bugün

Kendisinin Dışişleri Bakanı olması şaka gibi.
(bkz: tutunamayanlar)

dedeni de sevmezdim sütoğlan.

http://www.youtube.com/watch?v=stbS2LJssWQ
Burkalı kadınları "etrafta gezen posta kutuları" şeklinde nitelendiren ingiltere eski dışişleri bakanı.
25 yıllık eşiyle boşanmaya karar verdiklerini duyurmuş.

https://www.haberturk.com...johnson-bosaniyor-2134168
http://www.hurriyet.com.t...tm_campaign=dunya_xmlfeed
kürtler ile arası çok iyi diye biliyorum.

zira kendisini ilk şeyde gördüm; erbil'de bir canlı yayın yayında.

(bkz: boris johnson/#41878181)
ingiltere'nin yeni başbakanı.
Dünya gitgide soytarıların oyun sahasına dönüyor.
gerizekalının teki. baştan sona fiyasko o adam...Frau merkel yer onu, çiğ çiğ yer...theresa daha iyiydi. ingiliz toplumu da biraz lavuk demek ki...brexit ol-ma-ya-cak !!...ingiliz toplumu istemiyo bunu, onu da geç almanya istemiyo. frau merkel istemiyo...ingiltere´yi amerika´ya yem etmek istiyo bitakım ingilizler. o lavuk da onlardan birisi.
türkleri çok sever bu arkadaş büyük dedesi nedeni ile.
Ali Kemal, 1903 yılında isviçre'de kendisinden 10 yaş küçük Wnifred'e aşık oldu, Wnifred'in annesi ingiliz, babası isviçreli'ydi, evlendiler, nikahı papaz kıydı, Wnifred müslüman olmadı ama, Ali Kemal eşine “Fitret” adını verdi, ilk çocukları bir aylıkken öldü, sonra Selma, sonra Osman doğdu, 1909'da, Fitret henüz 26 yaşındayken vefat etti, Ali Kemal bunalıma girdi, bir süre ingiltere Wimbledon'da yaşamaya çalıştı, yapamadı, çocuklarını kayınvalidesi Margareth'e emanet etti, şartları uygun hale getirince çocukları yanıma alacağım dedi, istanbul'a döndü, birinci dünya savaşı patladı, istanbul işgal edildi, memleket yangın yerine döndü, çocuklarını getiremedi, anneanne Margareth torunlarını ingiliz olarak yetiştirdi, Osman adını değiştirdi, Wilfred oldu, subay oldu, pilot oldu, ikinci dünya savaşında gösterdiği cesaret ve yararlılık nedeniyle ingiliz Üstün Liyakat Madalyası aldı, evlendi, oğlu oldu, oğlu da evlendi, Boris doğdu… Şimdi diyeceksiniz ki, Boris diye ingiliz olur mu, Rus adına benzemiyor mu? Haklısınız… Tam adı, Alexander Boris de Pfeffel Johnson… Annesiyle babası Meksika'da tatildeyken, annesi hamile, doğum belirtileri ufak ufak başlıyor, telaşlanıyorlar, Meksika'da doğum yapmak istemiyorlar, havalimanında fıldır fıldır bilet ararken, Rus bir işadamı iyilik yapıyor, kendisine ait New York biletini hediye ediyor, New York'ta doğum oluyor, iyiliksever Rus'un hatırasına Boris adı ilave ediliyor, Boris büyüyor, gazeteci oluyor, siyasete atılıyor, Muhafazakar Parti'den milletvekili oluyor, Londra belediye başkanı oluyor. Ve, dışişleri bakanı oluyor.

Bu yazıdan tam 3 sene sonra ingiltere başbakanı olmuştur.
bu nasıl türk amk.heralde dünyanın %99 u bi şekilde türk sayılıyor. yok osmanlı yok orta asya yok ta amerika kıtasındaki kizildereliler türk. vay amk.
tam bir osmanlı torunudur.
ingilizler, göz diktikleri doğu topraklarını satmanın nasıl karlı bir iş olduğunu ibreti alem için göstermek adına boris johnson gibi sadiq khan gibi herifleri yükselttikçe yükseltiyor bana kalırsa. o yüzden satış tam gaz devam ediyor.
Büyük Dedesi büyük orospu çocuğu idi.

Kendisi de lümpen, kro, nefretlik bir tipitiptir...

Trump'ın yanar döner ve şekilli olanı. Öyle 2. Trump filan anca cehaleti ile kıyaslanabilir yoksa trump bununn gibi lümpen değil...
Trump ile dünür olsalar harika bir ikili olacaklarını düşünüyorum. Torunlar da süper olur.
ingiltere'nin yeni başbakanı.
kürtleri seviyor derken şaka yapmamıştım.

yakasındaki kürdistan bayraklı rozete dikkat.

görsel
görsel
görsel
al bir türk düşmanı daha.
damat ferit paşa zamanında Dahiliye Nazırı (içişleri Bakanı) yapan Hacı Ahmet Rıza Efendi (büyük dedesi) muhtemelen, damat feritin ülkeyi satması neticesinde terk-i diyar etmiştir. dolayısı ile türkiyeye karşı sevgi yerine düşmanlık beslediğini düşünüyorum. tabi bu benim eyyorlamam. inş yanılırım.

edit;
şöyle bir bilgi edindim.
Ali Kemal (1867 - 6 Kasım 1922), Türk yazar, gazeteci ve siyaset adamı. ikinci Meşrutiyet ve Mütareke döneminde ittihat ve Terakki karşıtı görüşleriyle tanınmıştır.
Damat Ferit Paşa Hükümetlerinde kısa bir süre Maarif ve Dahiliye nazırlığı yaptı, bu esnada Millî Mücadele aleyhine sert tutumlar gösterdi. Kurtuluş Savaşı'nın zaferinden sonra istanbul'da tutuklanarak izmit'te Nurettin Paşa'ya bağlı askeri birliklerce linç edildi.
Ermeni yanlısı olarak görülen bazı yazılarından dolayı düşmanlarınca 'Artin Kemal' şeklinde adlandırılır. Mustafa Kemal'e ve Millî Mücadele'ye karşı düşmanca tutumu ve ağır hakaretleri nedeniyle pek çok insan tarafından “hain” olarak damgalanmıştır.

yani anlaşılan bu herif düşmanın da düşmanı. radikal düşman, kökten düşman, düşmanımın düşmanı dostumdur diyerek öcalan'la dost hayatı yaşayacak kadar düşman. way amk.. sadece siki tutsak iyi tutmadan götümüze soktuk.

https://www.posta.com.tr/...-ali-kemal-kimdir-2185933
Düşük profilli başbakan seçme konusunda dünya bizi takip ediyor sanırım.
Bir tereyağı saçlı, pancar suratlı daha.
Milli mücadele karşıtı hain Ali Kemalin bilmem kaçıncı kuşaktan torunudur. Kendisi Türkiyenin Avrupa Birliğine girmesini çok istiyormuş. bak sen hele.
Theresa may’in şoförü olamayacak ingiltere başbakanı.
türklükle alakası olmadan yetişmiş sapsarı bir ingiliz. dedesinin babası ittihak ve terakki düşmanı, milli mücadele karşıtı bir haindi. hainin çankırıdaki köyünde sevinç yaşanıyormuş. allah bizim halka akıl fikir versin gerçekten. hainin torunundan medet ummak...

https://www.cnnturk.com/t...-koyunde-sevinc-yasaniyor
82 UNITED KINGDOM.
Devlet Johnson.
görsel
Bunlar dededen oğula nesil.

görsel