bugün

entry'ler (631)

yazarların akıllarından geçen düşünce

Bu bok yaşantı biran önce nasıl bitebilir acaba?

velev ki ibneyiz

Kime ne ayol ? :(

her konuda fikri olan yazar

Aklıma geliyor birisi ama demeyeceğim,dememeliyim. Zehirli oku bırakıyorum usulca kaçıyorum.

diş macununu yemek

Gayet ilgi çekici olanları mevcut,evet.

kadınları çekici yapan detaylar

Zekadır efendim.

erol evgin in en güzel şarkısı

https://www.youtube.com/watch?v=XHTsd0OihWA
Bir de cana can katan o sevdan olmasa..

midye dolma

Canımı çektirdin imansız. Yapılır mı? Çıkamıyorum evden nasıl yiyeyim şu saate help!

seninle şöyle olabilirdik

görsel
Neyse çok fazla hayal kurmayalım şimdi, iyi geceler.

kocasını bırakıp eski kocasına kaçan zemzem hanım

Başkalaşım kadın aşk üzerine yargı dağıtıyor..

gecenin şarkısı

https://youtu.be/ejyajnoPWEE (bkz: bir sana bir de bana)

koronavirüs testi acıtıyor mu

Kişiden kişiye acı hissi değişebilir zannımca. Bana göre acı hissiyatı hissettirmedi. ikinci testi olacağım acaba acır mı ulan diyorum ama hayır..

su an dinlenen sarki

Ceylan Ertem - Cihan Mürtezaoğlu dönmüyor geri..

çocuğun komşudan olduğunu öğrenince sevinen kadın

Şu kadınla adamı temcit pilavı gibi önümüze koyacaklar anladık. Ne kadar mide bulandırıcı.. Kadın olmaktan utandım vallahi. Çok şükür diyor vizyonsuz. Araba kadar taş düşsün ayrıca kafanıza.

sadekahvegibi1

Öncelikle herkese teşekkür ediyorum. izindeyken çoğu arkadaş sağ olsun merak etmiş beni, mesaj atmış. izmir'e gittim döndüm. Kendi arabamla gittiğim halde ne ara oldu bilmiyorum covid 19 testim pozitif çıktı. Evde karantina altındayım.kafa iznim bitti ve buradan haber vermek istedim. Burada dostum da var düşmanım da var. Hepinize teşekkür ediyorum. Dikkat edin kendinize. Odamda tek başıma 5 gündür sadece pencereye bakmakla yetiniyorum. Acılar çekebilecek olana verilir derler. Hastaneden farkı yok diyemem orada en azından bahçeye çıkabiliyordum geçen sene. Neyse.. Bu kadar diyeceklerim.

görsel

kafa izni

An itibari ile.. Kafamı mı dinleyeceğim yoksa kafayı mı yiyeceğim? göreceğiz. Önce sağlık diyorum ve arkama bakmadan gidiyorum canımın içi yazarlar.

onkoloji

Nefret ediyorum senden. Nefret ediyorum senin koridorlarında gezdiğim saatlerde akıttığım yaşlardan. Artık koridor bile yasak karantina sayılıyor. Hayatımın amına koydun ulan yıllardır kurtulamadım senden. Şehir şehir dolaşırdın yeter sal beni bakayım yoluma ya da al canımı sen bak yoluna.

çok sıkılmak

Evet çok sıkıldığım için şimdi kalkıp valizimi hazırlayacağım ve ikinci evim olan hastaneye gideceğim. Yatış formunu doldurucam daha gidip. Eşek kadar oldum elimden tutup zorla götürecekler, iyiliğim için evet evet iyilik. Onca delik deşik oluyorum vücudum zarar görüyor ama iyilik. Telefon? Yasak. Kitap ve kişisel eşya alacağım yanıma. Bol bol çiçekli ve gaffur pijamam ile harika olurum artık. E pandemi süreci tek kalacağım zaten. Yüksek mutluluk dolu hayatım yeniden başlıyor desenize. iyiyim ben, ölmeyeceğim diyemiyorum. Sevdiklerim ile artık oradan buraya dumanlaşırım.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Şu sözlükte kimin bedduasını aldım bilmiyorum. Sabah doktorum iki üç aydır gidemediğim kontrolüme çağırdı. Hadi dedim gideyim alt tarafı kan vereceğim zaten. Kan verdim. ilaçları alıp almadığımı, alkol konusunu sordu. Konuşmanın sonu beni ağlatmaya yeniden yetti. Yatış olabilir dedi korktuğum şekilde. Tümör marker testi ayriyeten bu 1 hafta içinde çıkacak dikkatli olmamız lazım dedi. Geçen 10 ay önce aldığım kemoterapiler vücuda zarar vermiş olabilir. Kısaca demek istediğim eğlence dozajı bir yere kadarmış insan hayatında.

gecenin şiiri

Ve bakmışsın bir salı ölmüşüm
Kuşların gözyaşıdır dökülen gökyüzünden
Yağmur olmuş doluyor gözlerine
sakın üzülme,
bir salı akşamı doğmuş
ve bir salı göçmüşüm ben
akşam güneşi veda eder sana
aç rakını otur balkona
bir dost meclisinde kavuştum sonsuzluğa
ve ölüm en çok
şimdi yakışır bana.
bir selam çak başının üstündeki denize
yoksa kuşlar ya boğulur ya üzülür sensizliğe.

üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

işinde gücünde bir Yengeç burcu beyefendisi.