bugün

entry'ler (2138)

vodafone

bugün itibariyle ilişiğimi kestiğim operatör. ne ofiste ne evde ne iş yerimde hiç bir yerde internet doğru düzgün çekmiyor. 20 gb internet paketinin 3 gb ını bile bitiremiyorum. kusura bakma vodafone kardeş 2020 yılında internet hizmetini vermeyi beceremiyorsan bu pazarda işin zor.

pilihozlu haci baron bey

hemşerim yazar. hoş gelmiş

ekşi sözlük de ki istanbul depremi senaryosu

olası bir istanbul depreminde şehrin komple yıkılması bence absürt bir senaryo. çoğunluğu varoş mahalleler yıkılır. şehrin çoğu 1 hafta 10 gün bir kaos yaşar ondan sonra yavaş yavaş düzene girer.

tuzla

güzel, sessiz, sakin ve nezih bir yerde abi yani insan biraz canlılık kalabalık arıyor. sokaklarında çocukların oynamadığı, insan seslerinin duyulmadığı, sessiz sakin bir yer. büyükçe bir otel gibi sessiz sakin. gece olunca sokaklarında bir allah'ın kulunu bulamazsınız. bakkal yok lan. allah'tan getir çıktı da yoksa markete bile arabayla gidecektik. çarşısı yok denecek kadar ufak. sıkıcı yani özetle. işim bu tarafta olmasa bir dakika durmam.

ümraniye

hakkında en çok ön yargının bulunduğu istanbul ilçesidir. 27 yıl yaşadım ümraniye'de. çarşı ve çevre mahalleleri gayet nezih ve yaşanabilir yerlerdir. suç oranı düşüktür, güvenlidir. yaklaşık 8 ay önce işim gereği tuzla'ya taşındım. allah'tan ümraniye'deki evi boşaltmadık bazen gidip kalıyorum. insan o kalabalıktan sakinliğe gidince alışamıyor bir türlü. :(

ahmet davutoğlu nun kuracağı iddia edilen parti

ilk seçimde alacağı oy oranını söylüyorum; yüzde 1. ahmet davutoğlu kim arkadaşlar allah aşkına ümitlendiğiniz kişilere bakın ya. bu adam türkiye'nin dış politikada ve suriye'de çamura saplanmasının baş sorumlusudur.

10 bin tl ye yapılabilecek en iyi iş

10 bin tl para mı amk. hiç bir iş yapılmaz o parayla

uludağ sözlük

arama kısmı çok kötü ve kullanışsız.

regl olan sevgili

er kişinin hayal kırıklığı yaşaması anlamına gelir. bazı durumlarda şükrettirir. düşünsene bir de olmadığını. * )

türkiye nin lazer silahı

türkiye'nin yaptığı makina ancak güzellik merkezlerinde kıl yakmaya yarar.

olgun kadın

yaşım genç olmasına rağmen ilgimi daha çok çeken kadınlardır. sanırım karakterlerinin oturmuş olması bunun en büyük sebebi. ne istediğini biliyorlar ve istediklerini yaparken çekinmiyorlar.

abdullah avcı

beşiktaş'ın başında sezonun ilk yarısını bitiremeyecektir.

sabah memesine dokunabilme mutluluğu

güzel meme, doğruya doğru şimdi yani.

lazca

vamişkun. ;)

5 nisan kararları

eğer faizler düşürülürse birebir aynısını 2019 yılında tekrar yaşayacağız. resmen koşullar aynı. tarih değil hatalar tekerrür ediyor.

kadınları elde etmenin yolları

bazı şartları yerine getirmen gerekiyor. ya yakışıklı olacaksın. ya paran olacak. yada sağlam bir arkadaş ortamın olup o ortamda alfa olacaksın.

erkek için dövüşen sözlük karıları

geri zekalıdır. çok net. ulan türkiye'de bir kızın erkek için dövüşmesi nedir ya. at instagrama hafif dekolteli resim. sonra seç beğen al. *

sözlük yazarlarının itirafları

görücü usulü evlenmeye karar verdim. sevgili ayağına takılan kızların nelerle muhattap olduğunu düşününce en mantıklısı gibi geldi bana. yıllarca instagram dm'sinde en az 10 erkekle konuşan bir kızla gelecek düşünen de beyin yoktur amk.

dertleşecek insan veritabanı

yaz bana. derdini söylemeyen derman bulamaz.

yat

istanbulda bi sikime yaramayan araç. arada açılıp balık tutuyorum.