bugün

Memeleriniz diyorum hanımefendi çok güzeller.

Evet eskiden bu bir iltifattı amk. Nerde o eski incelikler.
Bir kadın nasıl bulur bilmiyorum ama gerçekten benimseyip istediğim kadına "hatunum" demeyi çok uygun buluyorum.

Bence bir nidadan daha çok iltifat gibi bu kelime.
--spoiler--
+Hanımefendi, söylemeyim söylemeyim dedim ama sizdeki bu göt ölüyü diriltir vallahi.
-Ay hihi, hınzır.
--spoiler--

Bunu çirkin biri dese sabık derler işte hayat böyle açımasıs...
2 sene once sevgilimle ayrıldık.
2,5 sene surmustu iliskimiz.
bir gun her zamanki gibi telefonla konusuyoruz.
bana dedi ki:
-gulmekicinyaratılmıs sesin o kadar huzur veriyor ki simdi uyuyakalıcam, huzurla uykumu getiriyorsun.
kadınım olur musun.
Ablacım adamı kasmışsın adam da sana kısa yollu bir git de uyuyayım kafamı sikmişsin demiş.

Sen de bunu iltifat algılamışsın o da senin bakış açın.
Yaptın Insta'dan bana göndermeler
Bıraktığımda bana "Dön" demeler.
eski esim donemi -5 sene aynı evde yasadık- ben hep cok bakımlıydım. her sabah muhahkak dus, bazen aksam da dus, hep hafif makyaj, saclar hep yapılı, hep topuklulular, hep cicili bicili mini elbiseler.
her gun yemek de yapardım. cok severdi yemeklerimi. bazen ise de yapardım, beslenme kabında ise gotururdu, afiyetle yedigini cok sanslı oldugunu soylerdi.
suprizler de hazırlardım sık sık, supriz yemekler, supriz hediyeler, supriz a sından z sine organıze ettigim haftasonu kacammakları farklı sehirlere. bana hayatımın nesesisin derdi. en cok bana soyledigi sey buydu.
ama temizlik yapamıyordum. icimden hic temizlik yapmak gelmiyordu. temizlikci abla alarak idare etmeye calısıyorduk. bu konuda o donem eksiktim. -simdi gecti, son 10 senedir her gun temizlik yapıyorum-

velhasılı bi gun evi dip bucak saatlerce temizledim. 3-4 cesit yemek yaptım. kek yaptım.
kapı caldı. isten geldi. allalede kapıyı acıp iceri aldım. dedim temizlik yaptım, yemek de var. ama normalde o geldiginde her gun sevincle kocagına atlarım ve kocaman hosgeldin diye gulumserim, o da beni havada dondurur, rutinimiz budur.

bana dedi ki:
-evi temizleme. kadın alırız. yemek yapma. dısardan soyleriz. ben seni gulen yuzun icin aldım. ben seni nesen icin aldım. bana guleryuzlu ol!!
--spoiler--
kadın alırız!

seni aldım!
--spoiler--

adam aldıkça alıyor.
Evli 5 sene kalsa boşanmış 10 sene geçse eski sevgiliyle 2.5 yıl ayrı 2 yıl desek bu kadın kaç yaşında be?
Aman saçı bile güzell

Aman götü bilee güzel

Bal kaymak.
ömrümü yedin ömrümü !..
Yakışıklı ve espritüel değilseniz işe yaramayacak iltifat. Çünkü bunlarla çıkıp yatıyorlar.
16.

Seni defalarca sikmek istiyorum.

Bir kadın bunu duyup da mutlu olmuyorsa o adamdan hoşlanmıyordur.

Ent.
Ben gözlerini lens sanmıştım, inanılmaz..
Gulmekicinyaratilmis sanki pek de gülmek için yaratılmamış ama neyse.

Havada döndürmek ne? pamuk şeker misin.
Senin o tatlı götün için can alır can veririz güzellik!
Eski kocam, ay boşver nefes alsan yeter demişti, sayılır mı ? *
Çok hanım efendi. nazik. olgun. asilsiniz.
" seni cebime koyup buralardan kaçasım var."
bence "çok güzelsiniz" sözüdür.
Bu kadin eger anneniz degilse kimsenin gotunu allahuekber daglarina kadar kaldirmaya gerek yok.