bugün

sazan avi sanılan ama hakikaten de var olan bir şeymiş. şoklardayım.
müşteri hizmetlerinin telefon numarası: 444 4 551'dir. inanmayan arasın. ben aradım, güzel sesli bi abla çıktı. konuştuk, dertleştik.
10bin sms sadece 7 lira olan operatör. hatta 10 dakika konuşun, 100 dakika hediye kampanyasıda vardır.
http://www.stargazete.com...-1-kurus-haber-435922.htm
--zaytung--
BiMcell Genel Müdürü Toktamış Özbükey: "Öncelikli amacımız, tüm BiM şubelerimize birer baz istasyonu kurarak Türkiye çapında %95'lik kapsama alanına ulaşmak..."
--spoiler--
özellikle öğrenci milletinin alacağı hat.
Zaten duyunca bu kadar ucuz tarifeleri anca avea'yla yaparlar demiştim. Bulmuşlar birbirlerini. Bunlardan bir diğeri için;

(bkz: avea ttnet işbilirliği)

Edit: Yeni bir frekans ihalesi olmadı. Avea altyapısı kullanılacağından 1800 bandından faaliyet gösterecektir. Bu da demek oluyor ki aveayla aynı çekim gücünde olacak; yani doğru düzgün çekmeyecek!
web sitelerini gördükten sonra gülme krizleri ve şoklar arasında gidip geldim. bimin o meşhur ürünlerinden sonra öğrencilere ilaç gibi gelen hat.

(bkz: le sim kart)
(bkz: le sms)
(bkz: le internet)

edit: eksileyecek ne varsa artık bunda.
Sanılanın aksine hiçte avantajlı olmayan tarifedir. kendi kullandığım hatla bir karşılaştırayım

vodafone 3000 sms 9 tl - bimcell 100 sms 4 lira
vodafone sınırsız internet 8 tl - Bimcell 100 mb 8 tl
vodafone 10 dakikası 50 kuruş - bimcell 10 dakikası 1 tl
avea altyapısını kullanacağına göre taraftar hatlarından pek de farklı olmayacaktır.
tekelin olmadığı yerde rekabet, rekabetin olduğu yerde indirim vardır. bugüne kadar çoğu yerde hala internete yüksek fiyatlar ödememizin nedeni de budur. daha fazla seçenek de vatandaşın seçme özgürlüğünü genişletir. avea' nın alt yapısını kullanması avantaj mı dezavantaj mı ilerleyen günlerde görebiliriz.
yeni bir freakans ihalesi yapılmadığına göre ne olduğu şu anda açık değil. yurtdışında bolca örnekleri olan, cdma sistemi kullanılarak 400Mhz ile yayın yapan sistemlerden olmadığına göre mevcut operatörlerden birisinin altaypısını kullanacağını düşünmekten başka bir fikir aklıma gelmedi. avea altaypısı kullanılacağı söylenmiş. peki avea dan farkı ne olacaktır? bekleyip göreceğiz.
artık dilimize le kontor, le sms, le internet gibi yeni terimlerin ekleneceğinin habercisidir.
her bim mağazasına bir baz istasyonu kursa, bir anda tüm operatörlerden daha fazla çekim gücü kazanacaktır. sadece bir dezavantajı var. hatuna bimcell'e geçtiğinizi çaktırmayın.
oha amk. dedim resmen le bira,le tütün bekleyen arkadaşlar az kaldı galiba.
Aylık 20 tl'ye 500 dk konuşma 500 sms, 10 paket triplex gofret ve 1 kutu peripella verirse hemen geçeceğim gsm şeysidir.
şaşırtandır.
düşünsenize paketleri;
(bkz: le akraba)
(bkz: le sevgili)
(bkz: le le le sakine) *
yeni telefon şebek şeysiymiş.

bim-dik bir alamete.
cebini düşünen bütün türklerin yöneleceği operatördür. 100 kontörü 5 liraya düşürebilecek kadar cömert olan operatördür. le cola'nın kapağının altındaki şifreyle 60 dakika konuşma süresi kazanılabilecek operatördür.
(bkz: gerçek zaytung haberleri)
bim ne yaparsa güzel yapar,şöyle bir hesap yapmışlar.fena da yapmamışlar hani:
20 tel ile ne kadar konuşursunuz?
0-6 saniye yani aç kapa 2000 defa
1 dakika 30 saniye 133 defa
2 dakika 30 saniye 80 defa.
3 yılını dolduran abonelere ücretsiz imamlık kursu açılacak 3 aylık eğitim programından sonra imamlık sertifikası verilecekmiş.
her yöne konuşmanın 6 saniyesi 1 kuruş olan bim marketlerinin ürettiği gsm operatörü.
le cola ve le porta kapaklarının altındaki şifreyi 9632'ye gönder, fırsatı kaçırma!
sözlükte görünce şaka sandığım lakin sitesini görünce ağzımın açık kaldığı "cell"dir.