bugün

üniversitelerde hayalperest yeşil montlu 'devrimci' hölü hölü diye bağırıp duran geri zekalılara maruz kalmamak için kitapları liselerde okutulmalı.
rezil karı!

sol'un ebesine atlayayım tamam da bu leşi savunacak kadar düşmedik allahımıza hamd-ü senalar olsun. *

sol'a geçirmek için objektivistleri yüceltmeye ihtiyacımız yok sol kendi kendine rezil bi durumda zaten.
kapitalizmin felsefi savunusunu yapan, minarşist ekonomist.
kitaplarını çok merak ediyorum gerek çevrem gerek okuduğum yazarlar tarafından çokça övüldü ancak kitaplarını bulabilmek çölde su aramak kadar zor herkesin bu hanım ablamızı araştırmasını isterim.
(bkz: kapitalist)
https://www.youtube.com/watch?v=1ooKsv_SX4Y

özgürlükçü ahlakın temellerini atan insan. 20. yüzyılın önemli filozoflarından biri. Kısa bir videosu, bunu izleyin.
ABD'nin en yobaz ve ırkçı manyaklarından. Aslen Rus. Kitaplarında da üç satırlık bir düşünceyi yüz elli sayfada anca anlatabilir(di). Yine de atlas shrugged muhakkak okunmalıdır.
Irklara göre değerlendirmeyiniz.
görsel
Kendisiyle ve fikirleriyle tanışıldığı ilk andan itibaren bir aydınlanma hissi yaşanır.

Unutturulan "birey" olgusunu, yavaşça kaybettirilen "özgürlüğünü" zifiri karanlık kuytulardan çıkartıp yüzüne yüzüne vurur.

O andan itibaren, medya ve çevre ile beyaz gösterilen; fedakarcılık(altruism), toplumculuk ve mistizm temelli yaşam tarzı tüm maskelerini kaybederler ve tüm bunların ne kadar zararlı olduklarını farkedersin.

Huzur içinde uyu kapitalizmin ve özgürlüğün bir tanecik Kraliçesi!
amerikan rüyası diye diye amı yanan kaltağın tekidir.
"Mantık otomatik olarak çalışmaz. Mantığı reddedenler onun tarafından ele geçirilemezler."

- Ayn rand
“Ben” isimli kitabı komünizmi yıkmıştır, mutlaka okunmalıdır!
(resim:#1)
Bencilliği değil, hürriyetçiliği ve şahsiyetçiliği, insanı ve sevgiyi isbat etmiştir.
Zülfü livaneliye göre naziymiş

görsel
Objektivist felsefenin kurucusu filozofdur. Felsefesini roman biçiminde anlatmasıyla bilinir. En popüler kitabı Atlas Silkindi dünya çapında milyonlarca satmıştır.
çok taşaklı kadındır severim. objektivizm ile ilgili kitapları ise muazzamdır.
(bkz: Howard roark) hastasıyız.
Ben de eski basimlari var satiyim sana erectocum xjdj.
objektivizm akımının kurucusu, ağır kapitalist, ağır anti-gomanist, intj kişiliğe sahip bana göre en iyi kadın filozoftur. çoğu filozof gibi depresyon hastasıdır. iq puanı 160'tır. düşüncelerini genel olarak beğenirim.

güzel bir sözü:
"sebep-sonuç kanununa karşı ne zaman isyan etseniz, amacınız sahtelikli bir istektir, o kanundan kurtulmayı değil, daha kötüsü, onu tersyüz etmeyi amaçlıyorsunuz demektir. hak edilmemiş sevgi istiyorsunuzdur. sanki bir etki olan sevgi size kişisel değeri, yani sebebi verebilirmiş gibi."
erkeksizlikten dağa taşa sürtünen liberal abla. bu karı sizce Claudia Schiffer ın bedeninde dünyaya gelseydi yine de aynı felsefede diretir miydi, hiç zannetmiyorum, hatta atlas silkindi eserini yaratan hayalgücünü bile çirkinliğine, bedensel eksikliğinin sebep olduğu ilgi çekme arzusuna borçlu diyebiliriz.
görsel

bu da onu kısmen erkeklerle aynı kulvara sokuyor.

erkekler de, eksikliklerini ilgi çekici hobilerle kapatmaya, bu yolla dikkatleri üzerlerinde toplamaya çalışır her zaman.
Bireyselliği, bencilliği bir fikir ideolojisi haline getirmiş abla.
güncel Önemli Başlıklar