1. 1.
  osmanlı'nın hakettiği sondur. araptan çok arapçı olursan böyle s.kerler seni osmanoğlu....
  7 -10 ... soul forged sin
 2. 2.
  ne sandınız elin arabı osmanlıya mi itaat edecekti. hayır duyan da arapları zamanında osmanlıya katılırken gönüllü katıldı sonradan arkadan vurup kalleşlik yaptı sanacak.

  merkezi otorite zayıflarsa bütün azınlıkların götü başı ayrı oynar. iki iki daha dört. ortada ihanet falan yok zira her başka millet gibi adam kendi ülkesini kurmak isteyecektir. yunana diyomusun lan yunan ihaneti diye.

  neyse bide araptan çok arapçı olma iddiası vardır ki o cumhuriyet dönemi tarih yazıcılarının uydurduğu, gerizekalı dimaların da hiç sorgulamadan inandığı bir yalandır efendim.

  araptan çok arapçı olmak diye bişey yoktur. islam dini ilk olarak araplara onlardan bütün dünyaya yayıldığı için ister istemez arap kültüründen bir etkilenme vardır.
  4 -4 ... eurasia
 3. 3.
  (bkz: çağlar boyu arap ihanetleri)

  http://tarihturklerdebasl...lar-boyu-arap-ihanetleri/
  4 -2 ... protest sanayici
 4. 4.
  daha önce defalarca yaptıkları gibi yine yaparlar yapıcaklardır. bir millet karaktersiz olmaya görsün.
  3 -1 ... la muerte
 5. 5.
  (bkz: yahudi ihaneti)
  -1 ... tahin ile pekmez
 6. 6.
  meşhurdur! arapların en sevdiği şeydir ihanet! türk milletini her zaman sırtından vurmuştur. ingilize kutsal saydıkları toprakları peşkeş çekmişlerdir.

  peygamberin torununu taht kavgası için öldürmüşlerdir! en az yahudi kadardır!
  3 ... kurtcebe noyan
 7. 7.
  inkar edenlere söylüyorum; biraz araştırırsanız filistin, hicaz civarlarında ingilizlerin yanında savaştıklarını görürsünüz. amaç ordaki kabile reislerinin kendi ülkelerini kurup kral olmak isteğidir. istedikleri de olmuştur ingiliz hakimiyeti altında. hatta osmanlının o toprakları kaybetmesinde çok büyük payı vardır. osmanlı mısırı tekrar ele geçirip ingilizlerin uzak doğu sömürgeleri ile bağlarını kopartmak istiyordu. fakat araplardan destek alan ingilizler buna izin vermedi.
  3 ... nakooo
 8. 8.
  hainlik değil sonuna kadar haklı bir bağımsızlığını kazanma ve başkaldırı olayıdır. geldik çöktük adamların topraklarına zorla. altımıza mı yatacaklardı daha afferin araplara.
  -2 ... ctankep
 9. 9.
  bahsedilen çağ osmanlının neredeyse ihanete uğrama yüzyılı olmuş, bir tek araplar mı?
  -1 ... 0006
 10. 10.
  bu, baascıların türkler bizi sömürdü teranesine ne kadar da benziyor değil mi ama?
  1 ... yuzmebilmeyenbiruyurgezer