bugün

bu senenin bomba komedi filmlerinden biri olmasına kesin gözüyle bakılan, başrollerinde comedy central ekibinin başı çektiği film. Düğünden bir gün önce las vegas'ta eğlenen damadın adkadaşları ertesi gün etrafın dağılmış olduğunu, odada bir bebeğin zırladığını görürler. daha odadaki kaplandan ve mike tyson'dan bahsetmiyoruz bile. ayrıca damat ortalarda yoktur, hem başlarına geleni çözmek hem de damadı bulmak büyük bir maceraya atılırlar.
hollywood komedi filmi afislerinde cogu zaman ayni yolu izler.beyaz arka plan ve kirmizi film ismi,onlarin onunde de filmin basrol oyuncularinin komik duruslari yer alir.bu film en azindan bu afis klisesinden gitmedigi icin bile basarili sayilmalidir.
10 temmuzda türkiyede gösterime giren, sonunda gülerken kullandığınız bütün kaslarınızı ağrıtan muhteşem bir film. türkçeye "felekten bir gece" olarak çevrilmiş.
felekten bir gece olarak türkçeye çevrilen ve şu sıralar gösterimde olan film.eğlenmek isteyenlerin gitmesi gereken filmler arasında...
ben gülerken ve izlerken kafamdaki tüm sorunları 2 saatliğine de olsa attım.gidin,izleyin,izletin..
konunun disina cikmadan veya sonunu ask'a baglamadan güldüren, sahane komedi filmi. imdb'ye göre ikinci filmi cekilecekmis. ayrica candy shop'un slow versiyonu gayet komikti. ben de ileride evlenirsem, dügünümde ilk dans sarkisi olarak secebilirim. gayet güzel fikir...

candy shop:

http://www.youtube.com/watch?v=T0peNcOOHB8
şu son dönemlerde izlemiş olduğunuz tüm komedi filmlerini bi kenara bırakın. hatta tüm türdeki filmleri bi kenara bırakın. gidin bu filmi izleyin, yok böyle bir şey yahu! hala aklıma geldikçe sahneler gülüyorum. o bebeğe ne demeli lan, al ısır ye o formatta.*
filmin en yaran sahnesi içinse
(bkz: candy shop/@corpsebride)

--spoiler--
o değil de, tamam kaplanı şuyu buyu anladık da, tavuk ne hakkat? cok merak ettim.*
--spoiler--
istemsiz kahkaha atmaya sebep olabilen, las vegas'ın hayvanlık yapmaktan başka hiçbir işe yaramadığı düşüncesini sonuna kadar destekleyen bir filmdir.
dün gece izlediğim süper ot'dan sonra beni en çok güldüren yabancı filmdir. özellikle bebeğin surat ifadesi her bakışta kopulasıdır.
2009 yazının en makara en bomba filmlerinden biri. *
hakkını veren film. bildiğin komik. yerlere yatıp gülmedim çünkü yerlere yatıp güldüğümü, ya da gülerken koltuktan düştüğümü pek hatırlamam. neyse ne... neticede bu film komik arkadaş. izleyin izletin. izledim s*k gibiymiş diyenlerle de irtibatı kesin.
Komiklikten öte,bitene kadar sürekli olayların daha da karıştığı ve nasıl çözüleceği bir türlü kestirilemeyen eğlencelik film.
mr.chow karakteri ile yaran filmdir.kaçırılmamalıdır derhal izlenmelidir.

--spoiler--
Bu diyalogla iyice yarmıştır.

Mr. Chow: You gonna fuck on me?
Alan Garner: Nobody's gonna fuck on you! I'm on your side! I hate Godzilla! I hate him too! I hate him! He destroys cities! *Please*! This isn't your fault. I'll get you some pants.
--spoiler--
harika bir komedi filmi.. oldukça eğlenceli.. gülmeyi seven her bireyin kesinlikle izlemesi gerekenlerden..
alan'ın favori karakterlerden olduğu yarıp geçiren 2009 filmi.

--spoiler--
alan'ın sabah göt baş açık banyoya düşe kalka gidip klozete işerken kaplan'ı görüşü izlemeye değerdir**
--spoiler--
arkadaş bende mi sorun var bu filmi izlerken komedi filmi dediler, tebessümden ileriye gidemedim. sığ bir senaryo vardı kendini tekrarladı, çok basit ve gereksiz detaylar falan.
karın kaslarında ağrımalara yol açan süpersonik film.
(bkz: whoese baby is this)
komik ve zekice geliştirilmiş senaryosuyla dikkat çeken, mike tyson'ın bayağı renk kattığı filmdir. lakin kas ağrıtacak kadar komik midir tartışılır.
çok az görünüyor olsa da, sırf o şirin mi şirin, muhteşem bebek için bile izlenilebilir yapım.
izleyene de felekten bi kaç saat geçirten film.

--spoiler--
filmin sonunda adamcağızların ne halt yediklerini hatırlatan fotoğraflardan medet umdum ama cık tavuk hep muallakta.
--spoiler--
2009un yazında güldüren tek film olmuştur.son yılların da en iyi komedi filmlerinden biridir.

Doug Billings: Tracy did mention we shouldn't let him gamble. Or drink too much.
Phil Wenneck: Jesus, he's like a gremlin. Comes with instructions and shit.

ve bunun gibi bir çok yaran dialog mevcuttur.
sonundaki fotolar yüzünden genelde filmin sonunda geçen yazıları seyretmeyen biz izleyicilere fotolarla onlarıda izletmiş filmdir. 1 saat 37 dakika olmasıda insanı sıkmaz.
las vegas'ta geçen filmlerin içinde en kötüsüdür.
(bkz: what happens in vegas)
film komedi filmi değildir burada anlaşalım. yapılmış en sıra dışı, en sıradan filmlerden biridir.
(bkz: yok böyle bir şey)
sonundaki fotoğraflar olmasaymış bu denli beğenmezdim. izleyin, eğlenin efendim.