlık problemleri performansını etkilemiş olsada yine de utah için vazgeçilmez bir oyuncudur.
  ... msd
 5. 5.
  kolları o kadar uzundurki egilmeden dizlerini kasıyabilir.
  3 ... jordan
 6. 6.
  ilk kez onu bursa da tofaş karşısında euroleague maçında seyrettim. içeri drivelarıve dış şutlardaki başarısıyla dikkat çekiyordu aynı zamanda savunması da çok iyi ve o zamanlarda genç oldugundan nba ye göz kırpan yıldızlar arasındaydı şimdilerde nbade hiç sırıtmıyor
  ... city walk
 7. 7.
  bir maçta * bırakın kendi adamını oyuna giren tüm oyunculara blok yaparak ayar vermiş, canından bezdirmiştir.
  bench te konuşulanlar:
  - abi sana damı verdi?
  - ...mına koyiim, evet.
  ... serander
 8. 8.
  gecen sezon nba in en buyuk blok tehdidiydi. ayni seyin bu yil da gecerli olmamasi icin hicbir sebep yok. shaq a blok yapabilmis bir insan.

  (bkz: ohaaaaaaaaaaaa)
  ... giray
 9. 9.
  http://www.basketbolsever...lSeverler/basketbols.nsf/($$Lookup_BS_WEB_NBA_TumHaberler_Acik_View)/193B68677A57DD5CC22572510034FAD4?OpenDocument
  -1 ... stockton to malone
 10. 10.
  9.3 sayı, 5.7 ribaund, 4 asist, 2.6 blok istatistikleriyle eski günlerini aratan herif , mashanın kocası.
  ... comedia