bugün

-nasıl yani siz beraber miydiniz ?
-evet
-hamile bırakmayı nasıl becerdiniz ? *
harun resmen yardı.

--spoiler--
hamile bırakmayı nasıl başardın?
--spoiler--
(bkz: behzat ç barbaros)
(bkz: behzat ç muzaffer)
--spoiler--
-Cesedi bulmuşlar.
-Ölmüş mü?
-Yok içi geçmiş biraz, yatayım demiş. Mal mal konuşma oğlum, ceset diyorum.
--spoiler--
gene çıktı çemçük ağızlı gazeteci.
Hayalet gazeteciyle kaşık pozisyonuna geçse ya la.
dün sahnede gördüğün adamın bugün ekranda olması ve ekranın oyunculuğunun yarısını yediğini fark etmek:

(bkz: erdal beşikçioğlu)
Harun kelepçe takarken:

--spoiler--
şüpeli : bileğimi acıtıyorsun.
harun : bilezik mi takıyoruz la.
--spoiler--
memduh başgan'ı, ercüment çözer'i, bahri'yi, sniper cem'i bekliyoruz.
bencil türk insanının torrent seedleme alışkanlığı olmaması nedeniyle torrent halini indiremediğim dizi.
birkaç saat önce yayınlanan 76. bölümü izleyecek olanlar için bipsiz hali;

http://www.startv.com.tr/...i/sayfa/1/bipsiz-76-bolum
amirim o kolunu sallayıp durma zaten omzum agrıyor yeminle hasta ettin bizi ya.

bi de lütfen o bebek aglaması sesini vermeyin ya.

olm olay yerci cocugun gözüne noldu lan? ben orayı kacırdım galiba.
geç gelen 75. bölüm eleştirisidir spoiler içerebilir.

--spoiler--
bu yeni adli tıpçı pisikopatlarımızın parmak izleri yokmu adam koltukta eldivensiz oturuyor(75. bölüm başı) sağa sola dokunuyor bira içiyor, 1 dene ilaç niyetine bırakmıyorlar.
--spoiler--

vay amısına teknoloji ne gelişti.
not: siktiri boktan efektlere üstteki gibi mantık hatalarına rağmen ailecek hastasıyızdır.
--spoiler--
hastane sorumlusu: hastanemizin iso 9001 belgesi mevcut şevket bey.
şevket: kalite belgesi mi sucuk mu üretiyorsunuz burada.

harun ve hayaletin kapı çalma sahnesi fenaydı.
hatunların lezbiyen olduklarını anladıkları sahnede ekibin yüzünden oyunculuk aktı.
harun: hamile bırakmayı nasıl başardınız (kadına hitaben)*
bu barbaros muzoyu öldürür aha da yazıyorum. sebep adamın dengesizliği.
bu elif nerden geldi ki yine?
dizide tek normal adam cevdet galiba
harunun olayı kurguladığı sırada adamın ayakkabısız oluşu çok iyi olmuş olayın harunca olduğunu hissettirmiş.
bir de o nasıl kurgu l&m gibi.*
dizinin seri cinayet kadrosu fena değil ama biraz daha sağlam diyaloglar olsa fena olmaz.
gelecek bölümde aile içi olaylar olaylar diyorum. anne ç. falan filan.
amirimi biraz huzurlu görmek ne güzelmiş meğerse onu soktular sonunda gözümüze.
"tuhaf rastlantılar tuhaf temaslar"
--spoiler--

dizi normal seyrinde
devam...
dün akşamki bölümünde rıza sakar rolünde ölçme ve değerlendirme hocası murat afşar'ı görünce şaşkınlık yaratan dizi olmuştur.

ben hala savcı esra cinayetinin pattadanak çözülmesi, olayın kapanması, geriye sadece behzat'ın kulağında bebek ağlaması, kol uyuşması falan bırakmış olmasına inanamıyorum. bir şeyler daha çıkmalı, 3. sezonu 3. sayfa cinayet haberleriyle geçiştirmeyecekler heralde. umuyorum yani. hadi artık senaristler, memduh başgan'ın tatili yeter, bir an önce sahalara dönsün, savcı cinayetinde ekstra gelişmeler çıksın, behzat'ın annesini şu dizinin elle tutulur bir yerine yerleştirin artık. dizi final yapacak, son 3-4 bölüme bütün bunların hepsini sığdırırsanız olmaz. ayıb. lost kafası yaşadığım tek dizinin basit bir şekilde ilerlemesini izlemek istemiyorum.

ayrıca şu eylül müdür nedir gerçek adının ne olduğunu bile bilmediğimiz tırto karının uyuşturucu hikayeleri beni zerre kadar ilgilendirmiyor. savcıyla bağlantılı bir şekilde diziye girdi, ama bağlantı uçtu gitti kadın operasyon ayağına konuyu bambaşka yerlere çekti. işe yaramayacaksan kaybol git eylül.
Babamın Behzaaaat diye bağırmasının ardından moda giren bakkal müşterimizdir.
ve ardından
-Ç sesi gelir.
Arka sokaklar gibi yumuşak polisiye dizilerinden sonra Türk Polisini en iyi yansıtan Polisiye filmidir. Avrupaya çevirileri olsa orada da çok tutulacağına emin olduğum dizidir. Erdal Beşikçioğlu'nun kendini aştığı dizidir kanımca.
dün gece vakti cnn türk kanalında yayınlanan mesut yar'ın programında izlediğim ekip. yalnız behzat amirim ve hayalet yoktu. hayalet sonradan telefona bağlandı ama hastaymış ondan ötürüde gelememiş.

akbaba, harun, eda, ekibe yeni katılan serdar orçin ve engin öztürk ile keyifli bir sohbet oldu. aslında normal hayatlarında gayet kibar konuşmalı insanlar mesela dizideki akbaba ile gerçekteki berkan şal kesinlikle çok farklı geldi bana.
Cuma günleri bip'lisine bakmayıp, 2-3 daha bekleyip sansürsüzüne baktığım, Ayrıca play storeda da bir kaç tane applicationı indirdiğim dizidir.
görsel
Senaristinin sözlükleri ve twitterı yakinen takip ettiğine emin olduğum dizi.
Bu hafta da yarın 2 vize olması sebebiyle izlenilemeyecek olan dizi. bu üst üste 4. bölüm oldu. perşembe gününden itibaren kapatıyorum arayı anında. ne oldu ne bitti merakımdan halay çekiyorum resmen lan.
uykusuzluktan ölmek üzereyken dizi izlemek.
hayalet burhan çeçen muhabbeti ile kırıp geçirmiştir.*
77. bölüm itibariyle; kadın hayvan gibi adamı dövüyor ve behzat ç ergenleride bunu yiyor. normalde o adam, o karıyı ters çevirip düz siker. kandırmayın milleti.
güncel Önemli Başlıklar