bugün

insanları aşağılayan, ukala herif. itici ve sıkıcı.
sakalları neredeyse gözünde çıkacak olan reklamcı.
Hülya avşara olan askı yuzunden karısı tarafından evden atılan ve hulya avsar tarafından reddedılen adam.
güldürürken düşündüren adam.
hem zeki hem de eylenceli yorumlar yapan süper bi jüri üyesi.
nerdeyse sakalları kaşlarıyla birleşcek adam her boka hayır demesi ile ünlüdür.
''anlamadım, ne diyor bu, çözemedim'' gb saçma sapan cümleleriyle bile insanları güldüren şahıstır.
fetullah gülen in aktivitelerine katılım sağlayan eleman.
ekranlara bu kadar mal çıkınca adamı cem yılmaz yaptık. nerdeyse osursa gülecek salondakiler. vah ülkem vah!
gençliğindeki tipi büyük ihtimal futbolcu ali turan a benzeyen zat.
cin ali serisinin son kitabının adıdır.
zekidir.
herhangi bir yakışıklılık yada sempati belirtisi bulundurmadığı halde nedense seksi olan reklamcı. esprileri gülünmeyecek gibi olsa bile kahkahayı bastırtır.
cool ve oturaklı duruşu sebebiyle kadınlara seksi ve çekici gelen ,hülya avşarla gizli ve yasak ** bir aşkın içinde oldukları kulislerde konuşulan; kendisi kadar çekici ve cool olmasa da çok yakışıklı bir erkek evlat sahibi olan; kanser hastası eşine acil şifalar dilediğim; tam anlamıyla reklamcı tabirine cuk oturan; kimisine göre ukala, kimisine göre akıllı , kimisine göre snob, ama kim ne derse desin türkiye toprakları içindeki aklını kullanarak ve arz talebe en başarılı yöntemlerle dahiyane çözümler getirerek yaratıcılığını konuşturan;akıl ile para kazanma ve kazandırma dehasına sahip yegane canlıdır. * *
sözlükte bir anda kendisine bok atma hareketi başlatılan abi.
"antipatik sizsiniz" demek istediğim insan. cem yılmaz izlemeyi azaltmasını, adam gibi giyinmesini ve saçını kestirmesini tavsiye ediyorum.
(bkz: 22 şubat yetenek sizsiniz çekimleri ali kaptan)
"kendimi komik sandığımı nereden biliyorsunuz" diye uzaylılara sorması gereken muhabbeti güzel insan evladıdır.
yetenek sizsiniz türkiyede bön bön bakıp %95ine ''hayır'' diyen iri göbek.
insanlıktan çıkmış hede.
çok ayıp. en çok destek olması gereken zamanda, eşinin en çok morale ihtiyacı olması gereken zamanda, psikolojisinin hiç bozulmaması gereken zamanda insanın eşini yalnız bırakması gerçekten o kişinin insanlığından şüphe duyduruyor. hülya avşar'ı da ali taran'ı da kınıyorum!
ayşe özyılmazel ile evlenecekmiş. *
http://www.hurriyet.com.t...atti/18136484.asp?gid=381
kemoterapideki eşini bırakıp hülya avşar'la yakınlaşmış. şimdi de ayşe özyılmazel'le evleniyormuş.

bi taraftan sövesim var diğer taraftan da kadınlar tarafından ağzına sıçılan hayatlara bakıyorum, helal olsun kuralına göre oynuyor diyesim de geliyor.

eski eşine reva gördüklerinden sonra bununla evlenecek kadın başına gelecekleri peşin peşin haketmiş zaten.

ama yine de evliliğin kutsiyeti namına sövüyorum.
yeniden adından bahsettirmesi ölümüyle olur diye beklerken cuma günü ayşe özyılmazel ile evlenecek olmasıyla gündeme oturmuş kişi.
kısa süre önce eşinden boşanmış ve haberlere göre yarın ayşe özyılmazel'le evelenecek kişi.

(bkz: bu ne hız).
güncel Önemli Başlıklar