bugün

Asmis dj..Insani kendisine kitleyip saatlerce dinletme hayattan koparma potansiyeli vardir..Son zamanlarda coluk cocugun diline düsmüsde olsa vefakar dinleyicileri olarak vazgecememekteyiz..

(bkz: Trance is our destiny)
son istanbul konserinde "playback" yapıp dattan çaldığı için gözden düşen, ama halen 1 numara olan dj.
esasen dinibutun bir aileden gelmektedir. ben atina muftusu iken babasiyla tavla oynardim(cok mulayim bir kardesimizdir). o zamanlar yeni dogmus sabi idi tijs efendi.
kesinlikle dünyanın 1 numaralı dj i.
dj ler arasında dünya listelerinde bir numaralı dj olan ve kendine özgü müzigiyle dünyaya nam salmış şahsiyet...
ömrünün büyük bi bölümü uçak yolculuklarında geçen dünyanın tartışmasız en iyi dj i
bir havayolu pilotundan daha fazla uçtuğu rivayet edilen tartışmasız dünyanın en iyi dj i.
Hollandalı aşmış ritim duygusuna sahip dj.Trance çalar. Mukemmel mixleri vardır. Nasılsa Futbolda Maradona gibi biri gelemesse, mixingde de tiesto gibi birininde gelmesi çok zordur.
hollandalı mukemmel rıtım duygusuna sahıp dj.
trance'e giriş 1 dersidir.parçalrı biraz bakkal olsa da ilk gözağrılarımızdandır,candır,bütün kırober arkadaşlarımızın diline dolandığından hor görülmeye başlanmıştır,lakin haketmemektedir bu kadarını.işini iyi bilen djdir nitekim.
http://www.tiesto-tr.com
Trance müzikle alakaniz olmasada tiestonun ur (bkz: ur)parçasını kesinlikle dinlemelisin.Parçaya yaptığı mix süper olmuş.Parça öyle cıstak değil.Az melankolik havada ve kafa dinlendirici.Dinleyince sizi başka bir boyuta götüren bir parça.
Sadece bu parçayi dinleyerek tiestonun ne kadar yetenekli biri olduğunu anlayabilirsiniz;)
tam ismi tijs verwest.
(bkz: 7 temmuz 2006 tiesto konseri)
in search of sunrise serileriyle 6-7 yıldır bizi manyak eden, elektronik müziğin sezen aksusudur, ne yapsa dinlenir ne yapsa iyi yapar. son beş senedir djlist'in bir numarasında yeri çakılıdır, bir ara armin van buuren niyet etmiş bir sene birinci olmuş sonra o da pes etmiştir hani ta o kadar!

just be en felsefik, traffic en melodik ve flight 643 en hareketli parçalarındandır edilinmeli gelecek kuşaklara aktarılmalıdır efenm.

progressive trance da denilen böyle eğlenirken düşündürelim, milleti bi havaya sokalım, transa girsinler bir daha da çıkamasınlar modunda setlerin sahibi güzel insandır. seviyoruz, sayemde ailecek dinliyoruz...

(bkz: in search of sunrise)
Just be-Love comes again-Lethal industry-Traffic.Gibi süper parcalari bulunan hollandali dj ve müzik adamidir...Son cikan in search of sunrise 5 albümü artik yavas yavas müziginin trance dan kopup house hatta chillouta gidiceginin kanıtıdır...
kral dj. ağlatır.
nyana adlı parcayla bir çok kişiyi trance a bağlayan insanların diline dolanmış just be, beatiful things, forever today, walking on clouds,adagio for strings ve dance for life (feat maxi jazz) parcalarıyla ust noktalara ulaşan.onceden setlerinde tat alınabilen (ozellikle 24.04.2005 essential mix) dj-produktor.
artık eskisi kadar güzel müziklere imza atamayan dj.
dance 4life şarkısı o kadar tutmadı..
geçtiğimiz senelerde dj mag tarafından dünyanın en iyisi seçildi ama sonra paul van dyk'a kaptırdı ve bu seneki oylamada 3.lüğe düştü.
böyle giderse daha da düşecek gibi görünüyor..
Nyana albumunun 2.cdsiyle beni benden alan yardırmıs dj...motorcycle - as the rush comes, leama - requiem for a dream, andain - beautiful things ,kesinlikle tavsiye edilir.
en death metalci bünyeyi bile bir anda elektronik müzik a$ığı yapabilen* dünyanın en iyi dji.
(bkz: just be)
(bkz: in search of sunrise)
öldüğü yolundaki haberler tamamen asılsızdır. aptal bir magazin kanalının yaptığı şakadan ibarettir.
in search of sunrise 5 seti feci şekilde dinlenesi dj insanı. mayıs ayında antalya lara beach'te konseri olan kişi. (bilet 100 ytl).