bugün

entry'ler (4195)

şatosu olmayan erkeklerle konuşmayan kız

Şato sahiplerinin çulsuz ve yaşlı olduğunu bilmeyen kızdır.

kriz varken fakirler neden akparti ye oy veriyor

ilk olarak türk halkı için küçültücü tanımları kınıyorum. Sayın erdoğan ı seviyorlar,tek neden budur. Kılıçdaroğlu da 20 senedir sayın erdoğan dan bir şeyler öğrenemedi.

şato sahibi arkadaşa alınacak hediyeler

Eski püskü şatosu olan birine akbil hediye ederdim,majesteleri de fakir zaten,hem de yaşlı,kalem tutmayı unutmuş.

rtük

Bu kurumda çalışanlar ne iş yaparlar,cidden merak ediyorum. Haberlere bakıyorum,cinayet,şiddet,kaza ,her tür olumsuzluk mevcut. Tv dizileri sırf kötülük dolu,entrika,ahlaksızlık gırla gidiyor. Bu kurumda çalışanlar hiç mi merak edip tv izlemiyorlar,yazık bu millete.

sevdiği zombiye dönüşünce öldürmek

Vicdansızlıktır. Gerçekten sevdiğim biri zombi olursa asla öldürmem, onu iyileştirmek için genetik bilimci olurum.

14 mayıs 2023 genel seçimleri

Bugün muhalefet liderlerinden biri devlet ağzıyla konuştu ,kimse farketmedi. Halbuki farkedilmesi gerekirdi.

serenay sarıkaya nın ayağı

Dost başa düşman ayağa bakar sözünü doğrulamıştır.

20 01 2022 ekşi sözlük te evlenme teklifi almam

Şakacıktan teklif olur mu,olur ,niye olmasın.

hangi türk boyundansiniz

Göktürk ,şecerem de kitap olarak basılmış.

devletin sözlüğü de izlemesi

Devletin zeki ve öngörülü olduğunu gösterir. Tabii beni izliyorsa..

fiyat pahalı gelince mağazalarda uydurulan yalan

Pahalı olanı anında anladığım için mutlaka önce bir kusur buluyorum,ki mutlaka bir kusuru oluyor,şimdiye dek kusursuz bir şey görmedim.

insanda tümden beyin nakli teknik açıdan mümkün

Soyadını canavaro olarak okuduğum beyin cerrahı. Çok kadavraya ihtiyacı varmış,dr frankeştayn ile bir akrabalığı var mıdır araştırılmalı.

arkadaşlar sizce ben nasıl biriyim

Sevimsiz ve fitneci biri. Bu tabiri başkası için kullandığından mütevellit çıkarım yaptım.

diş ağrısına ne iyi gelir

Arveles ten daha iyisi var. Nimelid. Garantilidir.

kk nin türklüğü anayasadan kaldıracağız konuşması

Bir kuvvayı milliyeciye yakışmayan konuşmadır. Kılıçdaroğlu aday olursa kazanamaz,çünkü kafası çok karışık.ZAten amerika da onu istemiyor.

ahmak sözüne dava açılıp sürtük sözüne açılmaması

Kılıçdaroğlu nun başdanışmanı güneydoğu anadoluya “bakur kürdistan”dedi,ona da dava açılmadı.bir de kılıçdaroğlu kendine kuvvayı milliyeciyim diyor.

anayasadan türk tanımını kaldırmak istiyoruz

Şuursuz bir beyan,yuh artık diyorum. Gücünüz yetiyorsa deneyin bakalım.

insanın enerjisini yükselten şeyler

Kuduz aşısı. Hiperaktif biri oldum,maymunlar kafeste çok zıplamış anlaşılan.

iyi yıllar deyince iyi yıl mı oluyor

Kelimelerin gücü vardır.

üst düzey bir cia ajansın tr hakkındaki yorumu

Yorum doğrudur,o çok gizli üst ajan yakalanmadan önce söylemiştir,sonra başına çuval geçirilip götürülmüştür,şu anda bülbül gibi konuşuyor, bir ara ağladı.