bugün

Bioxcin sarımsaklı olan asrın icadı gibi bir şey. Ne vitaminler ne bakımlar her şeyi yaptım bu şampuanın verdiği sonucu alamadım. Dip not çok güzel kokuyor sarımsak sizi korkutmasın.
Biotin şampuanı saçlara çok iyi geliyor bence benim yeni saçlarım bile çıkıyor ki hiç düzgün de uzamazdı normalde. Artık başka şampuan kullanmam thx bioxcin.
Saçlarım çok işlem gördüğü için yıprandığından dökülme sorunu da zamanla artmıştı. Kuaförün önerisiyle bioxcin kullanmaya başladım. ilk şişeyi bitirdikten sonra farkı daha çok hissettim hatta kuaförüm bile fark etti. Kullanmaya devam edeceğim.
Yoğun iş stresinden döküldüğünü tahmin ettiğim saçlarım için bioxcin siyah sarımsak alıp denemeye karar verdim. iyi geldiğini düşünüyorum. Özellikle duşta çok dökülüyordu .
Uzun zamandır saç dökülmesi problemim vardı ama görmezden geliyordum. Son zamanlarda saçlarım sürekli ellerimde kalmaya başlayınca ben de araştırıp bioxcin şampuan kullanmaya karar verdim. Keşke daha önceden keşfetseymişim.
Doğum sonrası aşırı saç dökülmesi olmuştu. Bioxcin biotin şampuan alıp kullanmaya başladım bana çok çok iyi geldi. 2.şişesine başladım kalıcı olması için kullanmaya devam edicem.
Önceden saçımı tarayamazdım bile çok dökülüyor diye. Tarakta ve etrafta gördüğüm saç tellerim moralimi bozardı. Tavsiye üzerine bioxcin şampuan kullanmaya başladım ve gayet iyi sonuç aldım. böyle bir probleminiz varsa denemelisiniz.
Saç dökülmesi sorununa birebir. Ben bioxcinin siyah sarımsak şampuanını kullanmaya başlamıştım ilk ve gerçekten etkili olduğunu düşündüğüm bir ürün. Düzenli kullanım önemli benim saç dökülmem oldukça azaldı bir ayda.
aynı başlıklara aynı entryler girilmiş. arkadaşlar reklam olduğunu bu kadar belli etmeseniz ? ben de kullanıyorum gerçi * ama öyle abartılacak bir etkisi yok. Saçları yeniden çıkartmıyor. Gözlemime göre hacimlendirip kabartıyor biraz bu da saçın çoğalmış gibi gösteriyor. Ha başka markaların pahalı, dandik şampuanlarından iyidir tabi.
Sahibi enteresan bir adamdı ege bölgesi için müdür arıyordu oteldeki görüşmeye yanına karısını çoluğunu çocuğunu getirmiş değişik bir tip.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.