bugün

entry'ler (485)

anın görüntüsü

görsel
Bu şehri seviyorum.

sırp ve yunanı tutmak

Değişik yollarla yüzmeyi öğrenmek istiyordur. Tutunuz efem. Biz de boncuk gözlümün izinden gider yüzmeyi öğretiriz..

tabii

Az önce son gün diye bir dizisini izledim. Baya da sardı. 24 saat içerisinde öleceğini öğrenen insanların son gününü işliyor. Bence gayet kaliteli içerikleri var. Denenebilir. Üstelik diziyi de izleyin abi. O Türk dizisi izlemem önyargınızı hemen kırıp izleyin yani. Güzeldi..

47 yaşında genç ve bebeksiyim neden evlenemiyorum

Ne olduğunu bence tam olarak hatta hiç kavrayamamandan dolayı. Zira şu başlık bile çelişir durumda. Hem genç hem bebeksi mi? Peki.

anın görüntüsü

görsel
Evime hırsız girdiğini düşünüyorum. Zira dondurulmuş böğürtlenlerimi bulamıyorum. Birazdan çıldırcam. iki gündür kayıplarım kayıp üstüne.

merhaba arkadaşlar gününüz nasıldı

Kalktım.
Tüm evi manyakça süpürdüm sildim dip köşe bucak ayrı köşegen.
Markete gittim.
Doktorumun psikolog da olduğunu öğrendim. Sanırım bu adama git gide aşık oluyorum.
Eve geldim.
Yemek yapıyorum yapmaktayım.
Ölmezsem uyurum.
Kısacası dinlenmeli bomboş bir gündü işte.

anın görüntüsü

görsel
O zaman yemek yapalım.

duşa girmeye üşeniyorum tavsiye verir misiniz

insan duşa girmeye üşenir mi lan. Evet sözlükte okurken Müge anlı izliyorum giib hissediyorum bazen. Bakalım daha neler neler duyacağız demeden olmuyor.

çocuğunu döven baba

Sözlükteki iğrenç ruh hastalarını ve iğrenç bilinçaltlarını hayal güçlerini ortaya döken başlıktır.
Dövün anasını satayım. Yaşlanınca da oğlum kızım bakmıyor diye kendiniz dövünürsünüz.
Bazı insanların çocuk yapması yasaklanmalı cidden. Çocuk dövmek ne ya. Şeref karakter yoksulları.

ben normal sözlüğe gidiyorum

görsel
Gece gece tüm işsizliğimi yine ortaya döktüğüme göre ben zıbarmaya gidiyorum.
Kalanlara selam olsun.

bir erkeğin boş biri olduğunu anlama yöntemi

Erkek kadın yine ve yine fark etmeksizin konuştuklarına bakarak anlarsınız zaten. Vardıya Birtane 7500 liralık montunu veren. Onun gibi daha ilk buluşmadan para muhabbeti filan yapıyorsa ya da sizi de dinlemek yerine tek derdi kendini anlatmaksa ayaklarınızı yine kıçınıza vurarak kaçınız efem. Bunun gibi daha bir sürü bir sürü şey var tabi.

ben kötü biriyim beni sevme diyen insan

Bakın şimdi yapılması gereken tek şey bu dürüst insana inanıp koşa koşa kaçmaktır.
Aksi takdirde "ayyyy yooooook senin kalbini biliyorum" gibi salak şeylerle bu tarz insanların yanında kalırsanız ilerleyen zamanda tehditler, takıntılar, daha da ilerisi cinayetler ortaya çıkıyor.
Masal gibi filan geliyor bazı kızlara ama böyle böyle yani. Kendinize saygı duyun.

Ayrıca istenmiyosanız siktirin gidin abi. Azıcık gurur.

sözlüğü forumla karıştırmak

Olur mu canım? En baba forumlar bizim Sözlüğün yanında halt etmiş.
Yakın bir zamanda burayı forum yapıp sözlük olarak bir şube açılabilir. Anonim sahiplere duyurulur.

adını feriha koydum

Adıyla ne ilgisi vardı hiç bir zaman anlamamıştım. Sanırım hala anlamıyorum

karpuzcu libos panda

Bu çocuğu seviyorum. Yıllardan yıllara denk gelirsek konuşuyoruz işte.
Çok çok musmutlu dopdolu ipiyi yazmalar * iyikilerden.

hotchner from bau

Sözlükten tek arkadaşımın ortak arkadaşımız olduğunu düşündüğüm yazar.
Zeki olduğuna inanıyorum.
Son entrylerimde birinde farklı görüşteymişiz gibi gözükmüş fakat biraz stalk ile şunu fark ettim ki aslında herkes beni konuşsun kafasında değil de konuşulanlara kendi doğrularını anlatma derdinde.
Sözlüğün giderek kaybolan seviyesine karşın inatla sözlüğü toparlayabilecek yetiye sahip.
iyi ve musmutlu yazmalar efem.

şunu fark ettim ki

Sizin için önemli olan bir şey başkası için o kadar önemli olmayabiliyor.

Sizi çok mutlu eden ya da üzen bir şey diğerini zerre etkilemeyebiliyor.

Bazen bunlara en yakın aileniz de dahil. O yüzden hayatı hep siz nasıl istiyorsanız öyle yaşamaya bakın.

en iyi özelliğiniz

Dinlerim ve saygı duyarım. Ve de anlamak adına elimden geleni yaparım. Yüzde 90 işe yarar. Kalan kesim yanlışlıkla muhatap olduğum cahiller. Onların da cahil olduğunu anlayacak kadar dinlemem yeterli oluyor.
Ama harbi iyi dinlerim.

şunu fark ettim ki

1. Sözlükte bir kesim var, yazarların haklarında ne düşündüklerini çok merak ediyorlar. Hatta sürekli kendi nickaltı başlıklarını hortlatmaları da bu yüzden.

2. Ölüm bazen güzel şey.

(yazarların fark ettikleri şeyleri anlatacak başlıktır.)

40000 tl den düşük maaş alanlar sözlükten gitsin

Ahahah. Çalışmıyorum ve baba parası yiyorum. Nereye gideyim ben şimdi?
Parya sınıfı nerede arkadaşlar?