1. 1.
    nip/tuck dizisinin los angeles bölümlerinde* doktorların danışmanlık yaptıkları dizinin doktor artisti Aidan Stone karakterini oynayan eleman. şimdi de yes man adlı filmde jim carrey ile oynamaktadır.
    1 ... hibrit kibrit
  2. 2.
    noah wyle ın aynısı olan aktör.
    1 -2 ... disco inferno
  3. 3.
    hangover'da oynadığı karakterin hakkını veren ve filmin amerika'da listelerde zirvede yer alabilmesinde etken olan faktörlerden birisi olan aktör.
    4 ... warum nicht
  4. 4.
    yıldızı hızla yükselen hangover'dan sonra 'all about steve' adlı filmde sandra bullock'un yapışıp kaldığı kameraman steve'i canlandıracak olan nip tuckda poposunu gösteren yakışıklı,sarışın 75'lik çıtır.
    3 -1 ... youresocool
  5. 5.
    he s just not that into you ve the midnight meat train filmlerinde de boy göstermiş olan yakışıklı ve geleceği parlak aktör.
    2 ... maturin
  6. 6.
    kendisini nedense vahşi güzel'in ivo'su (facundo arana) ile karıştırmıştım ilk gördüğümde.
    ... europhia
  7. 7.
    hangover'da izlediğim yakışıklı, karizma ve komik adam. rolünü hakkıyla kıvırmıştır. ha bi de adamı ne zaman görsem 'ben bu herifi bi yerden tanıyorum' dedirtir içsesime.
    1 ... namazkilmiyorumamakalbimtemiz
  8. 8.
    the hangover dan önce 13 bölümcük süren komedi dizisi kitchen confidential'ın baş kahramanı jack olarak karşımıza çıkan oyuncu. orada da son derece karizmatik ve komikti. the hangover da da öyle. sanırsam bu adamın doğasında var.
    1 ... nil nil nil
  9. 9.
    kendisi the a-team de Lt. Templeton 'Faceman' Peck olarak yardırmaktadır.
    1 ... robertdowneyjr
  10. 10.
    case 39 adlı filmde izlediğim renkli başarılı bir şahsiyet
    (bkz: case 39)
    ... lockup