bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bir gariptir annelerin sevgisi! fedakarlık kelimesinin anlamı küçülür de küçülür onların yanında, huzur, mutluluk, rahatlık tarifsizdir. onun sizi anlamasıdır siz konuşamasanızda ve üzerinize kapandığı andır en masumlaştığınız zaman, ne kadar güçlü olmaya çalışsanızda siz de onun kucağına saklanırsınız bazen yaşınız kaç olursa olsun! zaten kollarındadır onun sevgi, çarpan kalbindedir, bu satırları okurken akan gözyaşlarındadır ve sizin 'sulugöz' diye takılmanızdadır ona! bir an düşünürsünüz acaba ben de ona layık olabiliyor muyum, onun yaptıklarını yapabilir miyim diye? cevabınızdan utanırsınız sonra! o da bilir, beklemez ki zaten!

işte benim annem de böyle bir kadındır, hem bu satırları yazdırır bana, yazdırırken ağlatır!
    5 ... steril mikrop
  2. 2.
    en gucsuz hissettiginiz zamanlarda,bir şarkı sizi alıp çok uzaklara götürdügünde,yanınızda olması gerekirken hiç olmamış birine aglarken anne beliriverir bir anda.sadece gelir sarılır, hiç konuşmadan aglamanızı dinler, eşlik eder gözyaşlarınıza, ben ne zaman ihtiyaç duyarsan yanındayımı hissettirir bir bakışıyla.işte o zaman bunu bir anneden başka kimsenin yapamayacagını anlarsınız.ne yüce,ne ulaşılmaz bir şeydir bu..
    4 ... susamsokagi
  3. 3.
    karşılıksız bir sevgidir..
    5 ... harabe
  4. 4.
    anne sevgisi;onun ugruna ,onun üzülmemesi için ondan önce ölmeyi göze alacak kadar karsılık beklemeden ard nıyetsız yasadıgım bır sevgıdır.
    3 ... no promise
  5. 5.
    gece* rüyanda onu gördüğünde ve akabinde seni sevdiğini söylediğinde, yataktan göz yaşları ile uyanmaktır. *
    2 ... eqin
  6. 6.
    bazen sahtedir. anne en çok kendini seviyorsa eğer...
    4 -1 ... karga
  7. 7.
    Ne kadar inkar da edilse , yalanda dense insanın içinden söküp atamayacağı bu dünya hayatındaki tek ve özel sevgidir anne-baba sevgisi. Onların orada olduğunu bilmek güven verir. Ölmüş olsalar bile maneviyatları güç verir.

(bkz: annenin ölmesi/@blindguardian)
    (bkz: anneyle kavga etmek/@blindguardian)
    3 ... blindguardian
  8. 8.
    her şeyden ve herkesten ötede olan duygudur. anne denince yürek titrer, gözbebeği ışıldar.
    2 ... sour cherry
  9. 9.
    ayaklarının altına cennet serilen, sevgi meleği nadide canlı.senin sevgini anlatabilmek için kelimeler yetesiz kalıyor.tek bildiğim öpmekten büğük haz duyduğum el ve yanaklarını çok özlediğim...
    2 ... hoscakal
  10. 10.
    hiç bitmeyen bir sevgidir, hiçbir zaman karşılık bulamaz kimseler onun gibi sevemez.
    1 ... lock