bugün

ing. üç katlı, üçlü.
(bkz: şenöz triplex)
şölen in 5 li paketlerde sattığı, buzluğa atılınca dondurma gibi olan, sütle yemesi harika ürün.
içindeki kremasının kaymak gibi olduğu sadece bim de satılan güzel atıştırmalık.
(bkz: bimde satılan muhteşem ürünler)

çıtır çıtırdır.

bi dökülmesi problem,

ona da razıyım
(bkz: türk erkeğinin bel çevresi)
bimde 5li satılır. 1liradır, güzeldir. *
bim'den aldım, evet fakirim ben. yine bim'den aldığım çayla beraber götürüyorum şimdi. Çok hafif bir tadı var, kesmiyor bu yüzden 5'li satılıyor sanırım.
5 li paket halinde satılıan gofret, şekerleme, f/p derecesi oldukca yüksektir, yenir mi ? yenir.
herkes görünen bim diyor fakat a101de de satılan yiyecek dedirtir.
herkes gotune göre bim diyor fakat a101de de satılan yiyecek dedirtir.
keşfedilip ilk ısırık alındığında insanı eleme gark eden gofrettir. "bu güne kadar onca kez bim'e gittim, seni nasıl göremedim küçüğüm" diye hayıflanır sınız, başını okşarsınız.

şaka bir yana muhteşem bir gofret. yaklaşık 1 cm kalınlığında kreması var. 5'lisi 1 liradan satılmaktadır. sadece bim'de(belki a101'de) bulunur. öyle migros'a tansaş'a falan vermiyorlar. çok kıymetli.
bim de 5 adet olanını 1 tl ye alabilirsiniz. içinde fındık neyin de var hem de ucuz. tadı bir çok tanınmış markanın ürünlerinden çok daha iyidir, ucuzdur, kıymetlidir.
trip üstüne trip atmakla yetinmeyip, tekrar trip atan insan modeli.
ucuz ürünler sınıfında olmasada, tadıyla farklılık yaratan şölen gofreti. türkiye'de gofret sınıfında daha iyisi yok.
sevgilime şiir yazmadım ama ve lakin bu gofrete yazarım. * *
Bim'de satılan mis gibi bir gofret.
diz törpüsü ev modeli.

ilk yıllarda zıplayıp hoplamak eğlenceli geliyo ama 15 yıldan sonra insan diz ağrıları başlıyor.
Eskiden 5 li satılıp 1 liraydı. Şimdi 4 lü satılıyor 1.25. Aptal bim.