1. 1.
  büyük bir merakla beklediğim 23 ocak 2009 da vizyona girecek olan film. yönetmen peyton reed başrol jim carrey. film türkçeye her şeye evet diyen adam olarak çevrilmiş.
  7 ... alone with everybody
 2. 2.
  kısacık fragmaniyle yarmayı başarmış bir film.heyecanla beklemekteyim.jim carrey'in oynadığı her filmin orjinal bi senaryosu oluyor.kaçırmamak lazım derim ben.
  5 -1 ... dayakyersin
 3. 3.
  gülmeyi özlediğimiz dönemde az da olsa gülmemizi sağlayacak bir film.
  6 ... ssuu
 4. 4.
  mütevazi tanıtımlarına* buradan erişilebilir. gerçekten eğlenceli bir filme benziyor.
  http://www.worstpreviews....er.php?id=1076&item=3
  4 ... inheritance vice
 5. 5.
  her koşulda sadece ilginç ve özgün senaryolarda rol alan jim carrey insanının oynadığı son film. mutlaka izlenesi bir filmdir zira, eternal sunshine of the spotless mind ve number 23 ten sonra jim carrey bir the mask çekse bile oturulup izlenir, vurucu bir nokta aranır...
  3 ... ozz le grand
 6. 6.
  çok güzel, çok sıcak çok sempatik bir film. izleyin. hatta sevdicekle izleyin. açıkcası jim carrey'den tereddütlerim vardı. eski başarılarından sonra bir dönem düşüşe geçtiği biliniyor. ancak bu film neredeyse jim carrey'in eski filmleri kadar eğlenceli, o kadar sıcak, o kadar sempatik. yes!
  4 -1 ... dulgerbob inciryapragi
 7. 7.
  danny wallece'ın aynı adlı romanından uyarlanan jim carrey filmi.
  evet demek mutluluktur düsturundan yola çıkmış bir komedi.
  4 ... mystic queen
 8. 8.
  fragmanında --spoiler-- internet sitelerinde gezerken birden karşısına çıkan "penisinizi büyütmek ister misiniz" sorusuna mecburen evet diyerek --spoiler-- , kısa süreli gülme krizine sokan film.
  7 ... vincent vega
 9. 9.
  film bitiminde agzınız kulaklarınızda, mutlu mutlu geziniyorsunuz.
  kafa boşaltan bir film.
  8 -1 ... gizli ozne
 10. 10.
  baştan sona dolu dolu kahkahalar vadeden, yeri geldiğinde gülmekten gözlerden yaş getiren, altyazıya takılmayıp da söz oyunlarına dayalı esprileri de yakalarsanız keyfi ikiye katlayacağınız şahane bir komedi filmi. güldürürken düşündürenlerden değil safi komedi. süper.

  --spoiler--
  -how are you doing man?
  - well, just hanging...
  --spoiler--
  4 ... leblebi tozunun hastasiydim