1. 1.
  izmirin en güzel yeri her cuma yaz kış demeden icmeye sıcmaya gittigimiz yer.
  ... gerçek
 2. 2.
  izmir in ve karşıyaka nın en güzel mekanlarından biridir. hele masalar diye bilinen bir mekanı varıdr ki yazın insanlarla dolar taşar ancak kışın nadiren insan görünür. her zaman özellikle cuma günleri gidilip içilen, dönüşünde köfte,tavuk yada kokoreç yenilen içilecegi zamanda 2 ytl olan yaren şarap içilen,gitmeden ortalıktaki pisliklerin temizlenip çöpe atıldıgı,gitarla şarkı söylenen....... mekan.
  ... pink floyd
 3. 3.
  izmir de cepçilerin zorla peçete gül satmak isteyen cocukların olmadıgı belkide tek yerdir.takılanısı yer cennet...
  ... like a rolling stone
 4. 4.
  atakentle girne'nin arasında kalan daha 12-13 yıl öncesinde boşları oynayan izmir'imin güzide yeridir...bu zamanlarda cafelerin,barların,kumrucuların bolca olduğu bir yere dönüşmüştür... özellikle de nargile içilecekse (bkz: tömbeki)'ye gidilip oturulması * * * benim tarafımdan önerilmektedir...ayrıca bostanlı sahil kenarını da es geçmemek gereklidir... (bkz: Piriştina)'nın emekleri ile izmir'in geneli olmak üzere çok güzel bir sahil şeridi bulunmaktadır... (bkz: ahmet piriştina)
  ... sözlerimi geri alamam
 5. 5.
  her sağanak yağışta etrafı su basan bir izmir semtidir. ama en güzelidir.
  ... cupra
 6. 6.
  gençlere yönelik olarak gitgide gelişen; bar ve cafelerinin sayısının sürekli arttığı, mavişehirle karşıyaka arasında kalan nacizane semt
  ... el logan
 7. 7.
  ömrümüzün geçtigi volta atıp durdugumuz yerdir.
  1 ... italian83
 8. 8.
  eski ismi papaz olan karşıyakanin bir ilçesi.kutsal topraklar olarak anılan karşıyaka'nın bu güzel semti adını bostan tarlalarindan alir. izmirde yaşayıp bostanlı sahilinde yürümemiş, kahve içmemiş, kumruyememiş kişi sayısı cok azdır herhalde. Akşamları genclerin dolup cıvıl cıvıl olan Karşıyaka nın güzel semti bostanlı, gündüzleri ise alışverişini yapan bayanların ugrak yeridir. BosPaolarak bilinen çarşamba günleri kurulan birde pazari vardir.. 80 den sonra buyumeye baslayan, baslarda karsiyaka olarak anilan daha sonra kendi kimligini yakalayip bostanli olarak adini duyuran guzel yer..izmirde gün batımının yarattıgı eşsiz manzarayı seyretme imkani bulabileceginiz en güzel beldelerden biridir bostanlı. gecligimin gectigi yer..güzel yer..yasanasi yer..özledim cok..
  ... jeam
 9. 9.
  Karşıyaka'nın en güzel parçası olduğu kesin olan yer.eğlence sektörünün giderek ağırlığını arttırmasıyla gece aktivitesi bakımından da yeterlidir.kısaca her yönüyle yaşanılası bi yerdir.
  ... calderon
 10. 10.
  izmir'in en şirin en güzel sahilidir bostanlı. Tertemiz havası, cıvıl cıvıl halkı birbirinden güzel evleri, cafeleri ile görülmeye değer karşıyaka semtidir.
  ... la douce