1. 1.
  bu senenin bomba komedi filmlerinden biri olmasına kesin gözüyle bakılan, başrollerinde comedy central ekibinin başı çektiği film. Düğünden bir gün önce las vegas'ta eğlenen damadın adkadaşları ertesi gün etrafın dağılmış olduğunu, odada bir bebeğin zırladığını görürler. daha odadaki kaplandan ve mike tyson'dan bahsetmiyoruz bile. ayrıca damat ortalarda yoktur, hem başlarına geleni çözmek hem de damadı bulmak büyük bir maceraya atılırlar.
  5 ... zabalaynn
 2. 2.
  hollywood komedi filmi afislerinde cogu zaman ayni yolu izler.beyaz arka plan ve kirmizi film ismi,onlarin onunde de filmin basrol oyuncularinin komik duruslari yer alir.bu film en azindan bu afis klisesinden gitmedigi icin bile basarili sayilmalidir.
  3 ... cultman
 3. 3.
  10 temmuzda türkiyede gösterime giren, sonunda gülerken kullandığınız bütün kaslarınızı ağrıtan muhteşem bir film. türkçeye "felekten bir gece" olarak çevrilmiş.
  7 ... haski
 4. 4.
  felekten bir gece olarak türkçeye çevrilen ve şu sıralar gösterimde olan film.eğlenmek isteyenlerin gitmesi gereken filmler arasında...
  ben gülerken ve izlerken kafamdaki tüm sorunları 2 saatliğine de olsa attım.gidin,izleyin,izletin..
  2 ... kiklop
 5. 5.
  konunun disina cikmadan veya sonunu ask'a baglamadan güldüren, sahane komedi filmi. imdb'ye göre ikinci filmi cekilecekmis. ayrica candy shop'un slow versiyonu gayet komikti. ben de ileride evlenirsem, dügünümde ilk dans sarkisi olarak secebilirim. gayet güzel fikir...

  candy shop:

  https://video.uludagsozluk.com/v/the-hangover-11174/

  4 ... b2dalo
 6. 6.
  şu son dönemlerde izlemiş olduğunuz tüm komedi filmlerini bi kenara bırakın. hatta tüm türdeki filmleri bi kenara bırakın. gidin bu filmi izleyin, yok böyle bir şey yahu! hala aklıma geldikçe sahneler gülüyorum. o bebeğe ne demeli lan, al ısır ye o formatta.*
  filmin en yaran sahnesi içinse
  (bkz: candy shop/@corpsebride)

  --spoiler--
  o değil de, tamam kaplanı şuyu buyu anladık da, tavuk ne hakkat? cok merak ettim.*
  --spoiler--
  1 ... corpsebride
 7. 7.
  istemsiz kahkaha atmaya sebep olabilen, las vegas'ın hayvanlık yapmaktan başka hiçbir işe yaramadığı düşüncesini sonuna kadar destekleyen bir filmdir.
  -1 ... desiree
 8. 8.
  dün gece izlediğim süper ot'dan sonra beni en çok güldüren yabancı filmdir. özellikle bebeğin surat ifadesi her bakışta kopulasıdır.
  ... meksikaliyarimekmek
 9. 9.
  2009 yazının en makara en bomba filmlerinden biri. *
  1 ... kocamann
 10. 10.
  hakkını veren film. bildiğin komik. yerlere yatıp gülmedim çünkü yerlere yatıp güldüğümü, ya da gülerken koltuktan düştüğümü pek hatırlamam. neyse ne... neticede bu film komik arkadaş. izleyin izletin. izledim s*k gibiymiş diyenlerle de irtibatı kesin.
  1 -1 ... kobrullah