1. 1.
  yaz okuluna kalıp tatile gidemediğimden, sıkıntı halindeyken gittiğim gerilim filmi. tamamiyle "boş" bir film diyebilirim. türk filmlerindeki "gulyabani" den bile korkan biri olarak tabiki filmde gerildim fakat film çok basitti. 6 yaşındaki bir cocuğun bile kolaylıkla ilerisini tahmin edebileceği bir konusu vardı. konunun işleyişi hiç sağlam değildi. vasatın çok çok altındaki korku filmi...
  -1 ... wolfgang
 2. 2.
  imdb notu 6.8 olan başrollerini kate beckinsale ve luke wilson' ın paylaştığı orijinal adı vacancy olan gerilim filmi.
  ... gozluklu kedi
 3. 3.
  gittiğine gideceğine pişman ettiren birkaç kere irkilmenizden başka his vermeyen film. şu sıralar ona gideceğinize shrek 3'e gidin eğlenin kardeşim. komiktir en azından.
  ... tifosi
 4. 4.
  senaryosu pek ilginç olmasa da baştan sona gerilimli bir film.
  1 ... lili
 5. 5.
  sıkmayan ve korkutmayan; luke wilson ın alışılanın aksine komik olmaya çalışmadığı ve sürekli o donuk bakışlarını attığı her ayrıntısı önceden tahmin edilebilinen ucuz film.
  ... disco inferno
 6. 6.
  sanılanın aksine oyunculuğun başarılı olduğu korku - gerilim filmi.
  2 ... lucifer anarchos
 7. 7.
  'bu filmin yonetmenı türk mu acaba' dedirten flimsi.
  ... crazyboy60
 8. 8.
  kate beckinsale ve luke wilson'un başrolünü paylaştığı film,, insanların öldürülerek kasete çekildiği bir otelde ölmemek için mücadele eden evli bir çiftin hikayesidir.
  ... kuvass
 9. 9.
  öldürülmek istenen kadın da onları öldürürken kasete çekseydi çok komik ve süper bir film olacaktı. ama bunu düşünemediler.
  1 ... nahil
 10. 10.
  piyasadaki korku ve ve gerilim filmlerinin aksine, en gerçekçi, en hayattan ve en doğal olan bir gerilim filmi. ilk saniyesinden son saniyesine kadar abartısız. işte bu yüzden çok güzel bir film.
  1 -1 ... nocturnal concerto