bugün

bim ürünü sarelle. ***
hem vanilyalı,hem kakaolu kremayı birarada bulunduran kanaatimce tadı pek güzel olan*,kaşıkla yemesi pek bi güzel fındıklı çikolata kreması.
sarellenin fındıklısı. evet bunu yemesi gerçekten zevklidir. fındık kremasıdır çikolatası da mevcuttur. fakat sarelleyi ekmeğe sürüp yemenin zevkini pek alamayabilirsiniz, afiyet olsun.
öğrenci evini süsleyen mucize buluş, bimde satılır uygun fiyatı nedeni ile öğrenci tercihidir, tadına doyum olmaz.

(bkz: yeme de yanında yat)
mevcut öğrenci tüketim gıdalarından bir çeşit çikolata ürünü.sınav dönemlerinde üşengeçliğin getirdiği son nokta. çay kaşığı ile yenmesi tavsiye edilmiştir.
devrimci nutellası.
düzenli olarak kullanılması gerekir. kahvaltıda yemeden sofradan kalkınca uğursuzluk getirdiğine dair iddialar var.
çok sikindirik tadı olmakla birlikte ekmeğe sürülemeyen tek çikolata kremasıdır.
bedavadan biraz pahalı olan evde biri hepsini yese bile 'canın sağolsun kardeşim, sen iyisin dimi lan' diyebileceğiniz bim sarellesı.
fakir nutellası. *
(bkz: alternatif sihirli dizi isimleri)
ilk okunduğunda pipirella diye okunan ve ısrarla öyle söylenmeye devam edilen bim ürünü. bence ismini pipirella diye değiştirmeli ayrıca.
varoşların nutellası.
kesinlikle tadı çok kötü olmayan bir garip icat. ama kıvamı insanı kıllandırmıyor değil. ulan bıçak saplanmıyor lan!
ucuz ama tadı güzel olan kakaolu fındık kreması.

+senin annen çok peripella.
-sağol seninkide çok dost yoğurt.
fiyatı umrumda bile değil, sözlükte ismini ilk gördüğümden beri tadını çok merak ettiğim şeydir.

yedim. gayet de güzeldi.
bim malı çikolatalı fındık kreması. oğ yes bence nutelladan daha güzel neden çünkü daha ucuz.
tadı çokokremden daha güzel cebinizin dostu yeni bir efsanevi bim lezzeti.
sol frameyi istila etmiş olan yiyecek.
bim ürünü olmasa yemem yaaa bayılıyorum yanında da dost süt ve le ekmek olunca tadından geçilmiyor.
%13 fındıkmış hemde.*
bu akşam çoğu uuser'dan manyak küfür yemiş bim ürünü.
sevgilinin vücuduna peripella sürmek başlığının üzerinden kendisiyle henüz tanıştığım bir yiyecek(miş).
bifa'nın fason olarak ürettiği, bim'de 500 gr'lık pvc ambalajda satılan kakaolu fındık kreması. fiyatı 2,79 tl'dir. kalitesi oldukça iyidir.
şimdi size nutella'dan daha iyidir desem, biliyorum eksileyeceksiniz, ama deneyin görün. kalitesi marketlerde satılan ürünlerin büyük bir bölümünden daha iyidir. iddialıdır.
o değil de:
(bkz: fiskobirlik fındık ezmesi)

bim ci tayfa nın yeni gözdesi..
güncel Önemli Başlıklar