bugün

yaz okuluna kalıp tatile gidemediğimden, sıkıntı halindeyken gittiğim gerilim filmi. tamamiyle "boş" bir film diyebilirim. türk filmlerindeki "gulyabani" den bile korkan biri olarak tabiki filmde gerildim fakat film çok basitti. 6 yaşındaki bir cocuğun bile kolaylıkla ilerisini tahmin edebileceği bir konusu vardı. konunun işleyişi hiç sağlam değildi. vasatın çok çok altındaki korku filmi...
imdb notu 6.8 olan başrollerini kate beckinsale ve luke wilson' ın paylaştığı orijinal adı vacancy olan gerilim filmi.
gittiğine gideceğine pişman ettiren birkaç kere irkilmenizden başka his vermeyen film. şu sıralar ona gideceğinize shrek 3'e gidin eğlenin kardeşim. komiktir en azından.
senaryosu pek ilginç olmasa da baştan sona gerilimli bir film.
sıkmayan ve korkutmayan; luke wilson ın alışılanın aksine komik olmaya çalışmadığı ve sürekli o donuk bakışlarını attığı her ayrıntısı önceden tahmin edilebilinen ucuz film.
sanılanın aksine oyunculuğun başarılı olduğu korku - gerilim filmi.
'bu filmin yonetmenı türk mu acaba' dedirten flimsi.
kate beckinsale ve luke wilson'un başrolünü paylaştığı film,, insanların öldürülerek kasete çekildiği bir otelde ölmemek için mücadele eden evli bir çiftin hikayesidir.
öldürülmek istenen kadın da onları öldürürken kasete çekseydi çok komik ve süper bir film olacaktı. ama bunu düşünemediler.
piyasadaki korku ve ve gerilim filmlerinin aksine, en gerçekçi, en hayattan ve en doğal olan bir gerilim filmi. ilk saniyesinden son saniyesine kadar abartısız. işte bu yüzden çok güzel bir film.
orjinal ismi ''Vacancy'' olan film. pek fazla bir şey beklemeden izlendiğinde güzel gelebilir, yalnız finalde sıçmışlar.
yorumlarda çok güzel süper şeklinde ibareler gördüğümde çok şaşırdığım, aksine kötünün kötüsü bir amerikan filmidir. dakikalarınız önemliyse eğer uzak durmanız salık verilir bu filmden. * *
amatör sinemaseverleri gaza getirmek için çekildiğini düşündüğüm film.
senaryosuz, yönetmensiz film çektik üstüne bir de bu film de Kate Beckinsale'i oynattık. Bizden eksiğiniz ne siz bile film çekebilirsiniz alt mesajını veren film.
edit: film demişim lan bu şeye
sahibi terk ettikden sonra kiralanmaya ya da satılmaya çalışılan bir evin her odası.
2.si çekilmiş ,gösterime girmiş filmdir.
2'si de ilki kadar boştur.
an itibariyle star tv de yayınlanmakta.
Bu motel de gece vakti,saatlerce direksiyon sallamaktan bitap düşmüş ve yol üstünde bulundukları ilk yere kapağı atmak için fırsat arayan yolcuları uyduruk ''Boş Oda'' tabelasıyla çekip yine birbirinden korkunç işkencelere tabi tutan bir mekan.
star tv' de izleyip son kısmını kaçırdığım film. Sonunda kurtuluyolar mı biri bana söylesin???
kaçıncıya televizyonda gösterildiğini sayamadığım film. hepsine denk geldim, hiç birini tam izlemedim.
az önce şans eseri rastladığım ancak bir önceki entry sahibi gibi son kısmına yetişemediğim film. kadın kötü adamları öldürdü kocasını kurtardı ama helal olsun ne diyeyim. en son 911 den yardım çağırıyordu kocamı kurtarın diye. sonrası meçhul.