bugün

entry'ler (541)

game of thrones

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

gecenin fotoğrafı

görsel

gecenin fotoğrafı

görsel

sözlük yazarlarının ruh halleri

görsel

fenerbahçe

canın sağolsun...

görsel

sözlük yazarlarının ruh halleri

görsel

gecenin fotoğrafı

görsel

mr robot

kalite dizi. konusunu, anlattıklarını, senaryosunu her şeyini geçtim çekim yapılan mekanlar, ayrıntılar belli bir düzen içinde muazzam yerleştirilmiş. dizinin değişik gri bir havası var. film izliyormuş hissi yaratıyor.

unutulmaz film replikleri

''kötü aşk mektupları aşk için yalvarır. iyi aşk mektuplarıysa, beklentisizdir.''

(bkz: waiting for forever)

five point palm exploding heart technique

--spoiler--
görsel
--spoiler--

yazarların şu an dinlediği şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=nsgHyzwmbnQ

uefa avrupa ligi 2015 2016 sezonu a grubu

görsel

unutulmaz film replikleri

''eğer buranın yanmasını engelleyebiliyorsak istediğimiz gibi yakabiliriz de.''

(bkz: inglourious basterds)

vitor pereira

nasıl bir diziliş nasıl bir ilk 11 yapar tam olarak kestirmek güç ama şu kesin ki çok şanslı bir hoca. hadi hazırlan dediğinde sahaya girecek nani, rvp gibi süperstarlara onlar dışında muazzam bir kadroya ve ligin oyuncu ortalaması baz alınırsa neredeyse tüm takımlarda ilk 11'den düşmeyecek bir yedek kulübesine sahip olacak. geçen sene ismail hoca'ya teslim ettiğimiz takımla bu sene pereira'ya teslim ettiğimiz takım arasındaki dağlar kadar farkı bugün konuşmaya gerek yok. açık konuşmak gerekirse bu kadroyla fenerbahçe'nin ligde şampiyonluk dışında alacağı her derece hezimet olur. umarım hoca da elindeki kadronun potansiyelinin, elde etmesi gereken başarıların ve yapması gerekenlerin farkindadır, zira böyle bir şans her teknik direktörün eline geçmez. iyi değerlendirmesi dileğiyle.

dağ

bazı yerlerinde ''yok artık o kadar da değil'' dedirtse bile güzel film bu, izleyin. oyunculuklar ve özellikle diyalogları baya beğendim. kim yazmış bilmiyorum ama belli ki donanımlı bir kalemden çıkmış.

--spoiler--
- bacağım aksayacakmış, doktor öyle dedi.
+ dert etme, timur da aksaktı.
--spoiler--

5 ağustos 2015 shakhtar donetsk fenerbahçe maçı

perşembenin gelişi çarşambadan bellidir diye çok anlamlı bir laf vardır. içeride oynadığımız futboldan sonra açıkçası benim pek umudum yoktu, belki rvp bir fark yaratır dedim o da kadroda yoktu. zaten senelerdir oturmuş bir kadroya, kurt bir hocaya sahip olan üstelik de profesyonel ligleri 3 hafta önce başlamış diri ve formda bir shakhtar'a karşı, yeniden düzenlenmiş kadromuzla ve yeni hocayla daha hiç resmi maç oynamadan çıkarken pek şansımız da yoktu. sonuç da kaçınılmaz oldu. takımın oturması ve kimyasını bulması lazım. oyuncular arasında şimdilik bir uyum yok. açıkçası takımda beklediğim hırsı da göremedim. en çok gözüme batan diego'ydu, kesinlikle bu takımda 10 numara oynayacak kapasitede değil, geldiğinden beri söylüyoruz ''ama kumaşı iyi'' deyip duruyorlar. 10 numaraysan fark yaratmalısın diego bundan çok uzak. onun dışında ilk maçta sahada kaldığı 68 dakikada toplam 8 pas yapan sow bu maç yine vasattı zaten onun bir standardı yok alıştık. meireles de çok kötü bi görüntü çizdi. yeni transferlerle ilgili şimdilik bir yorum yapmayacagim biraz zaman vermek lazım. ama bence takımın da taraftarın da uzun süredir uzak kaldığımız şampiyonlar ligi'de ihtiyacı vardı. olmadı, sağlık olsun. uefa avrupa liginde yolumuza daha diri ve uyumlu bir şekilde devam etmek dileğiyle.

dc comics vs marvel

batman'i, superman'i falan geçtim sırf şu ekip için bile dc'nin rahat alacağı versus.

görsel

fenerbahçe

görsel

kutlu olsun. selam olsun çubukluya gönül verenlere.

cristiano ronaldo dos santos aveiro

la liga'da bugüne kadar çıktığı 200 maçta 225 gol atarak maç başı 1.13 gol ortalaması yapmış insan demeye dilin varmadığı uzaylı.

margot robbie

daha iyi bir harley quinn olamazdı..

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

görsel
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.