bugün

Ayyhhh bu Almanların da nazi hiç çekilmiyor * diye gülerdim:)) niye öyle bişey olsun kii
Her verdikleri emire uyardım acımazdım.
Bir de yahudiysek işte biz o zaman tükeneceğiz. Gaz ve asit odası korkulu rüyamdır. Bir an önce Hitler'e suikast düzenleyen tayfanın safına geçerim.
ilk işim manstein, guderian, joachim peiper, karl donetz gibi taşşaklı askerlerle tanışmak ve sohbet etmek olurdu. nazi almanyasını araştırmak çok zevkli zaten. belki nazi almanyasıyla ilgili bilinmeyen bir şeyler olabilirdi ve keşfeden kişi de ben olurdum.. ahh be güzel hayaller.
Her emri verdiği alayını öldürürdüm.

fury filmindeki gibi ağlayıp sızlamazdım yani.
allah korusun. "bir sabah bir uyandınız ve doğup büyüdüğünüz şehirde çoğunluk bir sürü arap+zenci çapulcuya geçmiş. metroya biniyorsunuz etrafınızda konuşulanları anlamıyorsunuz" kadar inanılmaz ve korkunç bir senaryo.
adolf hitler'in içeceğine siyanür dökerdim.
Türk pasaportum yoksa beni kesin kampa gönderirlerdi.
Sonuçta arbeit macht frei...

Bilgi: Alttaki yazar Türkiye pasaportu yazmış. Doğrusu Türk pasaportudur. Aynı alman, ingiliz, Fransız pasaportu denildiği gibi.
türkiye pasaportum yoksa beni kesin kampa gönderirlerdi, sonuçta sarışın da renkli gözlü de değilim.
Şu anda daha kötü bir şeyi yaşıyorsunuz ama haberiniz yok.
Heil Hitler der geçerim.
"bir sabah bir uyandınız ve doğup büyüdüğünüz şehirde çoğunluk bir sürü arap+zenci çapulcuya geçmiş. metroya biniyorsunuz etrafınızda konuşulanları anlamıyorsunuz“, kadar inanılmaz ve korkunç bir senaryo — demis birisi yukarda.

Ayni dusunceleri avrupa’da asiri sagcilar biz türkler hakkinda dusunuyor. Gerci kime anlatiyorum? Bu zihniyette olan birisi gurbetcilere de tahammul edemiyordur. Kendisini muhtemelen solcu olarak tanimliyordur bir de.

Basliktaki soruya cevap verecek olursak: buyuk varolussal bir kriz yasardim herhalde.
fark var mı amk ?
Nazi Almanyasında yaşamak istemezdim ama izlemek isterdim.
Allah veganlar ve nazilere asla aman vermeyecek ağlayın!!! YAŞASIN Cristiano Ronaldo ve 12 havarisi !!!!!
E heil hitler o zaman a….na koyim ne yapalım.
Evvela hangi yılda olacağız o önemli. Yeni iktidara geldiği dönem mi en zirvede olduğu dönem mi dünya savaşının olduğu dönem mi onu bilmek lazım. Bir de bende ki şansla garanti adım Mişon falan olurdu gaz odasında öldürürlerdi beni düğme, sabun yaparlardı benden.
(bkz: The man in the high Castle).
Düzene ayak uydurmaktan başka çare yok.
"Heil Hitler" der geçerdim.

Yalakalık yapıp torpil arayarak cepheye gönderilmek yerine birinin makam şoförü olmaya çalışıp bir w142 makam aracı kullanırdım.
(bkz: drei liter)
görsel
Adolfa Bi sığınakta intihar edeceksin diye haber verirdim. Öncesinde de tutarlı bir kaç haber verdi mi gelecekten bak bakalım tarih benden nasıl bahsediyor..
Hitlerin akıl hocası mcqueen..

Şaka bir yana korkardım lan ben. Hemen meyilliyim zaten psikolojimi bozmaya. O deneylere filan asla şahit olmak istemezdim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar