bugün

on ikinci nesil. tam bir atatürk düşmanı. nickini hakkını veriyor.
Troll havası uyandıran bir yazar. Bekleyip görelim.
Sözlükteki en Kaliteli yazarlardan. Mürekkebi kurumasın.
din konusunda başkalarına baskı yapmaya yönelen, dinsel bağnazlığı aşırılığa vardıran (kimse). ha bide bunun beyaz atletlisi çıkmış şimdi sözlükte sinir uçlarına dokunuyor.
Histrionik kişilik bozukluğu olan kişilerden biridir de aynı zamanda.
yobazlar neden alttan beyaz atlet giyer, bence balkona çıkmasınlar böyle.

hatta beyaz atletle sadece mangal yapsınlar böyle iğrenç ter kokulu kokulu.
Arapçacı bir yazar.
yobazın beyaz atlısı olmaz, olsa olsa atletlisi olur. ıyy iğrenç boklu boklu.
ilk intibamın yanılttığı, giderek sevmeye başladığım yazar. mutlu ve yakın olsun. kendisi gibi icardi' nin fener' e attığı golleri izleyip keyifleneyim biraz. söylenmedi hiiiiçç !
Bugün de mi?

Her gün Her gün olmamalı.
üst üste tebessüm ederek beğendiğim entrylerde nickiyle karşılaştığım yuvzır.

muhtemelen anonim hastası olduğu için eski nickini söylemez ama sözlüğün çakallarından çok uzun süre kaçabileceğini de sanmıyorum ..
Arka plan fotoğrafı çok güzel.
askere gidecekmiş. şimdiden hayırlı tezkereler diliyorum kendisine.
Süvari birliğine katılsın bari.
görsel
Keşke böyle olabilseydik onunla.

Ama maalesef...

Belki başka bir evrende.
görsel
Ya da böyle olabilseydik.
görsel
Ya da şöyle olabilirdik.
varoşmuş. kendi dedi az önce.
--spoiler--
Tabii ki, işte size "Beyaz Atlı Yobaz" adlı 10 cümlelik bir hikaye:

Bir zamanlar, masum bir köyde "Beyaz Atlı Yobaz" olarak bilinen gizemli bir figür ortaya çıktı. Herkes onun gelişini merakla bekliyordu. Köylüler, yobazın aslında kim olduğunu ve neden böyle bir unvanı taşıdığını anlamaya çalışıyordu.
Beyaz atıyla her gün köyü dolaşan yobaz, herkesi sorgulamaya başladı. Kendi inançlarına uymayanları eleştiriyor, onları değişmeye zorluyordu. Köylüler arasında hem korkulan hem de saygı duyulan bir kişi haline geldi.
Köyün gençlerinden biri olan Elif, yobazın yaklaşımına karşı çıkmaya karar verdi. Onun sadece kendi inancını dayatmaya çalıştığını düşünüyordu. Elif, yobazın gerçek niyetini öğrenmeye kararlıydı.
Elif, yobazla uzun tartışmalar yaparak onun düşüncelerini sorguladı. Yavaşça, yobazın bakış açısını anlamaya başladı. Aslında onun da geçmişte yaşadığı deneyimlerin sonucunda böyle bir yol seçtiğini fark etti.
Elif, yobazla daha derinlemesine konuştuğunda, onun inançlarına saygı duyduğunu ve onunla iletişim kurarak değişime katkıda bulunabileceğini anladı. ikisi, birlikte köyde hoşgörü ve anlayışı yaymak için bir plan yapmaya karar verdiler.
Birlikte köylülerle etkileşimde bulunan Elif ve yobaz, farklı düşünceleri olan insanlar arasında köprüler kurmaya başladılar. Zamanla, köyde daha açık fikirli bir atmosfer oluştu ve insanlar birbirlerini daha iyi anlamaya başladı.
Beyaz Atlı Yobaz, aslında korkulan bir figür olmaktan çıkmış, topluluğun değerlerine saygı duyan ve farklılıkları kabul eden bir lider haline gelmişti. Köy, hoşgörü ve birlik içinde daha mutlu bir yaşam sürmeye başladı.
Bu hikaye, insanların önyargıları aşarak birbirlerine nasıl yardımcı olabileceğini ve hoşgörü ile anlayışın nasıl olumlu değişikliklere yol açabileceğini anlatıyor.
--spoiler--
Chatgpt'nin Beyaz atlı yobaz için yazdığı hikaye.
Hayırlı tezkereler.
iyi bir yazardır arka plan fotoğrafı çok hoş.
Bilerek mi yaptı acaba canım sıkkın olursa bakayım arada diye gözümün önünde olsun misali.
O arka plandakine kavuşmasını mutlu olmasını isterdim.
Bazı entrylerine çok kızıyorum bazıları da mantıklı ama bu bilemedim.
Sevdiğim iyi bir yazar (bkz: aranan arkadaş)
Milletin yazılarına salca olmamayı öğrenmiştir umarım

görsel

sağa ne la kim nasıl entry giriyor kendi işine bak!
tavuktur...