1. 1.
  aracla merkeze yaklasik 15 dakika mesafede olan, genelde yazliklarin bulundugu, kislari inler ve cinlerin top kosturdugu tekirdag semti. * *
  1 ... looser
 2. 2.
  ite ve boka karişan insanlarin olduğu ve yavaş yavaş gelişen tekirdağ semti
  1 ... durzupasa
 3. 3.
  yalova'nin bir ilçesi.
  1 ... oumar
 4. 4.
  şirin olduğu söylenen bir tekirdağ ilçesi.daha bi şirinliğini görmedik ama,yine de kendine göre bi sempatikliği vardır.kumbağ,barbaros ilçeleri daha tercih edilesidir,özellikle yazın yazlıkçılar akın eder,güzeldir yani.*
  1 ... endless
 5. 5.
  sakaryanın bir semti.
  1 ... klasnick
 6. 6.
  izmir -balıkesir il sınırının biraz ilersinde balıkesir tarafında, ayvalık a da yaklasık 25-30 km uzaklıkta bulunan güzel yazlık evleri de olan sirin belde.
  2 -2 ... like a_ rolling stone
 7. 7.
  şu sıralar bir takım faşistler -bir parti mensupları dahil- tarafından karıştırılN VE KÜRTLERE AiT EV VE iŞYERLERiNiN YAĞMALANIP KUNDAKLANDIĞI SEMT. hani kardeşlik dedirten olay. olaylara neden olayın bir kürdün işyerinin önünde bir grup ülkücünün provakasyon yapmasının neden olduğu öne sürülüyor. kimbilir belki de kardeşlikten rahatsız olan vatan millet düşmanı sözde vatanseverlerin ülkeyi kaosa sürükleme sevdasından doğmaktadır.
  1 -1 ... siklopentanoperhidrofenantren
 8. 8.
  şu sıralar bir takım kürtlerin insanların içine minibüsle dalıp 2-3 kişiyi öldürmesiyle adı anılan yer olmuştur.
  merak ettiğim husus ise şudur: acaba aynı olayı çalışmak için gittiği diyarbakır, mardin vs. yerlerde bir türk yapsaydı (yani minibüs ile 2-3 kişiyi ezerek öldürseydi)o her yerde "halkaların kardeşliği" naraları atanlar ne yaparlardı? en iyi ihtimelle şehirde devlete karşı küçük bir isyan çıkar, sokaklar yağma alanına döner vs. vs. ha şimdi bunu niyet okuma şeklinde algılayanlar olacaktır. efendim bu niyet okumak falan değil, bu puştların geçmişi belli, ufacık sorunu dağa gibi yapmakta üzerilerine yok. faşsit saldırymış da, insanlık ayıbıymış da... yemişim sizin içinizdeki insanlık sevgisini. o.spu çocuğu gencecik insanların içine minibüsle dalıyor, ezerek öldürüyor, zaten bu soysuzların yediği herzelerden bunalmış yerli halk da patlama anı yaşıyor. her insanın bir sabır sınırı vardır ve birileri bu sınırı aştı. işte altinova'da bu olay sabrın sınırlarının fazla aşılmaması gerektiğinin küçük bir örneğidir.
  6 -2 ... kerameti kendinden menkul
 9. 9.
  bayram günü kamyonetle insan ezecek kadar faşistleşen birkaç kürdün adını duyurduğu beldedir. bayram günü gencecik bedenler tabutların içinde, sebepse müzik sesinden çıkan küçük bir tartışma. bu mu sizin insanlık anlayışınız? siz o gerilla dediğiniz o. çocuğu teroristlerin cenazelerinde bile ortalığı birbirine katıyorsunuz, terörist bu tsk askerine kurşun sıkıyor, öleceği de belli zaten. diğer taraftan hayatının baharında bir genç, insan formuna geçememiş bir hayvan yüzünden ölüyor. bu gencin yakınları da susup oturacak öyle mi? bir kere olsun biraz objektif olmaya çalışın be...
  2 -2 ... fantastikgenc
 10. 10.
  son bir kaç gündür ırkçı saldırılar ile adını duyuran beldedir.

  durun sayın ırkçı arakadaşım, hemen cellallenmeyiniz, anlatacağım şimdi.

  siz ne zamandan beridir çıkan bir adli kavganın taraflarından birisinin etnik kimliği ile ilgilenmeye başladınız?

  peki ne zamandan beridir, çıkan adli bir kavga sonucunda, mesela taraflardan birisi arap'sa, "saldırın ulan araplara!" demeye başladınız?

  mesela sorarım sayın ırkçı arkadaşım, evine bir hırsız girse ve sen o hırsızı yakalasan ve dahi hırsızın çerkez olduğunu öğrensen, "yakın ulan çerkezlerin işyerlerini!" deme mantıksızlığına mı düşüyorsun?

  yani bundan sonra böyle mi olacak? örneğin sokakta birisi bize yan bakınca, "nesin lan sen?" diye sorup, örneğin laz olduğunu öğrenince, tüm lazlara mı saldıracağız? bunu ırkçı hayallerimiz için mi kullanacağız?

  peki sorarım sana sayın ırkçı arkadaşım, sorarım: aynı olayda, seni ezen eğer bir türk vatandaş olsa ne yapacaktın? ne olacaktı?

  en nihayetinde, sesli müzik dinleme kavgası üzerinden, "yetişin kürtler adam öldürüyor" provokasyonu yaparak daha fazla yandaş toplamak ve etnik temizliğe girişmek ırkçılıktır sayın arkadaşım ve sana da ırkçı denilir literatürde.

  peki tüm bunlardan sonra (altınova, sakarya, çocum, maraş, sivas...), sen "ermeni soykırımı yoktur" dediğinde, elalem neden inanmıyor şimdi anladın mı sayın ırkçı arkadaş?

  anlamadın mı? geçmiş olsun o zaman.

  hadi iyi tıraşlar.

  edit: bu entrye eksi veren arkadaşların düşüncelerini merak etmekteyiz. zira en kötüsü, bir kişinin ırkçı, faşist saldırıları savunamayacak halde olması ama eldeki tek enstrüman "eksi" ile buna destek verebilmesidir. ırkçılık, aptallaştırır!
  8 -9 ... karamboldedans