bugün

çakar çakmaz,çakan çakmak sloganıyla unutulmazlar arasına giren reklamcı.
(bkz: kabasakal)
yeni saç modeliyle dikkat çeken reklamcı.
anasını bacısını güzel güzel andığım insancık.

edit: http://www.youtube.com/watch?v=_dsC1hkdXeI
Mizacını zekice bulduğum birazcık garip olan insan.
en sevdiği kelimesi hayır olan, ilginç saçlı reklamcı. (bkz: ben hayır diyorum)
canlı yayında "amına koyiim" tarzında bir gaf yapmış olan jüri üyesi. birde ben bunu reha muhtar'a benzetirim ne alakaysa artık.
bob marley çakması olmuştu geçen gün. bi'kafasında beresi ve makyajı eksikti.
hülya avşar a * yazıyormuş. karısına yakalanmış.
[http://www.milliyet.com.t....2011/1338316/default.htm]
edit: link
adının ali yaran şeklinde değiştirilmesi gereken, cebinde her daim bulundurduğu hazır cevaplarıyla insana gülmekten yarıldum bea dedirten zattır.
yetenek sizsiniz türkiye programını biraz olsun çekilebilir hale getiren şahsiyet.
YARIŞMACILARA HAKARET ETMEYi MARiFET SANAN zavallı.
bir insanın aynı anda hem gıcık hem de sempatik olabilme durumunu bizzat gösteren zeki ve örnek alınası reklamcı şahıs.
camiada * yaptığı işlerin hemen hemen hiçbiri beğenilmez, zaten öyle de hazzetmezler kendisini. ama hedef kitleye oynadığından, tutmayan projesi yok gibidir. bu yüzdendir ki sevilmese bile saygı görür.

megaloman demişler yukarıda. evet doğru demişler. onun yerinde kim olsa megaloman olurdu. hatta şu an duruşu ve yeri itibariyle mütevazı bile.

şu günlerde yeteneksizsiniz türkiye'de emeklilik günlerinin tadını çıkarmaktadır. eğlenmektedir. bu arada da parasını kazanmaktadır. gerçi ihtiyacı yoktur para kazanmaya ama eğlenmektedir işte.

ustadır.
hem gıcık hem karizma sahibi enteresan şahsiyet.
geçen hafta denk gelen program da saçmalamıştır biraz kendisi. mehter marşı eşliğinde çıkıp 8-10 kişilik pekte bir şey yapmamış gruba evet demiş, saç sakal birbirine karışmış tarzıyla anarşist bir genç imajı veren elemanın manyetikle enteresan sesler çıkarmasına hayır demiştir. hatta çok hazırlıksız olarak aniden kara tren istenmiştir ve göt edici derecede iyi sesler çıkarılarak enteresan bir ses ritüeli yakalanmıştır zat tarafından.
hani niyet baştan bellidir biraz. bir taraf mehter marşıyla gurur okşarken, kendisinden olmadığını gördüğü ötekileştirdiği hatta korktuğunu ifadelediği yarışmacıya yetenekli olmasına rağmen hayır'ı ballandırarak söylemiştir. muhafazakar bir adam olduğunu bu minimal örnekten dahi anlayabiliriz.
arada hülya üzerinden yapmaya kastığı espriler minimal keyif sunsa da bu dengesizliğini kolayca unutmam artık.
jüri üyeliğini sorgulayamam ama saçlarını ördüğünde ve arkadan at kuyruğu yaptığında çok tatlı oluyor.
Yetenek sizsiniz yarışmasında dalga geçilcek adamları iyi seçmektedir. Aslında tam bir dalga geçme yoktur, inceden inceden laf sokmaktadır. Epeği akıllı bir adam kanımca.
idol alınabilicek bi insan harika bi insan 10 numara insan king la bildiğn.
bugüne kadar fark etmediğim için üzüldüğüm hakikaten zeki bir nev i şahsina münhasır.
(bkz: oompa loompa)
dehşetcengiz şekilde metinler yazan, reklam yapan, neyi nerede kullanacağını bilen, fırça atan, tripli ama bir o kadar da işinde üstad, sonuç olarak sevdiğim bir kişi.
zira akıllıdır, işini iyi yapar. kimsenin karşı çıkacağını sanmıyorum.
ben hayır diyorum.
"hayır"lı bir insan.
(bkz: ben evet diyorum)
güncel Önemli Başlıklar