bugün

Ayşe Özyılmazel gibi bir kadına koca olan kişiydi. Aynı zamanda paranın dini imanı olmaz sözünün mucididir.
Yetenek sizsiniz de hiçbir şeyden memnun olmayan, devamlı surat asan ve fazlasıyla ukala biri. Boşu boşuna ünlü olmuş isimlerin başlarında geliyor.
(bkz: selma ann desmond)

not: iyi bilmeyiz.
Gündem trendde görünce corona olmuş sandım.
Biraz kendini tutuyor eskisi gibi değil dediğim jüri üyesi.
paralar suyu çekince acun a yanaşarak yine jüri koltuğuna oturmuştur kendisi.
Sevimsiz tip.
kendisine haksızlık edilen adam.
bi kere 'karısı hastayken' evlendi diyorsunuz da adam evli değildi ki karısı flan yoktu, çoktan boşanmıştı ve boşanma davasını da eski karısı açmıştı. ayrıca aynı kadınla geçmişte de bir kez boşanmış ve sonra yeniden evlenmişlerdi. ikinciye evlendiklerinde eski karısı ağır kanserdi ve ali taran ona baktı tedavisiyle ilgilendi. sonra yine yaranamadı ve boşandılar.
boşanmasının üzerinden uzun bir zaman geçmişti ve ayşe ile tanıştılar, yeniden evlenmemesi için hiç bir sebep yoktu.
ayşe'nin şimdi ağlamasının bir anlamı yok çünkü adam onunla zorla evlenmedi, düğünlerini hatırlıyorsunuz otuziki dişi birden görünüyordu. düğün hediyesi olarak ali taran'dan range rover aldı o zaman problem yoktu tabii.
Çok itici çok gıcık bir adam.
itici ama lafı ince ince dokundurmayı çok iyi biliyor. Zeki adam.
Ekşi sözlük yazarının monitörden fırlayıp jüri olmuş hali.
yetenek sizsiniz türkiye programına tekrar jüri olmuştur.

özgü namal ve murat boz'un çıkarılması iyi olmuş.tempoyu çok düşürüyorlardı.

seda bakan,eser ve ali taran çoşturur stüdyoyu.
yeniden yeteneksiz siniz türkiye yarışmasında juri olacak şahıs. bence yarışmaya yeniden kalite gelecektir. umarım özgü namal gider. izleyiciler rahatlar.
kanser karısını bırakıp genç kadın alan. tam kafa adam.kafa nereye biz oraya panpa.
bazı çiftlere bakıp nası ya dersinya ha işte bu adamda bu sektörün amına nasıl koymuş hayret, immet ağa, saffet ağbey.
Reklamları b.k gibi olan adam. Bu da reklamcıysa artık.
yaptığı işlerde başarılıdır ama nedense bana antipatik gelen bir adam.yetenek sizsiniz de olduğu zamanlar çoğu kişi sevmezdi adamı öyle hatırlıyordum.

belki de ekran önü yeteneği yoktur.
eski eşi tarafından resmen iktidarsızlıkla suçlanmış adam.
Görev almak icin doğru partiyi seçmiş.
chp'nin seçim kampanyasını emanet ettiği reklamcı. ilk slogan milletçe alkışlıyoruz!

http://t24.com.tr/video/a...-chp-secim-kampanyasi,795
Kemal Kılıçdaroğlu'na bugün "Annem okuma yazma bilmezdi. Çok fakirdik" diye kürsüde ağlamasını tavsiye eden reklamcı. 2015 seçimlerinde CHP'nin tanıtımını yapacak. 2002'de Cem Uzanla çalışmıştı.
chp'deki ilk icraati noter onaylı taahhütname olmuş. galiba.
Chp'nin seçim reklamlarını yapacağı söylenen reklamcı.
eşini öldürmüş daha ve akabinde evlenmiştir. şimdi yok o öldürmedi falan demeyin ya da ölmeden evlendi diye. benim demek istediğimi anlamamışsınız demektir.
terbiye fakiri.
3. evliliğini yine kendinden 20 yaş küçük olan ve 4 aydır tanıdığı Beyza Karaoğlan ile yapmayı planlayan medyatip. evlenirse bu da diğeri gibi kısa sürecek gibi görünüyor.
güncel Önemli Başlıklar