1. 1.
    milyonlarca insanın ölmesine sebep olan, ikinci dünya savaşı'nda japonya'nın teslim olmasını sağlayan delikanlılığın tamamen bozulduğunun kanıtı ürün. yok edici. patlayıcı.
    3 ... markasiz
  2. 0.
    nükleer silahların en tehlikelisi.ilk başta patlama etkisi,sonra yanma etkisi ve en son olarak radyasyon etkisi yaparak milyonlarca insanın hayatını mahvediyor.açıkçası atom bombasının etkisine maruz kalan insanların yaşaması bile ölüm gibi oluyor.çünkü kanser başta olmak üzere birçok ölümcül hastalığın başlama ihtimali %99 oluyor.
    1 -1 ... hakande84
  3. 1.
    şu anki atom bombaları hirosima ve nagazaki'ye atılanlardan onlarca kez güçlüdür.Birde hidrojen bombası vardır ki; alemin kralıdır.
    ... maksat muhabbet
  4. 2.
    ismail yk ve petek dinçöz de sonra insanlık için en tehlikeli üçüncü şeydir kendileri .
    6 ... ne olsun bilmem ki
  5. 3.
    "en feci buluşlardan birisi" onu kınamak herkezin görevi olmalıdır....
    ... coolfire
  6. 4.
    türkiye'de de bir kaç tane oldğu rivayet edilen hayvani bomba. (bkz: incirlik üssü)
    ... kutt
  7. 5.
    (bkz: E=m c kare)
    ... sadik 2 dost 1 hayat 1 olum
  8. 6.
    genis bilgi için e=mc^2 kitabini okuyabilirsiniz. bu kitapta amerikanin bu bombaya sahip olus hikayesini ve 11 norveçli balikçinin japonyanin sonunu nasil hazirladigini anlayabilirsiniz. ben okudum ve özellikle atom bombasinin atildiktan sonra saniye saniye sona dogru gidisini okurken dehsete kapildim. suanki mevcut bomba sayisi da artik savas olmamasina yetebilecek seviyededir. çünkü insanliktan geriye belki afrika'da bir kaç tane maymun kalabilir. (bkz: o kadar yani)
    1 -1 ... sokakta
  9. 7.
    herşey o küçük e=mc kare nin başının altından çıkmıştır.tüm suçlu odur.
    -1 ... lauralanthalas
  10. 8.
    teknoloji alanındaki her gelişmenin sevinçle karşılanmaması gerektiğini gösterir.
    1 ... kirmiziburunlukaz