bugün

entry'ler (1264)

can aksoy

en son entrymi bir sene önce girmiş olmama rağmen, bugün haberi görünce olay hakkında yorum yapmadan kendimi alamadığım durumun baş kahramanı olduğu söylenen, 1994 doğumlu gelişimini henüz tamamlayamamış bir tek hücreli. benim izlediğim video kısa hali miydi yoksa orijinali miydi bilmiyorum aslında; ama benim gördüğüm kadarı ile videodaki kişinin kimliğini belirleyecek herhangi bir unsur bulunmuyor. bu çocuğa iftira atılmış olabilir diyenler de var bu bakımdan haklı olarak. tabi bu da ihtimal dahilinde ama zaten konunun asıl ele alınması gereken kısmı; bir cana kast edilmesinden alınan zevk, önünde canı yanan bir varlığa kayıtsız kalabilecek kadar katılaşmış ve insanlıktan uzak bir ruh halidir. bunu yapanın kim olduğunun ne önemi var ki ülkemizde? ha can aksoy yapmış ha başkası yapıp ona iftira atmış. bir kaç sene önce de benzer bir durum yaşanmıştı ve hepimiz para cezasıyla nasıl kurtulunduğunu izlemiştik. bu olayı görünce asıl düşündüğüm; nasıl bir dünyada yaşadığımızdır. ve neden? neden yani böylesine saçma bir dünyadayız? insanlar neden bu kadar kaybolmuş hissediyorlar kendilerini? kedi köpek kuş horoz insan fark etmez. herhangi nefes alan bir canlıyı ödürmeyi geçtim, bir de bu olaydan zevk alabiliyor insanlar. benim aklım gerçekten almıyor. çok korkuyorum böyle bir dünyada yaşamak zorunda kaldığım için. çünkü kimse bana yarın sevdiklerimin boynunu pat diye gelip kesemez kimse diye bir söz veremiyor. ortalık manyak doldu resmen. gereken insanların tedavi olmalarını tavsiye ediyorum. hatta korkarak temenni ediyorum.

yaran facebook iletileri

tweet olsaydın bir tek seni fav yapardım yarim..

house ölmedi kalbimizde yaşıyor

içimizde, içimizde.
(bkz: cem yılmaz)

10 eylül 2012 andy murray novak djokovic maçı

djokovic e ne oldu deyip kendimi yerden yere attigim, agladigim, bileklerimi hali deseni seklinde kestigim mactir.

haksızlığa gelemeyen insan

(bkz: aslan burcu kadını)

dizilerden hayatımıza giren replikler

everybody lies

ateistlere küfür eden müslüman

boş insandır.

sözlük yazarlarının itirafları

ay son girdiğim entrylerime baktım da, ya itiraf ya da yaran facebook şeysi. lan ne ara bu kadar pasif bir yazar oldum ben yeaaa? bütün yaratıcılığım gitti. zaten sözlükte de eskisi kadar vakit geçirmiyorum. mutsuz oldum bak şimdi.

yaran facebook iletileri

ama yoksa bahçemin eski şanı, sebebi mikail. böyle havada bahçe mi kalır? bi gün güneş, diğer gün yağmur falan :/

sözlük yazarlarının itirafları

bu ibne turkcell ne zaman onunla aramız bozuk olsa, o zaman mesaj yağmuruna tutuyor beni. takip mi ediyorsun amına koduğum? delirtmeye mi çalışıyorsunuz beni anlamıyorum.*

yaran facebook iletileri

duş 5dak, tüy derdi yok, ağrı sızı yok, en önemlisi de bütün yakışıklılar ibne. it's a man's world, indeed.

sözlük yazarlarının itirafları

karma felsefesine acaip inanmaya başladım. yaşattığım her şeyi ** geriye yaşamaya başladım. ne hayvan oğlu hayvan, rezil, iğrenç bir insanmışım meğer.

kalbe iyi gelen şeyler

onun gülümsemesi ***

türk kızlarının hava atma şekilleri

gözlerim gerçek benim tamam mıaaa herkesin lens mi diye sormasından bıktım:/ **

yaran facebook iletileri

CarrefourZAA -Ergen Sabancı.

aaaa ama

(#15062548) ses li gül düm. amin dostum. bulursun inşallah demek istediğim yazar arkadaşımızdır. ayrıca hoş gelmiş.

harika avcı

çişi varmış. yapmıştır umarım.*

elinde telefon ile yürümekte olan kız modeli

yere düşürüp kırma sayısı katlandıkça, yeni telefon alma ihtimali de buna bağlı doğru orantıyla düşen kızdır. yok efendim nerden tanıyayım ben böyle tipleri. hiç sevmem*

özel üniversitelere beyinsizlerin gittiği gerçeği

hangi üniversite olduğuna göre değişir. (bkz: koç üniversitesi)
afedersiniz ama koç üniversitesine bok girersiniz beyinsizseniz.
konuyu gündeme getiren yarışmacı kızımız tam bir beyin yoksunu olduğundan kaynaklanmıştır o durum. yoksa bırakın "yüce divan"ı ondan bir önceki soruda bile emin olmadığı için joker hakkı kullanmıştır. (not:kendisini zaten sevmeme ve dalga geçme gibi bir durumum var idi şimdi herkes farketmiş oldu yarışma sayesinde.)**
ayrıca şöyle bir bilgiyi de paylaşmak isterim; koç üniversitesi ile yeditepe üniversitesi arasında "ikisinin de paralı olması" dışında bir ortak özellikleri de ben deniz geheim5tir efenim.
şimdi arada fark yok denemez tabi ki ama şu anda gözde umay dalkalı ile aynı üniversitede okuyan insan, önceden de koçta okuyordu. yani oraya girebilecek kapasiteye sahiptir. yani bütün özel okullar aynı olmadığı gibi okuldaki herkes de aynı değildir. nokta.

yatmadan önce yenilen çiğköfte

gece kabus olarak geri dönecektir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.