bugün

entry'ler (559)

otobüsü 1 dakika ile kaçırmak

...ve sonra dönüp "aheauha ne koştun lan otobüsün peşinden öyle, gerçi kaçırdın" diye hafif alaycı bakan tiplere; "ben zaten binmeyecektim ki" demek.

4 5g

Teknoloji denen şey "şöyleyiz böyleyiz" diye atıp tutan ama bunun yüzde 30-50 arasını sağlıklı verebilen ve ilk çıkışında optimum olmaya uzak bir şey olduğu için, şu süreçte 4.5'a geçmemek, muhtemelen kota-fatura sorunu yaşamamak anlamına gelecektir. Bir de buna; herkes 4.5 takılırken 3 kullananlar için boşalmıştır etraf salaklığım da eklenince hepten vazgeçtiğim küsürattır.

no woman no cry ne demek sorunsalı

"ağlama değmez hayaaat, bu göz yaşlarına" 'nın reggae hali. Bunu bir kadına söylüyor net bir şekilde ek olarak. Durum budur.

yerli diziler neden kalitesiz

Bu soruyu soran insanın içine dahil olduğu "izleyici kalitesi" seviyesi ülkenin tamamına yayıldığı zaman yüzde 1'lik bir yer tuttuğu için. Yüzde 1'lik kısım eğer yüzde 50'lik bir kısım gibi yüksek bir oranda dolaşsaydı, o zaman arz-talep dengesinin "zevk" kısmında yerli dizilerimiz biraz daha kaliteli olurdu. Fakat reyting'i ve dolayısıyla reklam gücünü getiren kitle, aklınıza gelen herhangi bir yabancı diziyi bilmeyen, ya da bir iki tanesinden haberdar olan bir kitle. Haliyle o risk de yapımcılar tarafından alınmıyor. Nasıl diyeyim; "senin benim gibi cnbc-e izleyicisi" diye bir kitleye işaret edelim mesela. işte o kitle şu anda bu entry'yi okuyan kitle. Başa dönersek, yüzde 1'lik kitle.

how i met your mother

Friends'in daha hızlı diyaloglusu. ikisi de çok komik. Artık günümüz çağdaş akıcı hızlılığında tabi bu iki dizi muhteşem olsa da bir Modern Family değiller. Altını çiziyorum, kıyas anında "aaa öbür taraf kötü müeae" denmesin, How I Met Your Mother müthiş dizi...

doruk volkan kantoğlu

Sabit Kanca'daki soruları soran adam. Soruların çoğunu da yazmış. Çarşambaları da Old City'de Taksim'de stand up'ı var. Sağda solda da afişleri var. Aşka Geldik diye bir tiyatro oyununda oynuyor. Öyle çok bilgi yok internette. Bazen Taksim'de görüyorum. Yürüyor öyle

sözlük yazarlarının hayat felsefeleri

iyi kötü, herkesin kendi götü.

net felsefemdir.

vatan haini

Bu da vatan hainliği;

http://www.netd.com/netd-...haini/vatan-haini-1-bolum

bu da

http://www.netd.com/netd-...haini/vatan-haini-2-bolum

duran adam

tek başına grup seks yapıyor ihtimaline karşın hakkında soruşturma açılacakmış, çünkü zaten dış mihrakın şeysi.

duran adam

Arkadaşlar, oyuna gelmeyin, #duranadam caiz lobisinin oyunu, 2011'de hashtag'i vardı occupy adamsandler diye, kesin bilgi, yay burcu.

ankara da kesinlikle görülmemesi gereken yerler

O kadar ilginç bir şey ki insan psikolojisi; burada bir çok kişi "Çinçin" demiş ya, şimdi okuyanların bazılarında "Hmmm, Çinçin'de ne var böyle herkes aleyhinde konuşuyor" temelli görme arzusu uyanıyor. Bazen de bazı şeyler herkes tarafından kötülendiğinde "aa ne var ki acaba herkes bu kadar kötü diyor, merak ettim şimdi" dedirtiyor insana. işte Çinçin'i görme isteği de bu son pişmanlık denen şeye örnektir.

8 nisan 2013 bursaspor beşiktaş maçı

Beşiktaş'ın 2-0 deplasman galibiyetiyle döneceği. Golleri ilk yarı bulacağı, ikinci yarının kısır geçerek 2-0'da kalacağı maçtır.

sabit kanca

22 Mart'ta vizyona girecek olan film. 43'te üretilen helikopter? Sikorsky. Biraz mırıldanır mısın? Patapatapatapata

juventusla eşleşmek isteyen galatasaray taraftarı

E nereye sıçacaklar. Hepsi birbirinden güçlü 7 tane rakip var. Elbette birini isteyecekler. Juventus da mantıklı bir seçenek. Barcelona, Bayern Münih dışındaki takımlara da sürpriz yapma durumu var Galatasaray'ın. işte bu tam yabancı rakibi destekleyeyim mallığı. Bunun "Atatürk karşıtı olsun, taştan olsun" diyen çağdaş zirzop insan tutumundan bir farkı yok. Beşiktaşlı olarak, helali hoş olsun. Şu saniye Barcelona'dan fark yiyip elensen ne farkeder. Hepsi bir yana neden yarı finale de çıkmasınlar ki? Keşke Fenerbahçe de UEFA'yı alsa. Gerçi hepsi bir yana cidden en büyük dileğim Fenerbahçe UEFA alsın, Galatasaray da Fenerbahçe'yi 6-0 yensin. Her ikisi de böylece sussun, cidden bir Beşiktaşlı olarak çok başım ağrıyor lan, kafam ağrıyor. Yeter da

12 mart 2013 schalke 04 galatasaray maçı

Galatasaray'ın deplasmanda 3-1 kazanacağı maçtır. Çok başka şeyler konuşmak manasız şu anda. Tur hayırlı uğurlu olsun Galatasaray'a şimdiden.

müfredata bilardo dersi eklemek

Buraya birinin çıkıp "tam üç yaşından beri ıstakanın üstünde oturuyorum, lolipop gibi oldum, hadi yalayın beni" demesinden korkuyorum.

duygusal olmak

4s. Seven s.kilir, s.ken sevilir. Bu barizdir. Ne kadar iyi davranırsan o kadar çok uzaklaştırırsın kendinden. O yüzden duygusal ol, olma demiyor kimse, ama kenarda bir yerde ol, ortada olma.

yazarların elfçe isimleri

Galdor Singollo diye bir isim çıktı. Gene küçük esnaf olduk belli ki.

türkiye ye gelmiş en büyük 2 yabancı futbolcu

Osvaldo Nartallo.

Not: Fenerli, Galatasaraylı falan olmadığım kesin.

webo nun drogba dan daha kaliteli futbolcu olması

Kötü bir menajerlik oyununda belki.