bugün

koskaca yardımcı doçentin ,
+ arkadaşlar bugün malumunuz behzat amirim var ben gidiyorum. derse asistan hocalarınızla devam edeceksiniz. diyerek dersi bırakıp izlemeye gittiği dizidir.
buyrun burdan yakın;
görsel
son bölümünde çaktırmadan kameraya bakan figürana ev sahipliği yapmış bombastik dizi.

görsel
son bölümdeki iki "cia ajanı" göründükleri, özellikle de konuştukları her sahnede yarmıştır.

--spoiler--
tuvaletten tüyme sahneleri apayrı bir bonus olmuştur.
--spoiler--

--spoiler--
- siz cia ajanı mısınız?
+ evet biz cia ajanıyız.

iki dakika sonra

- hakkınızda bilgimiz var; siz özel bir şirket adına istihbarat topluyorsunuz.
+ evet biz özel bir şirket adına istihbarat topluyoruz.
--spoiler--
behzatın ' tuvalette kapı mı olur amuğa koyim ' demesi çok güldürmüştür.
--spoiler--
gitti maaş
--spoiler--
83. bölümünü izledikten sonra neden izlediğimi anladığım dizi.
ben muhalif duruşu nedeniyle izlediğimi sanıyordum. benim gibi düşünenler var diyordum kendime.

farkettim ki konuşurken düşündüren cümlelerini seviyormuşum dizinin. 83 olay odaklı bir bölümdü ve ben yatağıma yattığımda bölümle ilgili hiç bir cümleye kafa yormadığım. oysa hep konuşurdum kendimle, kurulan cümlelerin ne anlamlara geldiğini.
lütfen behzat ç'den yıllar önce çıkmış bi anime olan devil may cry'ı izleyin ve behzat ç nin müziğinden trainerına kadar ne kadar özenti olduğunu görün. Senaryoları bile benziyo az çok.
Edit:rötuş falan
merakla beklenendir.
--spoiler--
bu bölümünde behzat ç. görülmeyecekmiş.
--spoiler--
--spoiler--

tamam doktor ben burda bekliyom bisey olmaz dimi doktor ben burda bekliyom!

--spoiler--
benim arkadaşım oynamış ya la bu dizide.

caner kadir gezener'in, maktulün oğlu umut rolünde bir hinlik peşinde olduğu dizi.
Ezelden sonra inatla izlemedigim ve bugün ilk kez izlemeye kalktigim fakat arka sokaklara dönmüş dizidir. Senarist konu uretemiyo sanırım. Sarmislar başrol ailelerine.
yeni yeni icatlar çıkaran dizi. behzat'sız behzat ç mi olur yaw. senarist arkadaşlar saçma sapan işlere girmeyin lütfen.
edit: imla
bu gün behzat ç'yi göremeyince başka bir dizi izliyormuşum gibi oldu.
Türkiye'nin sisteme karşı muhalif tek dizisi.
Behzat amir in henüz gözükmediği bölüme şahit olduğumuz dizi. Cevdet in beti benzi attı lan.
daha önce böyle saçma bi bölümü olmamıştı...komikti...
Behzat reyizin muhtemelen bebek sevgisi ağır bastı.

Bebeği oldu lan adamın herhalde ondan yoktu.
amirin olmayışı en iyi bu şekilde unutturulabilirdi.
bu bölümünü ben de çoğu insan gibi beğenmedim ama bir bölüm kötü performans oldu diye gömmemek de lazım, önümüzdeki bölümlere bakalım.
son 2 bölümdür ve özellikle son bölümde kendini rezil eden dizidir.
Doktor Barbaros ve hademe muzaffer her bölüm olsun.
kendini farklı olmak adına kadan tiplerin beğenmediği bir bölümü olan dizi. beğen beğeme amk ama bok atma arsda okur böyle bölümler.
size kalsa her hafta istediğiniz şey olsun istiyorsunuz olmaz o o kadar kusur kadı kızında da olur.
her bölümüyle ayrı harikalar yaratan dizilere alışkın yurttaşlarımız tarafından esefle kınanan dizidir. salyalarımızı akıtarak izlediğimiz bölümleri unutalım gitsin. acımasızsın ey halkım!
kendimi aptal hissetmeme sebep olan dizi. lan ben bu diziyi başladığı günden beri izliyorum hatta bazı bölümleri tekrar tekrar izliyorum. o sarı taksi çekiciye çarpmayacak onuda biliyorum ama her seferinde geriliyorum. nasıl bir sahnedir ya rüyalarıma giriyor kodumun taksisi. final bölümünde bir güzellik yapsınlar bize de o sarı taksi çekiciye sağlam bir geçirsin arkadan, hepimiz rahatlayalım.
güncel Önemli Başlıklar