bugün

entry'ler (1156)

adana demirspor

şimşekler grubu'nun bu sene deplasmanda ilk kez yanında olacağı klüptür. konya tribünleri bir kez daha adana demirspor'un taraftar gücünü hissedecek. maçın naklen yayınlaması ayrı bir güzel tüm türkiye'de buna şahit olacak.

açıklama şu şekilde;

ŞiMŞEKLER GRUBU olarak pazar günü oynanacak olan Konyaspor deplasmanına organizasyon yapılacaktır. Tamamen kendi imkanlarımızla yapacagımız bu deplasmana gelmek isteyen herkes yarından itibaren DEMIRSTORE ye isim yazdırıp 30 tl otobüs ücreti vererek kayıt yaptıracaktır. Kayıt yaptırmayanlar pazar günü otobüslere binemeyecektir..... Toplanma saati: pazar 06.00 demirstore önü
Hareket saati: 06.30

adana demirspor

rize'yi 2-1'le geçmiş 1.ligin efendisidir.

adana demirspor

ptt 1.lig en büyüğü kim bir kez daha sayılarla ortada biz ispat etmekten yorulduk bazıları gevezelik yapmaktan yorulmadı.
http://www.haberads.com/haber_detay.asp?HaberId=1187

adana demirspor

gecekonduya 4 posta kondurmuş takımdır. ayrıca bunların adana'ya gelmeleri de iyi oldu ne kadar boş bir taraftar olduklarını gözlerimizle gördük. ankarada dönerlerin tadına bakacakmışsız dikkat etsinler o dönerin nereye gideceği belli olmaz. şimşekler grubuyla uğraşmak öyle herkesin haddi değil.*

ptt birinci lig

adana demirsporun kötü başlayıp sonradan fırtınalar estirdiği ligdir. bugünde ş.urfayı 3-2 yenerek galibiyet serisini sürdürmektedir. hak ettiğimiz yerdeyiz daha da iyi yerlere geleceğiz.

adana demirspor

dileklerimiz kabul oldu ve ş.urfa'ya da standart uygulama yapıldı. adana demirspor maçı 3-2 kazandı galibiyet serisi 4maça çıktı bize bir şeyler oluyor.*

göztepe

herkesten dost olur turgayden* dost olmaz ilkesini hatırlatmak istediğim güzide klüptür efenim.

adana demirspor

Ş.urfa teknik direktörünün iddialı açıklamalarını kursağında bırakmasını dilediğim takımımdır. yalnız ilk onbir de hüseyin cimşir görünmekte yapma bunu hoca.*

karşıyaka

adana demirspor'un an itibari ile 4-1 yendiği takım. danaspordan sonra iyi geldiler.

adana demirspor

geçen hafta danaspor'a tecavüz etmiş takımım bu hafta aynı uygulamayı karşıyaka'ya yapmaktadır. an itibari ile skor 4-1. gümbür gümbür geliyoruz. ancak her şey bir yana şimşekler grubu'nun yönetime tepki nedeniyle deplasman yapmaması çok kötü bir olay şuan alsancak'ı inletiyor olacaklardı.

adana demirspor

dün kendinden beklenin çok üzerinde bir futbol oynayan takımdır ve sonuç olarak danasporu net bir skorla geçmiştir.*

adanaspor

dün tecavüze uğramış şehrin portakalıdır efenim bu acı onlara uzun süre yeter.*
(bkz: adana demirsporludur)**
http://galeri.uludagsozluk.com/r/adanaspor-332722/

7 ekim 2012 adana demirspor adanaspor maçı

adanadaki tek turuncunun portakal olduğu gerçeği acı bir şekilde turgaylere hatırlatılmıştır ama nasıl hatırlatılmıştır, ben bile böylesine bir tecavüz beklemiyordum.

bekir çınar

adana demirsporun unutulmamış ve asla unutulmayacak başkandır keşke yaşasaydı da bu güzel günleri görebilseydi klübün başında olabilseydi seni seviyoruz ruhun şad olsun.

adana demirspor

denizlispor'a 2-0 mağlup olmuş takımdır. şimşekler grubu yönetime olan tepkisini bu maçta da devam ettirip tribünde yerini almamıştır. bu tavırları artık çok destek görmemektedir. eskiden olduğu gibi sahada yenilsekte tribünde yenilmemeliyiz.

adana demirspor

ilk hafta bolu'dan 1 puan almış takımdır. o maçtaki oyun bizi bu ligde tutar ancak haftalar ilerledikçe futbolculara para ödenmedikçe durum çok kötü olacak buda bir gerçek. önemli bir ayrıntı ise şimşekler grubu'nun tribünde olmamasıydı bunun nedeni ise yönetimin hala istifa etmemesi olarak gösterilmekte.

adana demirspor

güvenç kurtar denilen hırsız tarafından batırılan klüptür. bu dolandırıcı klübe akıl almaz transferler yapmaktadır. son 3 sene gol atmamış bir futbolcuyu 130bin tl'ye aldırmıştır. soranlara ise tercümanlık yapacak demiştir. klübün hali bu kadar vahim bu adam bize daha fazla zarar vermeden adana il sınırlarından uzaklatırılmalı.

türkiye nin en güzel şehri

(bkz: adana)

orospu

cnntürk'te gece yayınlanan bir tartışma programında da var bundan.*

acun ılıcalı yı acun ılıcalı yapan detaylar

canlı yayında akp'ye oy verdim beyanı.