bugün

Dizi 5. Sezonu ile yeniden ekranlara geliyor. Erdal Beşikçioğlu açıkladı. Bu kadro bi evde oturup, muhabbet edip kağıt oynasınlar, yine izlenir. Dönmesi güzel oldu.
Harun var mı?
izleyeni alkolik eder. şahsen beni etmiştir. 2016 yılında izleyecek birşeyler arıyordum. bu denk geldi. arkadaş her bölümde neredeyse bir tekel dükkanı boşaltıyor adamlar. resmen ağzımın salyaları akıyordu. gidip bira alıyordum. 1 2 3 derken bir baktım 30. bölümden sonra 7 bira içiyorum bir bölümde. şimdi hafta bire düşürdüm şükür. hanım kızıyor yoksa.
Efsane kaldığı yerden yeni bölümleriyle devam edecek.

Kesin bilgi...
erdal beşikçioğlu'nun pek yakında diyerek devam edeceğini açıkladığı dizi. bazı soru işaretleri var. harun sinanoğlu var mı ve hangi platformda yayınlanacak ? bekleyip görelim.
seveninin çok sevdiği bir dizi.

ben hiç ısınamadım, bana hep saçma geldi şu ana kadar.
ergen tayfanın ayıla bayıla izlediği banal dizidir. yine başlayacaksa ortamlarda behzat ç muhabbetleri yüzünden kafamız sikilecek demek ki.
Tekrardan başlayacak söylentileri ile gündeme gelen dizi.
Harbi mi lan?

Boku çıksa bile... tekrar görmek yetecek çoğu insan içın.

Sevindim.
yeni romanı yayınlanmıştır. önümüzdeki 3 aylık okuma planına hemen ekledik bakalım.
inanç konukçu ve berkan şal'ın da dahil olduğu sıcacık polisiye dizi. keşke fatih artman da gelse...
--spoiler--
“ ben sevmesini bilmiyorum galiba, kimi sevdiysem bana düşman oldu. “
--spoiler--
at mıyız la biz ?
Güven kıraç’ ın da yer alacağını açıkladığı efsane dizi.
bir cumartesi akşamı oturup yine amirime düştüm.
görsel
Behzat’ın o kadar ters olduğu halde Harun’un saçmalamasına hep izin vermesi bana göre çok ince bir detaydır.

Behzat’ın da sevme şekli bu kadardır.
yeni sezonunun ilk bölümü yayınlanmış olan hoş dizi.
görsel
sadece ankaralılar tarafından değil Türkiyenin dört bir yanındaki izleyicilere kendini sevdirmeyi ve hatta kalplerinde taht kurarak uzun süre dillerden düşmeyecek bir efsane bir seri olabilmeyi başarmış nadir Türk dizilerindendir.
Efsane dizi.

Yeni çekilen 5. Sezonun ilk bölümünü izledim. Konu güzel, oyunculuklar zaten muazzam. "Göl yok göl" sahnesi ise fena yardı. Özlemiştik.
Yeni sezonun ikinci bölümü o kadar hüzünlendirdi ki bir şişe şarap bitirtti.
hayalet iyi ki varsın. 8 bölüm olacak dizi... gayet güzel gidiyor...

--spoiler--

"sikinde peynir görmüş,götünde mandıra var zannediyor"

--spoiler--
Yeni sezonu harika devam ediyor. Haftaya salı sezon finali olacak. 6. Sezonu da yaza doğru çıkar.

uzun yıllar önce saçma sapan nedenlerden dolayı ayrıldığınız ama hâlâ sevdiğiniz biri vardır hani. yıllar sonra kader sizi bir şekilde tekrar bir araya getirir ve o boşa geçen yılların da verdiği tutkuyla daha çok seversiniz onu. bir daha hiç kaybetmemek istersiniz. Çok daha şiddetli aşık olursunuz. behzat ç. de tam anlamıyla budur. 14 senedir hayatımızda. Umarım uzun yıllar daha devam eder.
Harun olmadan nasıl olur dedim ama oluyormuş. Bu sezon diğer sezonlara göre daha güzel daha keyifliydi.
eskilerden bir söz vardı; "siz benim ahmet kaya konserine gitme ihtimalimi çaldınız." diye.

benzer bir duyguyu bu diziyi izlediğimde hissediyorum.

sen bizim beraber behzat ç. izleme ihtimalimizin anasını siktin...

tanım: bir dizi.