bugün

entry'ler (1821)

şizofren aşka mektup

Sevilen kişiye sevilen cumlelerin altı çizilerek hediye edilen kitap.

yalnızlık

Yalnızlık.
her kimliğe doğuştan yazılı tek uğraşıdır insanın bir yaşama sırasında
tek sermayesi, sahip olduğu tek şeydir
kıymetini bilmelidir.

kemal dağhan akdağ

Bahçeşehir Ispartakule de 26. sokak fırın&cafe , Cafemarkt, Poncikpartievi firmalarının sahibi. Yeni doğum yapmış olan anne kedi kendi alanındayken kedinin alanina giren karisina kedi ÇiZiK atmistir bunun üzerine sahis sadece 1 günlük olan yavru kedileri canavarca hislerle kürek kullanarak parçalamis anne kediyi de agir yaralamistir. Kendisi insan değil tamamen tüm duygu, merhamet ve vicdanini kaybetmiş bir canavardir. Çevresi tarafindan suratsiz mutsuz sinirli olarak taninan bu kisi hicbir ceza almamis sadece EŞYAYA ZARAR VERMEK sucundan 1033₺ para cezasina carptirilmistir. Seri katillerin ve canavarca hislerle insan öldürülenlerin geçmişine bakildiginda hepsi hayvanlara zarar veren kisiler olarak taninmaktadir. Herkes o masum dilsiz kulun sesi olmali bugun o kediye zarar veren yarin bir insani katleder. Gozu donmus bu cirkin sapkin insanlarin toplumdan uzaklastirilmasi gerekmektedir. Ayni şekilde kocasini koruyan ve olayin buyutuldugunu alt tarafi KEDi oldugunu dusunun ruh hastasi karisininda bu toplumdan uzaklastirilmasi gerekmektedir. Bu firmalara yolunuz düşerse hemen geri dönün o firmaları bir KATiL yönetiyor.

aybars akkor

2010 senesinde bel kayması ve bel fıtığı şikayeti ile Aybars Akkor a başvurduk. ilk başta ki samimiyeti ve ilgisinden dolayı kendisine güvendik. 2010 Mayıs ayında annemin ameliyatını Bahçelievler Medical Park ta 20.000 TL Karşılığında yaptı. (10.000 TL biz 10.000 TL SGK ödedi. ) Ameliyata girmeden önce hiçbir tektik ya da ilaç sorgulaması yapılmadı o zaman o kadar bilinçli olmadığımız için bizde sormadık. Hasta düzenli olarak kortizon kullanıyor 35 senedir ve ameliyat öncesi kesilmesi gereken kortizon ve diğer ilaçlar kesilmediği için ameliyat çıkışında hastanın değerleri aniden düşmüş. Sonrasında odaya geldiğinde bir tane ufak fıtık var onu sonra alırız nasılsın iyimisin deyip parayı alıp gitti. Mayıs ayında olan ameliyat sonrası ekim ayında şiddetli bacak ağrıları ile doktora tekrar gidildiğinde sadece ağrı kesici verilip hasta gönderildi. Ve 9 sene içerisinde hasta birçok doktor gezdi ve aldığımız cevap her seferinde vidalamanın kayan bölgeye değil aşağısına yapılmasından dolayı kaymanın devam ettiği yönünde oldu. Son 2 senedir hasta artık kendi başına yürüyememekte ve 2. Ameliyatın risklerinden dolayı doktorlar ameliyat etmek istememekte. Hasta son 7 senedir tamamen kas gevşetici ve ağrı kesicilerle hayatına devam etmeye çalışmakta olup. Son 2 senedir artık sadece evde yürüyebilmekte. Dışarıda birine tutunmadan ya da tek başına kesinlikle yürüyememekte. Yanlış vidalama sonucu tamamen yaşam kalitesini ve hayatını bitirdi hastamızın. Doktordan şu an bir beklentimiz yok ancak ameliyat olacak kişiler lütfen medyatik olan bu doktora güvenip hayatınızı mahvetmeyin sakat bıraktığı çok fazla hasta var. Kendinizi ve sağlığınızı riske atmayın. 9 senedir çektiğimiz çile ve tekrar düzeltecek doktor arayışımız bizi çok yıprattı. Hem psikolojik hem de maddi açıdan çok sarsıldık. Yanlış ameliyat sonucu hastamızın sağlığı tamamen bozuldu.

ilişkilerde yapılan hatalar

ilişkide olmak.

gelecekteki sevgiliye not

Lütfen gelme.

ben bu yazıyı sana yazdım

Aslında çok uzun şeyler yazdım sana ama sildim. 7 yıl oldu gidişinden sonra ve uzun zamandır sana yazmıyordum. Belki de yazıp yazıp sildiklerimizdir bizi rahatlatan. belki 2562 gün önce gitmiş olmasaydın herşey çok başka olurdu. Rahat uyu mekanın cennet olsun...

Arada geçen 7 senenin hiçbir anlamı yok.

Bir ay olmuş..
Aradan bir koca ay geçti. senin için şimdi yazabiliyorum. gidişin can acıttı, gidişin kalp parçaladı, gidişin ne kadar söylenecek söz varsa hepsini ezdi geçti. gidişin , gidişin...
aslında biliyordum elin de değildi . aslında gitmek istemezdin sen. ama nedense hala kabullenemiyorum bunu hala bir umutla bekliyorum. oysa ki ölüm değilmidir tüm umutları söndüren kaybeden. gittin aramızda ki yolların , insanların, hayatların bir önemi kalmadı artık. aramıza herşeyden önce başka bir hayat girdi çünkü. bu inançsızlıkla yaşamak zor. bir an geliyor hala hayattaymışsın gibi gülüyorum kahkahalarla yaptıklarını anlatıyorum sonra öyle bir an geliyor ki mıhlanıp kalıyorum yerim de ne elim kalkıyor ne gücüm yetiyor. sadece gitti diyebiliyorum .ve sessiz bir çığlıkla ağlamaya başlıyorum. biliyor musun? hiç bir teselli fayda etmiyormuş. hiç bir söz, kelime, cümle...
oysa ki ölülerin arkasından başkaları için ne cümlelerim olmuştu benim kendim için hiçbir anlam ifade edemedi o cümleler.
gülüşün,bakışın,yürüyüşün gözlerin...
erkendi be. çok erken. şimdi adının yanın da adımın anılması bile mutlu ediyor beni.
şimdi senden bahsedilince benden bahsedilmesi mutlu ediyor beni. biliyorum görüyorsun beni. biliyorum her zaman yanımdasın. belki de öyle düşünmek ,hissetmek istiyorum.ben bu yazıyı sana yazdım işte...
o uzaklarda nerede olursan ol kalbimdesin. ve öyle kalacaksın. hoşça kal.

ben bu yazıyı sana yazdım

Şuan hayatımın en tuhaf hissini yaşıyorum. evet mutluyum sevgilim ama içimde öyle bir hüzün var ki dokunsalar ağalayacağım. hüzünlü gelmişim ben bu dünyaya dünyanın ağır yüküne. belki de çoğu insanın hayalini kurduğu hayatı yaşarken hayallerime sığmayan küçük mutluluklar istemişim. olmadı. sonra aniden sen çıktın karşıma çok eskilerden hiç eskimeyen bir sen olarak hiç beklemediğim bir anda tuttun elimden yürü dedin. bir kaç hayat geç kaldık biz birbirimize. hiçbişey böyle olsun istemezdim. zaten böyle de hayal etmemiştim hiçbirşeyi. küçücük anlardan anılar çaldım ben seninleyken. ve o anılarla avundum gecelerce. bugün bana beni seviyorsan sigarayı bırakırsın dedin. sigara ile kendi değerini bir tutup onu seçmeme sinirlendin. ah be sevgilim, bu hayatta neleri bıraktığımı bilsen benden fazla sigara içerdin. bu hayatta nelerden vazgeçtiğimi bi bilsen... ama kendini sigara ile bir tutma o benim her zaman yanımda seninle ruhumu onunla bedenimi öldürüyorum yavaş yavaş. Hayat bize mutlu olma şansı vermedi. o yüzden tek dayanağımı senin için bırakamam. sende benim için hiçbirşey bırakma biz seninle hiçbir zaman o mutlu aşklardan yaşayamacağız çünkü. hiçbirşeyi feda etme bana. hayatta keşke demeyi sevmem demem tek keşkem olacaksın. nerede olursam olayım...

2017 yılının tek cümlelik özeti

değişimin ardından gelen değişimler.

sevgiliye küfür etmek

Küfür ettikçe karşında hoşuna giden bir erkek görüyorsan daha çok küfür edebiliyorsun. Sonra karşılıklı küfür edip gülüyorsunuz. oğluna küfür öğretir gibi küfür öğreten sevgilide vardır.

(bkz: ben küfür ettikçe adam yarılıyor)

ben bu yazıyı sana yazdım

Seni çok seviyorum. Bana hediye ettiğin deniz yıldızını da denize atma sebebim buydu o hala canlıydı ve sevdiği denizden ayıramazdım. Bizim gibi ayrı kalmamalıydı.

yalnızlık

Farklı zamanlarda farklı hisler uyandırabilir. Çevrenizde ki tüm herkes evlenip çoluk çocuğa karıştığında yaş 30 a yaklaştığında ''yeeeaaa yanlız en güzeli'' ''bekarlık sultanlık'' klişelerini kendinize bile yediremezsiniz. Korkular başlar lan ben nolucamlar. Ben evdemi kalıcam ömrümün sonuna kadar yalnız mı kalıcam peki çocuğumda mı olmayacak.
Birde bunun başka türlüsü vardır seversiniz yalnızlığı yalnız alışverişi, yalnız tatili, yalnız gezmeyi, yalnız sinemaya gitmeyi vs kafanızı kendinizi dinlersiniz ancak 2 türlü yalnızlık vardır ve ikiside belli bir süreden sonra insanı sıkmaya başlar. çünkü hiç kimse ömür boyu yalnız başına kalmak istemez.

arzu isimli kızlar vs gizem isimli kızlar

Arzu kevaşedir Gizem kevaşedir. ikiside kevaşedir. ikiside orospudur ikiside pisliktir.

(bkz: Hayatımda bana yanlış yapan iki insanı nasıl buldunuz lan)
(bkz: korkuyorum senden sözlük)

rüyada sevgilinin öldüğünü görmek

Rüyada görmek onu kaybetmenin acısını birazda olsa hissetmenizi sağlar. Gerçeğini yaşadığınızda hayatınız biter.

kokaini bırakmak

Kokain yerine başka bir madde kullanmış ancak kokain sanıp onla savaşan bir kişinin beyanları. Kokainin fiziksel bağımlılığı yoktur ve yazılan bir yoksunluk krizi olmaz.

1 75 kısa mıdır sorunsalı

Bayan için normaldir ancak topuklu ayakkabıda sıkıntı yaşatır giyemezsiniz. giymek istersiniz hayal edersiniz ama hayat size onu giyme imkanı vermez vermeyecekte. erkek için kısadır. benle aynı boyda erkek mi olur ya.

kavga eden insanları ayırmak yerine oturup izlemek

çekirdek ile birlikte daha güzel.

ilk oynadığın pc oyunun adı

Pac man o zaman windows yok tabi sadece eski işletim sistemi var ama ondan sonra en çok oynadığım. Gta 2 ve Sims.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Sezen Aksu ihanetten geri kalan.

mıy mıy mıy konuşan insan

insanın böğrüne öküz oturtur.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.