başarılı bulduğum platform. ülkemizde böylesi bir platformun olması sevindirici. umarım gelişir ve üstüne koyarak devam eder.
aylık 7 tl ücret cidden fazla bir şey değil. özellikle belgesel kanalları için üye oldum. umarım canlı kanal sayısı artar.

ayrıca dizi konusunda da bazı dizlerin eski sezonları yok. birader koymuşsun bari tüm sezonları koy.
dediğim gibi, zamanla arşivinin ve kalitesinin artması dileği ile.
netflix kullanıyorum aslında ama apple tv de app store de gezinirken gördüm bunu. ilk 1 ay ücretsizmiş bi deniyim dedim üye oldum. içeriği netflix in yanında çok çok zayıf hatta 10'da 1'i bile değil. yalnız şu artısı oldu benim için, better call soul dizisinin ikinci sezonu var bunda. netflix'de halen 1. sezonda. o yüzden iyi oldu. görüntü kalitesi de iyi. sevindim.
netflix'im var, bunu da 1 aylık deneme sürümüyle kullanayım dedim.

tecrübelerim şu şekilde:

1- netflix gibi 3 ayrı abonelik modeli yok. tek bir standart üyelik var ve 9.90tl.
2- görüntü kalitesi hızınıza göre değişiyor lakin en hızlı halinde bile netflix kadar iyi bir ses ve görüntü kalitesi göremedim malesef.
3- arayüz neredeyse netflix'in aynısı.
4- kendinize özel listeler hazırlayabilir, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. bir yerinde bıraktığınız film ya da diziyi daha sonra aynı yerden devam ederek izleyebiliyorsunuz
4- yerli bir platform olması açısından başlangıç için ümit vaad ediyor ama henüz içerik açısından çok zengin değil. diziler çok sınırlı ama film konusunda daha geniş bir yelpaze sunuyor. şimdilik tatmin edici.
5- netflix'den ayrılan yönü yerel ve uluslararası bazı tv kanallarının yayınlarını takip etme şansı veriyor.

şimdilik düşüncelerim bu şekilde.

denemek isteyenler için ilk ay ücretsiz. eğer memnun kalmazsanız istediğiniz zaman üyelik iptali gerçekleştirebiliyorsunuz.
şimdiye kadar mahrumlar dışında pek bir numaralarını göremedik.
sırf the young pope için bile abone olunacak online dizi şeysi.
Dizi ve film yayını yapan bir internet platformu.

Türk dizilerinde kalite artışını sağlamasını beklediğim platform. Sonunda çok nadir istisnaları da olsa 3 saat boş bakışmalarla geçen dizileri izlemekten kurtulacağımızı ümit ediyorum. Üyelik bedeli de çok fahiş değil. Tanınma açısından içerisinde Haluk Bilginer ve Ali Atay gibi kaliteli oyuncuları barındıran Masum dizisiyle kendilerini halka sunmaları güzel olmuş. Kaliteden taviz vermezlerse önünün açık olduğuna inanıyorum.
Behzat ç. Yı yayınlanmasını umdugumuz platform. Bu ayı atlatinca masum için ilk uyeligimizi almayı bekliyoruz. Dilerim daha iyi yerlere gelir ve kaliteli yapımlar yayınlarlar.
Gectigimiz pazar itibariyle avrupa'dan uyeligimi baslattigim program. sirf ilk haftasi bedava diye - neden avrupa'da sadece 1 hafta anlamadim - uye oldum bu arada, 1 hafta gecmeden silmeyi dusunuyordum, zira fazla ihtiyacim olmayacak. Gel gor ki bugun hesabima bakiyorum €3.90'yu daha yalnizca 3 gün gecmis olmasina ragmen cekmisler bile. Bu arada uyeligin tam bedeli zaten €3.90, yani bir kismini degil butun ucreti kesmisler, yukarda ki yoruma istinaden anlatiyorum. Sinirlendim ama hiiic sasirmadim, zaten boyle bisey olabilecegi suphesi vardi icimde en basindan, guvenmiyordum cunki pek türk isi oldugu icin. Malum türk muesseselerine parani bir kaptirdin mi geri almak imkansiza yakin oluyor. Bu da o hesap. "hizmetimizden faydalanmak istiyorsaniz ilk bir haftasi, parayi basip uyeliginizi devam ettirmeniz sartiyla, bedava" diyorlar sanirim.

Iletisim formunu doldurdum bekliyorum bakalim.

Edit: ilk haftasi bedava kampanyasi yalnizca turkiye'de ki kullanicilar icin gecerliymis. Yukarda ki yazarlar bu surenin 1 ay oldugunu belirtmis gerci. Neyse, odedigim ilk ay'i kullanir uyeligimi iptal ederim artik.
mahrumlar ve masum dışında kendi ürettikleri işler baya kötü.
sıfır bir dizisini izlemek için abone olduk an itibariyle site çöktü.
bi sorun var sanırım ben de sürekli hata alıyorum.
edit: bune amk kuzey güney eski bölümlerini izlicem izleyemiyorum sürekli donuyo siktiğim youtube den zor buldum .
nasıl bir altyapı kullanıyorlar bilmiyorum ama internet hızınız 100 megabit olsa da donuyor 50 megabit olsa da donuyor. ya platforma kepenk indirin yada işinizi düzgün yapın.
hay aksi börüyü yüklememiş site, 2. defa böyle olursa iptal edeceğim üyeliği.
destek verilmesi gereken platform.Özellikle Masum dizisi çok iyi bir yapımdı.Bu tarz işlerin devamı gelmeli.
the handmaid's tale dizisi için üye olduğum platform. ancak bünyesindeki tarih öncesi türk dizileri ile hayattan soğutuyor.
sanırım bir kaç günlük deneme fırsatını değerlendirerek denediğim platform.

evet denemişim fakat hatırlamıyorum.

şöyle bir uyarı ile karşılaştım

görsel
Valla gelişsin isterim eyvallah ona diyecek bișey yok. Fakay şöyle bi durum var verdikleri filmler sayıca az ve zaten herkesin izlemiş olduğu filmler. Harry potter yok texas katliamı zart zurt gibi şeyler olsun olmasın demiyorum ama mesela bağımsız sinema yapımlarını koysa veya atıyorum zeki demirkubuz filmleri eklese arşive fena olmaz. 01 ,masum ve bunun gibi 1 2 dizi harici çok bi özelliği yok açıkçası. Sana puanım 10/5 kanka.
berbat bir platform bir iki dizi hariç, ne filmler, ne diziler, ne bünyesindeki diğer yapımlar bir halta yaramıyor. sıfır bir sezon finali var bugün. sonra sıfır bir yeni sezon başlayana kadar üyeliği yenilemem.
hala bir numarası yok. yakında iptal ettircem üyeliğimi.
(bkz: para tuzağı)
börü ve 01'i izlemek için geçen ay vermiştim para. zaten sigaraya da 3 aşağı 5 yukarı aynı parayı veriyoruz.
niye sıfır bir adlı keko dizisi dışındaki hiçbir dizisini iki sezon çekmiyorlar diye derin derin düşündüğüm yayıncı kuruluş.

gerçi ikinci sezonuna değecek daha bir yapım yapamadılar ama tüm yapımları tek sezonda final yapıyor.
Umarım Behzat ç buradan çıkmaz, hani Behzat ç için üye olurum ama başka hiçbir şey izlemem.

istatistiklerde belli olur.
Dandik, boş bir platform.. buraya üye olanın aklına şaşayım.
tekniğin iyi ancak geliştirmen gerek.