bugün

(bkz: boş oda)
isyan ede ede izledigim en sacma ve klise gerilim filmi. gerilmekten cok mantik hatalariyla ugrastim film boyunca, belirli bir süre sonra fazla gelmeye baslayinca biraktim.

bosanmak üzere olan bir cift'in gece yarisi, issiz bir yolda arabalari ariza yapar ve senelerdir (oraya 50 yildan beri kimse gitmedi) kimsenin gitmedigi bir motel'e yerlesirler. motel sahibi ve arkadaslari psikopattir ve bunlari öldürmeye calisir.

entry'nin gerisi spoiler icerebilir.

bu cift zemin katinda bulunan bir motel odasina saklanir ve psikopatlar bunlari öldürmeye calisir, fakat psikopatlar oda'ya giremezler. cift bunlari kapi'dan kovar, baca'dan girmeye calisirlar. baca'dan kovulur, bodrum'dan girmeye calisirlar. olayin en komik tarafi ise, oda'nin dört bir yaninin pencereyle (bildigin cam) kapli olmasidir. ulan aranizda hic bir öküzün aklina gelmez mi "abi, surda bi pencere var, oradan girelim iceri!" diye.
bugüne kadar izlediğim en saçma filmlerden birisidir motel çalışanları motelde kalmaya gelen çift niye öldürmeye çalışıyor hiç bi bilgi yok. mantık hatası ile dolu ayrıca öyle bir hava var ki film de sanki kıyamet kopmuş sadece motele ugrammaış ordaki hayat devam etmektedir.
adı gibi.

boş oda boş film.
türk sinemalarında, boş oda ismiyle bilinen filmdir.
malzemelerdeki atom düzenlerinde görünen kusurlardan biridir.
zamanında büyük beklentiler ile izleyip beni hayal kırıklığına uğratan filmdir.
Küçük kurgu hataları olsa da bir gerilim filmi için isteneni veren iyi bir film. Türü seviyorsanız kovalamacalar oldukça keyif verecektir; oyuncu performansları da aynı güzellikte.