bugün

2014 model survivor yarışmacısı. isminden dolayı ilk hafta elenir benden söylemesi. Turabi diye isim mi olur amk.
survivorda ki favorimdir. survivor izlemiyorum ama az önce adını yazdığı adama çaktırmadan yavşak demesi ilgimi çekti.
Bu sene survivorda ses getirecek, olay yarismacidir.

(bkz: aha yazdım buraya)
yetenek sizsiniz Türkiye'den survivor yarışmasına transfer olan atarlı boksör. adamın arıza bi tip olduğu her halinden belli.

ikinci bi nihat doğan vakası olması muhtemel kişilik.
"hayatta iki şeye dikkat edeceksin, yolda giderken kavşaklara ve yüzüne gülüp arkandan iş çeviren ...." diyerek fena ayar vermiştir.
ilk izlenimlerime göre bu seneki survivor yarışmasına renk katacak hatta çirkeflik katarak acunun ilerideki projelerinde başrolde olacak olan şahsiyet. bakiciz göriciz.
tayland'da kafes dövüşçülüğü yapan yeteneksizsiniz yarışmacılığından survivor'a katılan adam.

vücudu gerçekten çok orantılı iyi de dövüşüyor.

umarım tolga karel'e iyi bir sopa çeker adada.

http://www.youtube.com/watch?v=5FMSg-fD3sQ
Bu sene olay yaratabılecek bı yarısmacı.
Acun'un, etinden sutunden yararlanacagi yeni oyuncagi.
ben ablalarla kavga etmem. erkekleriniz gelsin diyen.

ilk fırsatta gönderilecektir. ama acun bu reyting canavarını göndermez.
Kendini kanitlamaya calisan bir tip. Birini doverek diskalifiye olmasi olasidir. Aha yazdim bunu da buraya.
çıkaracağı bir kavga ve birine fiziksel temas sağlaması neticesinde acun tarafından elenecektir.
Tam gezici laik tipi olan yarışmacı. Bunların hepsi böyle.
Acunun yeni piyonudur. Baya iş yapacak kendisi
ciddi anlamda itici tip. sopayı hak ediyor.
Hemen elenir umarım ya da yarısmada linç ederler umarım. HadsiZ.
An itibariyle dokunulmazlık sembolünü kaybetmiştir. Eee o kadar şımarırsan olacağı bu.
Evrim aşamasını tamamlayamamış organizma.

(bkz: cro magnon)
dokunulmazlık yarışmasında; "uykum geldi burada" diyerek artistlik yapan ve sonrasında yenilerek bip olan, kendisini nimetten sayan yarışmacıdır.
Döl ısrafıdır.

Sanırım (bkz: turabinin babasına tavsiyeler) adlı başlık açmanın vakti geldi. 2 gun beklerim kimse açmazsa ben açarım.
ülkenin en itici adamı olmayayeminli olan kişi. bir adam bu kadar mı uyuz olabilir. thai-box maçlarında ondan ha bire dövmüşler bunu.. ülkeye dönüşte sokakta da çok dayak yiyeceğine eminim. yarışmayı kazanma ihtimali 0.
Bu senenin en itici yarışmacısıdır. Üstelik küfürbazın tekidir. Nihat doğandan bile beter zannımca
itici pezevengin teki diye nitelendirebileceğim antipatik insan müsveddesi.
geçen sene bozok'un yaptığı antipatiklikleri yapma sırası turabiye geçmiş sanırsam. bu sene survivor'da adından çok bahsedicez gibime geliyor.
Sorunlu kişilik .
güncel Önemli Başlıklar