bugün

entry'ler (4139)

kent lokantası niye bedava değil demek

neden bizim apartmanın bodrumunda metro durağı yok?

ali erbaşın üç katlı villası

bari dört paragraf akp yanlamalı dindar ve kindar entry'ini döşenmeden önce bir okuyup haberin ve tepki gösterilen şeyin ne olduğunu anlasaymışsın.

dincilerin baş belası olması

tam aksine. dindar değil dinciler. hatta dinci bile değiller, din tüccarlığı daha doğru bir ifade.

20 yılda kafaya tek kazıdıkları da dünyevi zevklere düşkünlükleri, küçük menfaatleri gerektirdiğinde islamiyetin gerçek düşmanlarıyla masaya oturmaya ne kadar hevesli oldukları oldu.

istanbul suriyenin başkentidir

diyarbakır'da 10 yıl önce de, 30 yıl önce de, 100 yıl önce de, 300 yıl önce de bir kürt varlığı vardı. peki o toplam kürt kadar arap nerden ve niye çıktı, yaşadığım şehre doluştu?

"savaş var, müslümanlığın gereği. geçici koruma" falan diye getirmişlerdi. savaşları biteli 6 yıl oluyor, hiç gönderme lafını ağzına almıyorlar. demek ki bunları getirenler sadece vatan haini değil, dış ülkelerin emirlerini yerine getirmek için sürekli müslümanlığı alet eden münafıklar da. beyzadem türk ekonomisini mi sakatlayacak? nass var nass. beyzadem türkiye'yi lübnan xl boya mı çevirecek? sahabeyiz.

bu ülkeden nefret eden gürcünün teki getirmişti, bu ülkeden nefret eden ama ekmeğini yiyen nankör ve yalancı (muharrem ince nasıl?) başka bir gürcünün teki de burda bilmiş bilmiş güzellemesini yapıyo

cübbeli ahmet in seks kasedinin çıkması

bundan sonra o benim için bamyalı ahmet hoca.

izmirli vatandaşı tek yumrukla yere seren akepeli

bu video 7 şubat 2024'e ait. detaylarına ait link varsa paylaş okuyalım. yoksa seçim üstü tek kelime geçmeyen 10 saniyelik tiktok videosundan masallar hikayeler türetmeyelim.
https://forum.donanimhabe...ti-yumruk-yedi--157987795

en ölümcül kung fu hareketleri

kükreyen aslan:
görsel

kwan lun okulu kurbağa stili:
görsel

buda avucu:
görsel

yerde yuvarlana yuvarlana yaklaşmalı bacaktan kapıp devirmeli aktroll:
görsel
(bkz: ak partiliyi çok fena döven chp belediye başkanı)

ak partiliyi çok fena döven chp belediye başkanı

görsel
uçan adam sabri'nin tek marifeti kendini yerlere atıp yuvarlanmaktı. tamam bu akp ibrahim efe de kendini yerlere atıp yuvarlanabiliyor, gördük. ama üstüne:

* yerde yuvarlana yuvarlana yolunda yürüyen adamın önüne geçebiliyor
* yuvarlanmaya devam ederken, adama bacaklarıyla ahtapot gibi dolanıp yere düşürebiliyor
* aynı anda "polis yok mu hep beraber beni dövüyolar" diye haykırabiliyor

hangi kung fu hareketi bu? ah işte jackie chan şu yeteneği görse mutlaka yanına alırdı.

ali erbaş

görsel

suriyeye giremeyen gezginler

her musibette bir hayır vardır. şayet girebilselerdi mazlumların düşmanı manyak esed kendilerini bütün gece izbe bir diskoda dans ettirecek, yeşil disko lazer ışıklarından gözlerine gözlerine tutabilecekti.
görsel
görsel

how i met your mother ın ahlak bozduğu gerçeği

how i met your mother'ın ülke çapında bozduğu ahlağın 100 birim olduğu kabul edilirse, atv esra erol + müge anlı kombosunun bozduğu (ve nedense tarafsız ve özerk rtük'ün sesini çıkarmadığı) ahlak miktarı kaç birim eder?
görsel
görsel
görsel

chp li o tekin in öcalan ın fotosu ile pozu

o zaman kimleer kimlerle beraber. gerçekten çok yazık.
görsel

chp li o tekin in öcalan ın fotosu ile pozu

tamam.
görsel
görsel
görsel
https://www.uludagsozluk.com/e/46973213/

fake aktroll monteleri

görsel
görsel
https://www.gazetepencere...-ile-hedef-alindi-608630h

akp seçmeni

son seçimlerde koyun olmadıkları nasıl ispatlanmış oldu? 20 yıl, ülkeyi göstere göstere batırana kadar akp'ye oy verip, hepimize kazığı batırdıktan sonra akp gemisinden tüyünce mi?

ek; sen hiç verir misin "islamcı partiye" oy? az kaldı partiniz (akp) devrilip gidecek. ondan sonra "aha ben oy vermedim, aha sen oy vermedin. bunlar zamanında o fetö referandumlarında %52 oyu nasıl topladı yahu" da diyeceksiniz.

patiswiss

---
çukulata deyince ülker aldığım için bu markayı bilmiyordum.
---

seversin tabi, ne de olsa ingiliz markası.
görsel

chp genel merkezi önündeki aşırı üks araçlar

küçükken arkadaşı hoca badelemiş ve sokaktaki random aracın hangi belediye başkanı makam aracı olduğunu anlama süper yeteneği kazanmış.
görsel

o kırmızı, videoda izlediği yol. bir sürü kamu binasının ve özel hastanenin önünden geçiyor. videoda "chp genel merkezinin önü" dediği icra dairelerinin önü, işaret ettiği "mercedes'ler, vito'lar, audi"ler de ticaret bakanlığının ek hizmet binasının önü.

yeşil de niye ankara'da beklediği anlaşılamayan belediye başkanlıkları makam araçlarının niye kullanmadıkları anlaşılamayan chp genel merkezi kapalı otoparkının rampası.

tayyip gidecek imamoğlu gelecek

---
yavaş gelsin. saçı başı bozulmasın.
---

dayıya allah söyletti.
görsel

adalet ve kalkınma partisi

---
niye kıvanç tatlıtuğ'un aldığı lüks motosikletinden bahsedilmiyor
---

kıvanç tatlıtuğ "emeklileri sefalete sürüklediğimizin farkındayız, ama nabalım size verecek para kalmadı" diyip de kendileri lüks sefanın dibine vurmuş bireylerden oluşan partiden milletvekili oldu, milletten zorunlu kesilen vergilerle dönen trt'den gelen servetini milletin gözüne soktu da ben mi kaçırdım?

kemalist erkekler gizli eşcinsel midir

dikkat ettiniz mi?

ben hiç akp'li olmayıp da akp'li taklidi yapan, "siz bilmezsiniz. biz haftasonu ilçe parti binamızda toplanıyoruz" diye başlayıp arkasından kendi bilinçaltındaki tüm pislikleri saçan, bunu da matah bir bok yapmış gibi her hafta up'layan bir akıl hastasına denk gelmedim.