1. 80.
  içindeki yabancı dizileri yıllar önce tükettik bitti. hatta benim evdeki yabancı dizi arşivim blutv'den daha geniş. yerli dizi konusunda ise üzmeye başladı. saygı, bonkis ve hiç gibi oldukça kötü işler beni soğuttu. zaten netflix yerli dizi üretemiyor, ne de olsa aidatını ödüyor kerizler diye eşe dosta yol veriyorlar. exxen ağır sikko, gain ağır kasıntı. e sinema da yok amk. blutv'de aidat kerizi yaparsa bizi torrent'e dönücez artık.
  1 ... kompetan
 2. 79.
  Netflix'ten bir nebze sıkıldığım için ve sopranos ile s sport olmasından dolayı geçtiğim platform. Içindeki dizilerde fena değil fakat tek sıkıntı video oynatıcı. Diziyi izlerken yarım saatte bir takılıp çıkıyor eğer bunu düzelirlerse gayet iyi.
  1 ... scratch
 3. 78.
  S sport kanalları da geliyormuş.

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2125556/+
  -1 ... orjinaldeli
 4. 77.
  ergenliğe gelmişlerin izleyebilecekleri potansiyel kanal ismi.
  ... artist2021
 5. 76.
  iki önemli eksiği var. bir komedi, iki oynatıcı donması. ikisini de yıllardır düzeltemedi.
  ... kompetan
 6. 75.
  Discovery ile ortaklık kurmuşlar. Tüm belgeselleri eklenir yakında.

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2119795/+
  ... orjinaldeli
 7. 74.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2114901/+

  BluTV, 2020 yılında seyircisine 10 bin saatlik geniş bir içerik seçkisi sunarken bunu 2021 yılında yeni içerikleriyle %50 artırarak 15 bin saate çıkarmayı hedefliyor. Yıllardır sunduğu içeriklerle izleyicinin güvenini kazanan BluTV, 2021 yılında seyirci ile buluşacak ve büyük ses getirecek yepyeni içeriklerini açıkladı.

  Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı, yönetmen koltuğunda ise usta yönetmen Çağan Irmak’ın oturduğu; her şeyini kaybetmiş bir yapımcının 1960’lı yılların Türkiyesi’nde Yeşilçam Sineması’nda yeniden doğma ve aşkı bulma hikayesini konu olan ‘Yeşilçam: Bir Sinema Hayvanı’, oyuncu kadrosu ve efsanevi bir döneme ışık tutmasıyla BluTV’nin bu sezona damga vuracak özel yapımlarının başında geliyor.

   

  Sıfır Bir’in yapımcılarının yeni projesi; sosyal medya fenomenleri Doğanay, Uzun Makarna, Semih Varol ve Sera’nın da içinde bulunduğu; üniversite hayatına tutunmaya çalışan bir grup genci merkezine alan ‘HiÇ’ de BluTV’nin 2021’de yayına başlayacak projelerinden...

   

  Bununla beraber, bir yandan ‘Bonkis’ adını verdiği kafesini ayakta tutmaya çalışırken bir yandan da ilişki durumu ve geçmiş ilişkileri tarafından köşeye sıkıştırılan, hayalperest ve inatçı Deniz’in trajikomik hikayesi ‘Bonkis’ de BluTV’de seyirciyle buluşacak. Deniz Tezuysal’ın hem yazıp hem oynadığı dizide Vildan Atasever, Sergen Deveci ve Öykü Naz Altay gibi isimler buluşuyor.

   

  Kafası karışık ajans başkanı ve farklı kişiliklere sahip çalışanlarının her gün karşı karşıya kaldığı gündelik krizlerinin komik bir dille anlatıldığı ‘Acans’ yeni yılda sevilen dijital platformda olacak. Reklam dünyasının kapılarını aralayacak olan dizi, Bülent Emrah Parlak, Algı Eke ve Derya Alabora’yı bir araya getiriyor.

  Hayatında hiçbir konuda başarılı olamayan Doğu’nun etrafında onu destekleyen kimse olmamasına ve gülünecek pek de bir şey bulamadığı hayatına rağmen komedyen olma serüvenini gözler önüne seren, Doğu Demirkol’un yazdığı ve başrolünde yer aldığı ‘Doğu’ da BluTV’nin bu sezon için açıklanan projeleri arasında yer alıyor.

   

  ilk kitabını yazmaya çalışan bir yazar ve acılı genç bir kadının küçük bir tatil beldesinde başlayan tutkulu yasak aşklarını konu alan ‘Saklı’ da yeni sezonda BluTV’de izleyicilerin beğenisine sunulacak.

   

  BluTV aynı zamanda yepyeni programları ve özel yapım belgeselleriyle de üyelerine dopdolu içerikler vadediyor. Okan Bayülgen’in her bölüm farklı bir konuğuyla otelde konakladığı ve hayatın anlamına dair sohbetler gerçekleştirdiği programı ‘Renkli Rüyalar Oteli’ de bu sezonun ilgiyle takip edilecek yapımları arasında şimdiden yerini alırken; dövüş sporlarına gönül veren profesyonellerin ve amatörlerin iniş çıkışlarla dolu yaşantılarına tanık olacağımız ‘Dövüşçü’ ve istanbul’un tarihi ile ön plana çıkan ikonik mahallelerinden Fatih Karagümrük’ü izleyicilere semtin insanlarının yaşamları üzerinden sunan ‘Mahallem Karagümrük’ adlı iki özel yapım belgesel de bu sezon BluTV’de izleyici karşısına çıkacak.

  http://www.ranini.tv/habe...eni-iceriklerini-acikladi
  ... traveler of secret moments
 8. 73.
  Ciddi ciddi buna para verip üye olan pure çomardır. Ekşideki entrylerini gayretle okumuştum Sıfır bir, sokağın çocukları o neydi ya öyle. baba sen de bir şey bulamayıp bunu mu yükledin * .
  -1 ... bogaziciruyalari
 9. 72.
  aboneliğim olmadığı halde hala mis gibi kullanabildiğim bir uygulama. işin garibi devam etmeyeceğini düşünürken cumartesinden beri 7-8 dizi bitirdim -ki bu ortalama 50-60 bölüm ediyor- 2 de film izledim.. Teşekkür ederiz. Bugün devam eder diye düşünüyorum.
  6 -1 ... karanfildevrimi
 10. 71.
  Paralıydı ve sonunda parasız bir platform yaptılar. Şirket battığı için üyeliği ücretsiz yapmış olabilirler.
  ... mahiruyan